Dziekuje za odpowiedzi. Chcialem po prostu wiedziec czy dobrze ustawiam. A swoja droga czy orientujecie sie jak jest z konserwacja takiego mechanizmu. Zrobi to kazdy zegarmistrz czy szukac jakiegos serwisu. Dosc dawno nie byl nakrecany i na pelnym nakreceniu zrobil tylko 12h Aha no wlasnie. Teraz dokladnie przeczytalem i dalej nie wiem. To ze nakreca sie w prawo to wiem ale ustawiam godz w prawo (wskazowki ida do tylu) czy odwrotnie? Nie chcial bym go zepsuc.