Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

starszy04

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowsze

Recent Profile Visitors

236 profile views
 1. A widziały gały kiedyś na własne oczy nowego Visa?
 2. To właśnie zrobiłem w dniu wczorajszym...
 3. Z braku sztywnych i niewzruszalnych norm moralnych we współczesnym społeczeństwie.
 4. Złożyłem zlecenie stałe - co miesiąc będzie wpłata - zamiast jałowej dyskusji. =================================== Tego jeszcze nie było w historii Klubu
 5. Wydaje mi się , że przy przodującym w ankiecie modelu i jego cenie cennikowej to nawet 10 chętnych trudno będzie zebrać.
 6. Może zainteresowania się nie zmieniają, choć kto wie. Jednak trudno będzie tak znamienity pomysł wyjściowy przyrobić na produkt masowy bez uszczerbku na zamyśle. To taka moja swobodna uwaga - jeśli wolo mi wyrazić jakieś swoje , niezależne zdanie.
 7. Pomyślałem tak sobie o bardziej ambitnym projekcie. Czy " kieszonka" musiałaby być tylko "na półkę" to temat do dyskusji. Ale jak widzę każdy niezależny pomysł musi być od razu storpedowany, w imię chyba tzw. demokratury. Jak tak to OK.
 8. Pozwolę sobie na jeszcze jedną uwagę - na bardzo wstępnym etapie projektu - może bardziej adekwatna do tematu przewodniego byłaby "kieszonka" ?
 9. Pomysł zacny. Im więcej będzie z kartusza herbowego Cystersów w projekcie- tym lepiej.
 10. A czy nie prościej byłoby limitować całą serię niezależnie od koloru? Zgodnie z kolejością zapisów. Rozumiem, że przy limitacji np. 50 szt. numer ma znaczenie, ale przy kilkuset sztukach to chyba już nie bardzo. Po co tworzyć sztuczny problem?
 11. Dawno nie dawałem głosu - bo i po co niby, ale widzę, że ostatnio to tylko "bicie piany". Jakieś konkrety byłyby wskazane...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.