Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Edorio

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  28
 • Joined

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PL
 1. Po 75 latach powrót zegara na budynek dyrekcji. https://historia.trojmiasto.pl/Zegar-wrocil-na-teren-stoczni-po-75-latach-n141344.html
 2. Nie martw się o nasze zainteresowanie, ono będzie. Przeczytałem wszystko co napisałeś na tym forum i to co udało mi się wyszukać z Twoich stron typu Club. Twoja wiedza, pasja i zaangażowanie w projekt np. PatekClub dają gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego, więc do dzieła. Mój wybór to Horologium. Portal, blog, jakkolwiek to nazwiesz, o kilku topowych markach w świecie zegarmistrzostwa to dobry kierunek dla Ciebie i dla nas czytelników. Tematyka PatekClub szybko sie Tobie wyczerpie. Zbyt pesymistyczna wersja.
 3. To ja jestem ten jeden z dziesięciu i głosuję na IWC. O moim wyborze decyduje wygląd. Ten model Zenitha do mnie nie przemawia.
 4. Edorio

  Himalaje

  Nie widziałem aby ktoś pisał o Denisie bohater. Natomiast bohaterami byli ci, ktorzy ruszyli ratować Mackiewicza i nawet Ty nie bedziesz tego negował. Chciałbym przypomnieć, że teraz ten, który najbardziej głośno krytykuje zachowania Denisa - Krzysztof Wielicki sam 25 lat temu zrobił to samo. Samodzielnie dokonał zimowego wejscia na Lhotse nie zgadzając sie z decyzją ekipy.
 5. Edorio

  Himalaje

  @ Master Yoda, dlaczego chory, bo nie kolekcjonuje zegrków??? Sam rozpocząłeś ten wątek z wyraźnie negatywnym nastawieniem do takich pasjonatów. Śledzę wątek i myslałem, że nic już się nie wydarzy aby wyrazić moją opinię. A jednak. Zegarki to forum ludzi z pasja, a jednak ich tolerancja do innych pasji jest bardzo ograniczona u niektórych użytkowników. Mam kilka zegarków i mogłbym powiedzieć, że nie rozumiem tych co mają ich kilkadzieśiąt. Nie brał radia aby nie wołac o pomoc. Jedynie Bielecki mógł z nim iść, a on nie mógł lub nie chciał (nie ważne), więc Urubko poszedł sam. Założeniem tej wyprawy było wejście w lutym, co realizuje Denis. Uważam, że ci ludzie mają prawo wychodzić w góry i nie schodzić z nich. Ich decyzja, ich życie. Oczywiście życzę Denisowi szczęśliwego powrotu.
 6. Czy zdjęcie limitu po napisaniu podania ze względu na staż jest jednorazowe czy bezterminowe?
 7. Zwróć uwagę na E07K następcę E07 to cytat z audiofanatyk.pl Ja używam Fiio X5 ale to następna półka (niestety nie znam E07)
 8. a mówią, że szewc bez butów chodzi ciekawe połączenie
 9. Zegarka z kickstartera chyba bym nie kupił (czego innego szukam w zegarku), ale są tam oprócz wielu nieudanych pomysłów innowacyjne projekty
 10. nie aż tak źle Jonaszu ciekawy werk, piękny Elgin
 11. jeżeli dobrze pamiętam to Swatch Group Warszawa kurierem może będą jak dojadę do domu ( teraz zbyt mobilnie) Pozdrawiam tts wiem Ty tu rządzisz
 12. RAF domy aukcyjne to nie ten poziom pmwas Ty masz odpowiednią wiedzę i umiejętności, ja natomiast muszę dla siebie szukać na ebay gotowego egzemplarza
 13. Minęły już ponad dwa lata od zakupu Maestro Auto Chrono z H327660 Zegarek spełnie moje oczekiwania i nadal cieszy. W czasie gwarancji znalazł się w serwisie, bo zablokowała się data. Cieszy mnie, że nadal to marka niszowa w PL. Dla mnie to atut. Przeczytałem cały wątek o Hami. Ciekawe. Muszę skontaktować się z którymś z naszych forumowych rymarzy Namiary tutaj znalazłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.