Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

leśnik

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Postaram się kiedyś podmienić zdjęcie na lepsze.
 2. A to mój chrono. Jak widać troche z innej bajki. Przepraszam za podłe zdjęcie, ale nie mam dobrego aparatu pod reką. Często o tym modelu się mówi, że upamięnia radziecko-japońskie negocjacje dot. Wysp Kurylskich. Tymczasem do takich rozmów wogóle nie doszło, acz wiele się po nich spodziewano - kończący swój żywot ZSRR liczył na japońską pomoc ekonomiczną. Tak więc upamietnia, ale jedynie kutuazyjną wizytę Gorbaczowa (już prezydenta ZSRR) w Japonii i tyle. Drugą ciekawostką jest, że ten model został wyprodukowany w limitowanej ilości 10 000 egzemplarzy. Mój ma numer... 11 256!!! Tak więc limit limitem, ale tłuczono ponadnormatywne egzemplarze dopóki starczało podzespołów. Dla mojego zabrakło dedykowanych wskazówek. W oryginale miał wskazówki od lotniczego chronografa - pasujące jak pięść do nosa czarnozielone semafory. Oczywiście wymieniłem je na coś delikatniejszego.
 3. Ta pierwsza od lewej już była w tym wątku pod numerem 133. Dwie pozostałe trafiają do spisu pod numerami 213 i 214.
 4. Obserwuje Twoje aukcje i na niektore zegarki poluję. Mogę jednak kupic jeden. Szkoda, że wszystkie kończa się mniej więcej w tym samym czasie. W ten bowiem sposób moge zalicytować tylko jeden zegarek. Gdyby aukcję kończyły się w odstepach, wtedy bym wiedział, nie kupiłem jednego, poluję na nastepnego itd.
 5. Fantastyczny! Wygląda jak licznik zużycia wody! Pierwszy raz widzę takiegio jednowskazowkowca. Pytanie do ogółu: czy to jednorazowa akcja Białotusinów czy też jest więcej róznych modeli i różnych marek w tym systemie?
 6. Przepraszam za podle zdjęcie. Zegarek trochę odpustowy, ale to mój jedyny 3133. No i to dosłownie ostatni oddech Imperium Zła
 7. He he he, moja przygoda z ruskimi tez zaczęła sie od współczesnej amfibii z allegro. Bylem z niej bardzo dumny, a teraz to jest najrzadziej noszony przeze mnie zegarek. Zegarki z czasow radzieckich ją zdeklasowały.
 8. Nawet to samo zdjęcie. Kupienie fanta na allegro nie oznacza, że można bez pytania podkradać sprzedającemu jego zdjęcia.
 9. Co prawda już "po ptokach". Ale czy zwróciliście może uwagę na putinowego Poljota? http://allegro.pl/okolicznosciowy-poljot-chrono-z-podpisem-w-putina-i1967520466.html Ciekawe jak wypłynął z Kremla lub kto go pierwotnie dostał za zasługi. A może to podróba? Bo na Netgrafik jest podobny ale inny. http://www.netgrafik.ch/political_com2.htm IMHO ten z allegro jednak ładniejszy.
 10. A w ogóle co to za pojęcie "lotnicza amfibia" użyte na allegro? Ta lotnicza to jest tarcza (szaro-czarna), czy może koperta-beczka?
 11. Nie chce mi się wierzyć, że ich Afgańce z tych zegarków nie okradli.
 12. W jakim stanie ta amfibia? Bo trochę ostatnio pojeździliśmy sobie na forum o sprzedawcy co go wystawiał.
 13. To i ja się dopiszę do listy. Też kupiłem amfibię u wspomnianej allegrowiczki. Na zdjęciach wyglądała ładnie (amfibia a nie allegrowiczka), przesyłka dotarła szybko, na oko zegarek też wyglądał w porządku a ja nie mam odwagi sam gmerać w środku. Zadowolony wystawiłem pozytywa. Po jakimś czasie wybrałem się z nim do zegarmistrza i się okazało, że werk jest totalnie zardzewiały i cud że zegarek w ogóle chodzi. Może przemycają te zegarki z Rosji w akwariach z rybkami?
 14. Pozwolę sobie jeszcze zwrócić uwagę na logo znajdujące się na tarczy. Wskazuje ono na firmę OSTWOK. Był to ponoć szwajcarski twór, który w latach 1995-2000 sprzedawał w zachodniej Europie rosyjskie Komnadiry, Admirały i właśnie Generały. Zegarki to oczywiście najoryginalniejsze Wostoki z tym, że z tym dziwnym innym logiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.