Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lisek12

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

110 profile views
 1. Cześć, Dzięki za szybką odpowiedź. Też rozważam zakup Edifice Era który posiadasz ? Generalnie zawsze chciałem mieć model EFR-556DB-1AVUEF i co w przypadku Casio jakość i ceny są bardzo przystępne ? Chciałbym skupić się na modelach które są unikatowe i najlepiej zaprojektowane. Są modele, które mi się podobają i są też bardziej "przekombinowane" Wcześniej miałem też EFR-557CDB jakość bransolety w moim odczuciu była gorsza i zegarek generalnie mi nie podszedł. Jeśli chodzi o czytelność wyświetlaczy w Era to jak ona się prezentuje np. w świetle słonecznym?
 2. Panowie planuję zakup drugiego zegarka z serii Edifice. Na co dzień jestem użytkownikiem EFR-556DB-1AVUEF . Co myślicie o Casio Edifice EFV-C100D ? Miał ktoś z was z nim do czynienia? Jestem otwarty na sugestie i propozycje. Widzę, że na forum prym wiedzie EFV 100 ?
 3. lisek12

  Policzmy SKX007

  Poproszę o propozycję :-)
 4. lisek12

  Policzmy SKX007

  Witam, Jeśli chodzi o zakup Skx007 możecie polecić sklepy gdzie można kupić ten zegarek w rozsądnej cenie. Preferuję polską dystrybucję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.