Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rybak1979GSL

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3812
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez Rybak1979GSL

  1. Wskazówki juz upolowalem w swoich zbiorach. Sekundnik powinien byc czerwony i zakrywać cała oś z grotem na końcu czy bez ?
  2. Do mnie dojechała 3 Wolna w tym tygodniu Tak wiem wskazówki i koronka nie te
  3. W końcu cos pozytywnego haha Choć wskazówka sekundowa na pewno powinna byc inna. Reszta hmm
  4. Teraz tak serio Kolejna Wolna :)do małego odnowienia jednak sprawna i te piekne mechanizmy...
  5. Za tyle co kupiłem raczej ja płakałem ze szczęścia
  6. Zależało mi głownie na mechanizmach. Wiedziałem przy zakupie ze sa takie ale sie opłacało wiec kupiłem. Ludzie w Kijowie pomysłowi sa bardzo jak widać
  7. A co powiecie na takie 2 cuda co przyjechały w trio z Wostokiem
  8. Słuchaj lepszy brak komentarza niż taki komentarz jak dla mnie hahah
  9. Prosto z kijowa haha za jakieś psie pieniadze Koperta z Almaza zapewne tarcza wostok serce wiadomo jakie
  10. Do mnie takie cudo doszło Piękny 22 kamieniowy mechanizm
  11. Nie do końca świadomie teraz potwierdzam, ze tarcza współczesna bo spradzilem. Nie zapłaciłem duzo wiec było warto. Może kiedyś znajdę oryginalna tarcze w dobrym stanie.
  12. Wostok taki oto spadł dzisiaj na mnie jeszcze
  13. Tarcza współczesna zgadza sie ale koperta idealna i mechanizm tez idealny.
  14. Do mnie dojechała wczoraj druga Rodina w pięknym stanie do małej kosmetyki
  15. Z Papieżem wydano Wostoka w związku z pielgrzymka JP II do polski. Pierwotnie miała byc pielgrzymka do Rosji ale odwołano ja i wydano zegarek na cześć pielgrzymki do Polski chyba w 1990 R
  16. Do mnie w końcu trafił upragniony Poljot De Lux w stanie idealnym. Warto było czekać na taki okaz. Jedynie szkło do polerowania. Reszta w stanie idealnym. Zegarek z oryginalna bransoletka co ciekawe nie był nigdy otwierany Drugi Slava automat także w idealnym stanie.
  17. Chodziło mi o koronki w moim budziku. Czy jak koperta org jest złota to czy koronki tez powinny byc złote.
  18. Tak tylko czy nie powinny byc złote jak koperta złota
  19. U mnie jeszcze dzisiaj budzik zagościł. Zostały jeszcze wskazówki do dopieszczenia i koronki obie. Raketa juz po wymianie szkła i małym spa
  20. A do mnie taka raketa przyjechała Stan piękny- szkło do wymiany jest pęknięte w jednym miejscu reszta jedynie do przepolerownia
  21. Gratuluje koledze nabytków Piekne sztuki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.