Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kebayoran

Użytkownik
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kebayoran last won the day on February 15 2013

Kebayoran had the most liked content!

Community Reputation

4 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Daleki Wschód
 • Hobby
  Oprócz zegarków - strzelectwo, fotografia podróżnicza i przyrodnicza, badmington :-)
 1. Kebayoran

  poświećmy...

  Steinhart Marine B-Uhr
 2. Z pełną pomarańczową tarczą to już w nowej kolekcji chyba nie ma? Jest dwukolorowa. Starsze sst 12 miały pełną, ale i większy rozmiar L-t-L. Nowe chyba lepiej leżą na nadgarstku. Przynajmniej na mniejszym
 3. Prawde mowiac, bardziej odpowiada mi jednak gust zegarkowy obecnego wladcy :-)
 4. Kebayoran, dnia 05 Gru 2013 - 15:45, napisał: Perrelet turbine odpada bo na zdjeciu zegar ma za duza koronke. Według mnie Roger Dubuis Excalibur Chyba jednak to Richard Mille RM 033, tak jak napisał kol. PustyRZE. Na sułtańskiej fotce nie widać dodatkowej tarczki sekundnika.
 5. No tak - jeden z pięćdziesięciu sztuk..., ale chyba dlatego na ręku, że kolory do szamerunków munduru pasują... ?! A czy ten pierwszy, to nie jest Perrelet Double Rotor Tourbillon?
 6. A jego syn, następca tronu Brunei Darussalam?
 7. Czy ktoś wie jaki zegarek nosi Sułtan Brunei Darussalam Hassan Bolkiah? To oczywiście jeden z wielu, ale ten miał na ręce przedwczoraj
 8. Stowa zaprezentowała na swoich stronach limitowaną wersję pilota - "Black Forest Edition" - DLC z pomarańczowymi indeksami. Limitacja - 200 sztuk zdjęcie ze strony Stowa:
 9. GB już na "leczeniu" u p. Safinowskiego. Wstępna diagnoza: uszkodzenie kotwicy i wyrobienie panewek...
 10. Bardzo dziękuję za pomoc skontaktuję się na pewno
 11. Zdecydowanie padł na twarde jest to jedna z niewielu rodzinnych rzeczy, która przeżyła wojnę i zburzenie kamienicy na Powiślu i chociażby dlatego należy mu się solidna renowacja Dziękuję za rycinę oryginału.
 12. Oczywiście, że zegarmistrz Tylko nie miałem pojęcia, kto konkretnie mógłby się podjąć naprawy. Ale już teraz wiem i dziękuję wszystkim za podpowiedzi A poniżej fotka całości (przepraszam za lampę błyskową):
 13. Dziękuję za podpowiedź. Zaraz poszukam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.