U mnie jeszcze taka przesyłka zagościła dzisiaj. Szkło do polerki i wskazówki lekko reszta piękna Wiem wiem znowu slava- co poradzę jak mi sie one podobają Tu juz Slava po kąpieli Jeszcze wskazówki zostały do wyczyszczenia.
Tarcza piękna zielona cieniowana ale zabrudzona. Nie robie z nią nic bo zejdzie farba i nie bedzie nic widać Wszystko działa tylko wskazówkę sekundnika dodać.
Kupiłem ja mozna powiedzieć za dobre piwo a miała nie działać biedaczka
Ja jeszcze taka lodówkę uratowałem przed wyginięciem ze sterty nie działających zegarków Szkło o dziwo w super stanie tarcza ma zabrudzenia koperta średnia i sekundnika brak ale działa.
Moja najnowsza poczta.
Pobeda z dolnym sekundnikiem zachowana w przepięknym stanie.
Na deklu oraz z tylu przy uszach są rysy reszta w pięknym stanie się zachowała
Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.