Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lukazziano

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    87
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Początkujący

O Lukazziano

  • Urodziny 05/21/1982

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Głogów
  1. Lukazziano

    GW-9400 Rangeman

    GW 9400 1 er, chociaż ten żółty też robi
  2. Lukazziano

    GW-9400 Rangeman

    Cześć. Ostatniego G zakupiłem na eglobal. Gdzie teraz się kupuje ?
  3. Panowie Zbigniew z Rybnika OLX. Mówi Wam to coś? Zegarki na zdjęciach wyglądają mega. Kupował ktoś? link do jednego z oferowanych zegarków https://www.olx.pl/oferta/zegarek-cornavin-eksportowy-lucz-de-luxe-gwarancja-CID87-IDktq8S.html#ee2b36330d
  4. Tak widziałem, a czy jest może przegląd radzieckich nurków. Czy po prostu nie było ich zbyt wiele?
  5. czy jest gdzies na forum temat o ruskich nurkach? szukam i nie widzę.
  6. Dzieki za odpowiedz. Haslo ktore kolega podal (ujemne przestawianie wskazowek) pomoglo rozwiazac temat. Znalazlem post w ktorym jest napisane ze ustawiac nalezy zawsze do przodu niezaleznie czy krecimy koronka w prawo w lewo czy w bok dzieki;) Czyli do tej pory robilem zle gdyz krecilem w prawo
  7. Dziekuje za odpowiedzi. Chcialem po prostu wiedziec czy dobrze ustawiam. A swoja droga czy orientujecie sie jak jest z konserwacja takiego mechanizmu. Zrobi to kazdy zegarmistrz czy szukac jakiegos serwisu. Dosc dawno nie byl nakrecany i na pelnym nakreceniu zrobil tylko 12h Aha no wlasnie. Teraz dokladnie przeczytalem i dalej nie wiem. To ze nakreca sie w prawo to wiem ale ustawiam godz w prawo (wskazowki ida do tylu) czy odwrotnie? Nie chcial bym go zepsuc.
  8. Kochani szukam szukam i nie moge znalezc tematu wiec pisze tutaj. Zegarek raketa mechanizm 2209. Ustawiam godzine krecac koronka (normalnie) w prawo - wskazowki idą do tylu. Krecac w lewo wskazowki ida tak jak powinny. Czy ktos wie jak to cholerstwo ustawiac.
  9. Ładne te delbany macie kolego. Chętnie bym taką zakupił. Gdzie szukać takich perełek?
  10. http://zegarkiclub.pl/forum/uploads/monthly_10_2013/post-57210-0-32622100-1382866412.jpg Można wiedzieć jakiej firmy jest ten pasek i ewentualnie gdzie można taki zakupić?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.