Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

origin1978

Użytkownik
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ... po średnio udanym skoku. ;/ Gary Fisher Bitter, czyli tzw. Panzer.
 2. Biorąc pod uwagę to, jak TAG Heuer jakiś czas temu zaczął dawać ciała z jakością zegarków (z tego względu strzeliłem na nich focha kilka lat temu, choć długo byłem wielkim fanem TH), pomyślałem, że może to jednak oryginał.
 3. Dokładnie. Patek jest takim „samograjem”, że zwłaszcza w czasach pełnych „nowoczesnych kolekcjonerów” nie będą mieli problemów ze sprzedażą całej limitacji. Mi pozostaje w tym układzie radość, że i tak nie mógłbym sobie na takiego Nautilusa pozwolić, nawet gdyby był piękny.
 4. Mogę potwierdzić wcześniejsze rekomendacje dotyczące p. Bronowskiego z Pięknej 47. Najgorsze doświadczenia: p. Pieśkiewicz z Ptasiej 2.
 5. Na moje oko oryginał. Czy warto? Jako człowiek niezbyt szanujący ową firmę, nie chcę się tutaj wyzłośliwiać (dla mnie marketingowo napompowana wydmuszka, dla której można znaleźć mnóstwo ciekawszych alternatyw). Ale podkreślmy: ważne, żeby podobał się Tobie. Natomiast podchodząc do kwestii „czy warto” z finansowego punktu widzenia, wszystko zależy, jaka będzie rzeczywista cena końcowa, bo na razie to aukcja na poziomie 1999 zł.
 6. Tak, ten Citizen ma szafir. ... choć jeśli mam wypowiedzieć się, to wybierając pomiędzy Citizenem a Seiko, zdecydowanie stawiałbym na tę drugą opcję.
 7. Mam Timexa, który liczy sobie trzynaście lat i trzyma się świetnie.
 8. Czy mając ograniczony budżet, warto kupować najtańszy automat, czy może jednak za podobną kwotę nabyć dobry kwarc? To pytanie, na które każdy powinien odpowiedzieć sobie we własnym sumieniu. Na pewno nie oczekuj tutaj jakichś powalających parametrów jeśli chodzi o dokładność, ale na pewno budżetowe automaty od Seiko, które znajdziesz w „piątkach” (S26, 36) są trwałe i niezawodne.
 9. origin1978

  Colts

  Dziękuję uprzejmie za miłe słowo. To jedynie drobna część kolekcji, muszę się zmotywować do większej ilości zdjęć.
 10. A może Eterna Avant-Garde Date? https://dolinski.pl/images/detailed/0/Eterna-Avant-Garde-Date-2945.41.50.1338.jpg?t=1418115463
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.