Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

thewickerman88

Użytkownik
 • Content Count

  214
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący
 1. W sumie nowe wypusty z GMT zapowiadają się fajnie. Od poprzednich odstręczyło mnie trochę wciskanie marketingowego chłamu o mechanizmie, w nowym ma być normalnie ETA.
 2. Wybaczcie odgrzebianie starego tematu-ktoś wie jak się ten tytan sprawuje w noszeniu? Zawsze odradzano mi zegarki tytanowe ze względu na rysy, na to że tytan szybko niszczeje, nie da się go spolerować w razie czego etc. Chcę kupić steinharta ale na razie nie zdecydowałem czy lepiej będzie kupić stalowego ocean one z ceramiczną wkładką bezela czy lepiej wybrać tego tytanowego. Tytanowy wygląda dużo fajniej, bardzo mi się podoba, ale przeraża mnie nieco materał z którego wykonano kopertę. Gdyby był stalowy nie miałbym dylematu.
 3. Weź sobie lorusa RH884BX9. Sa też w wersji srebrnej oraz na paskach skórzanych. Połowa ceny DW, jakość wykonania ok. Marka należąca do Seiko czyli lepiej niż modowy DW.
 4. Wklepujesz markę w google, sprawdzasz jakie zegarki wyskakują i w jakich cenach. Odejmujesz biorąc pod uwagę że zegarek ma swoje lata i się zużył= masz mniej więcej cenę. W przypadku sensownych produktów warto spojrzeć na portale aukcyjne po ile się sprzedały podobne (sprzedały a nie zostały wystawione).
 5. Nie ma już chińczyków przypominających paneraje. Po prostu nagle wszystko zniknęło z rynku. Te nielegalne z napisem na tarczy i te legalne bez napisów. Sam chciałem kupić kopertę i nawet pustych nie można dostać. Pewnie fabryka która to klepała dała sobie spokój albo szykują się na coś nowego.
 6. thewickerman88

  SAM 8991

  Całość z tą tarczą wygląda świetnie. Koperta to taka jak poniżej? Prawie nie poznałem w tym macie. Ładnie.
 7. thewickerman88

  SAM 8991

  Wow! co to za koperta?
 8. Czy ktoś się orientuje ktoś poza Dolińskim byłby w stanie przyjrzeć się zegarkowi z mechanizmem omega 2500? Jest problem z dokładnością, zdarzyło mu się też zatrzymać. (zegarek nie mój, kolegi).
 9. No cóż, tak to chyba z nimi jest że dla tak małych projektów im się nie chce-bo wymagania konkretne a w tym czasie klepnęli by bez wysiłku ze 1000 sztuk jakiegoś CK czy innego armaniego Tarcza i szkło za to są świetne. Podoba mi się lekki szlif na tarczy i kolor który nie jest śnieżno-biały tylko lekko przełamany plus naprawdę fajne wypukłe szkło. Dzisiaj drugi dzień na nadgarstku. Tylko pasek jeszcze muszę zmienić.
 10. ściereczka pocięłaby się na kawałki o ostre krawędzie ale może by na tym zyskał, wydaje mi się że zrobiony jest z innego gorszego metalu-tego samego co ta leciutka klamra przy pasku. Chyba że to własnie kwestia szczotkowania (dużo gorszego niż na kopercie). Przy cape codzie trzeba by było jeszcze jakoś ochronić bezel a bałbym się że nadruk insertu zostanie na taśmie malarskiej.
 11. Mój też dotarł. Całkiem fajny, poza tym bezel chyba potnie mi rekawy-krawędź ostra jak brzytwa. Polerowanie indeksów też słabsze niż w poprzednich seriach.
 12. Chińskie koperty 44mm z szafirowym szkłem i przeszklonym deklem to 40-50$, pod asian unitasa spokojnie ogarną mołnię. Sam planuję zrobić sobie pilota, mam 3602 na chodzie z tym że w wersji brzydkiej bez szlifów.
 13. Tylko po oglądaniu na żywo. Rotory z prawidłowo nałożonymi szlifami można dokupić a chińska kopia ety idealnie na fotach uda calibre 5.
 14. Dostałem od Ciebie wiadomość odpisałem na nią z adresem do wysyłki. Jakby były jakieś problemy to daj znać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.