Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

klepo

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Chciałbym zapytać czy to jest warte tych pieniędzy .. https://www.amazon.de/dp/B0084C2HJI?da_df=1&tag=dradisplay0b-21&ascsubtag=98a342c2094d034e304d07f19269eee0_CT&ref=dra_a_rv_mr_ho_xx_P600_100
 2. Witam wszystkich Poszukuję bransolety Super Engineer II do Seiko SRP 637 Baby Tuna. Kupiłbym na stronie Strapcode ale jak podliczyć wszystkie koszty to niestety może być nawet 800zł. Szukam więc albo używanej w ładny stanie albo jakiegoś nowego zamiennika (nie wiem jak tam jest z jakością). Za każdą pomoc składam z góry podziękowanie.
 3. Dzięki za odpowiedź. Zegarek znalazłem kiedyś w błocie pod krzakiem. Zegarmistrz wyczyścić i wymienił szkiełko ale pierścienia już wtedy nie było. Na moje oko to chyba powinien być...
 4. Witam Prosiłbym o poradę czy brakujący pierścień wokół szkiełka można bez problemu dorobić lub dopasować od innego zegarka u zegarmistrza?
 5. Mimo przekręcania zdjęć w edytorze przed dodaniem,zdjęcia i tak dodają się obrócone.
 6. Tak myślałem.. Więc nie da się tego nijak upiększyć?
 7. Witajcie Niedługo dostanę stare Seiko 5. Teraz mam tylko zdjęcia. Czy da się wypolerować kopertę z resztek złotego? Czy jest to stal nierdzewna? Napis na deklu St.steel back.. Więc tylko dekiel z nierdzewnej? Proszę o poradę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.