Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

proki1971

Użytkownik
 • Content Count

  5,747
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by proki1971

 1. Pytasz o aktualnego Bonda czy ogólnie o każda z wersji ?
 2. Panowie jakby ktoś szukał to do wzięcia z rabatem - 20% https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-planet-ocean-600m-co-axial-master-chronometer-43-5-mm-52232442103001 https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-planet-ocean-600m-co-axial-master-chronometer-43-5-mm-21532432104001
 3. Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam 😀
 4. Omega , w szczególności jakaś limitka lub uważny za kultowy model , np Moonwatch
 5. Ooo, gdzie tego niebieskiego mierzyleś? I jak ta tarcza ?
 6. Ooo, Łukasz pojechałeś . Gratki 💪 Świetny jest 😀 Kupiłeś nówkę czy używany ?
 7. Czy na akcesoria nie wiem . Miała być w drugim kwartale tego roku , bez wskazania miesiąca. W zasadzie będzie z początkiem 3-go i to raczej pewna informacja.
 8. Panowie ( i Panie jeżeli się tu udzielają) chyba za 10 dni wchodzą podwyżki w Omedze , coś ok. 4-5% wiec jeżeli ktoś planuje zakupy to może warto teraz . Smpc ma kosztować ok. 24.100.
 9. I na tym to polega , dlatego jest tyle różnych zegarków i każde znajda amatora, jednym się podobają , innym nie 😀
 10. AK jest mega, nie wiem dlaczego jest tak mało popularny
 11. Łukasz to wersja 38 czy większy ?
 12. Jprdę..... ludzie, przypomnę to temat dot Rolexa 🤦‍♂️
 13. Dawno nie było tak jałowej i bezsensownej dyskusji 🤦‍♂️ Ludzie zarabiają przecież różnie , w zależności od wykształcenia , zajmowanego etatu , stanowiska , firmy , także miejsca , s zależności czy to budżetówka , czy sektor prywatny , czy się jest na etacie u kogoś czy jest się przedsiębiorca , itp, itd. Tego nie da się zaszufladkować , jakoś usystematyzować . Po co wogole bić pianę , trzeba zając się sobą . Skoro uważa się swoje zarobki za niskie , przy info ze gdzieś płaca lepiej , dają wysokie premie to albo trzeba przyjąć to do wiadomości i robić nadal swoje albo się rozwijać , dokształcać , zmienić prace czy przejść na swoje . A na pewno nie zazdrościć i głupio komentować status innych .
 14. Nie słuchaj herezji kolegów 😀😜 Jeżeli już masz wątpliwości i zastanawiasz się czy nie jest za duży to, znaczy ze coś jest na rzeczy . Przerobiłem kilkadziesiąt i wg mnie zegarek dobry rozmiarowo tl taki przy którym od samego początku nie nasz takich wątpliwości . Przymierz 41,5, porównaj j będziesz wiedział czy któryś z nich dobry czy tez wogole odpuścić j szukać innego nurka.
 15. Przecież tu nie chodzi o kradzież zegarka a wyłudzenie od Ciebie danych , w tym numeru karty żeby wyczyścić Ci konto
 16. Jak większość zegarków z tej półki, wystarczy prześledzić ceny niektórych modeli Omegi, np. Moona czy poprzedniej smpc , Rolexa .
 17. No Łukasz , teraz pojechałeś 😀 Gratki 👍
 18. Dzięki Jest mega . Do tego nie wiedziałem , zd tak szybko podejdzie mi waga tytanu 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.