Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rybak1979GSL

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3812
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez Rybak1979GSL

  1. Piękna Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  2. Lucz przepiękny gratuluje koledze Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  3. Właśnie jestem na tym etapie Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  4. Tak chrom Koperta jest mocno skorodowana dlatego znalazłem dla tarczy z mechanizmem nowy dom Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  5. Zgadza sie - wypolerowac sie da jeśli nie ma ubytków a ta, o której mowię ma mocne ubytki i wżery z tylu wokół dekla. Szkoda mi jej było Taka porzucona była na bazarze skorodowana a z ta koperta od innej slavy wyglada według mnie pięknie. Szczególnie ring brązowy na tarczy współgra fajne ze złocona koperta. Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  6. Mam do slavy org kopertę stalowa ale jest mocno skorodowana. Mechanizm i tarcza przyzwoita szkoda było biedaczki żeby tak leżała marnie. Składak wyszedł fakt Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  7. Ja jeszcze takie cudo nabyłem. Obecnie Koperta jest z innej slavy oryginalna była skorodowana a w tej konfiguracji bardzo mi sie podoba Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  8. Ładny jest- poluj na wskazówki widziałem ostatnio takiego na portalu aukcyjnym Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  9. Ładniusi komandir One chyba były milicyjne czy sie mylę ? Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  10. Stan koperty tarczy idealny szkło jest porysowane i wymaga pracy - polerki na dole ma lekki uszczerbek widać to tylko od strony teleskopów Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  11. Dziękuje mi tez od razu wpadła w oko musiałem ja kupić Lubię ten kształt i wzornictwo slav lodówek Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  12. Piękna Pobeda tarcza bardzo ładna Gratuluje Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  13. Moja nowa poczta. Te lodówki jednak przyciągają jak sie tylko jakaś trafi nie może sie człowiek oprzeć i odmówić haha Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  14. Raketa piękna To i ja dorzucę moje 2 nowe nabytki Proszę bardzo Jest to Mołnia Żeglarska z tego co udało sie znaleść. Tarcza piękna czarna robiona pod ta kopertę z wygrawerowanym statkiem na godzinie 3 Dekiel tez z motywem Statku. Właśnie przyszedł mi do niej pasek Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  15. Miałem to samo z zegarkiem slava automat - kupiłem niesprawny a przyszedł sprawny - Poczta Polska czyni cuda To moja nowa poczta - kaliber 2809 z mikroregulacja. Brakuje mi wskazówek- Nie ma ktoś takich chętnie zaadoptuje Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  16. Gratuluje pobied- piekne są Moja dzisiejsza poczta Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  17. Poljot był straszny fakt i szczerze mówiąc wczoraj od kolegi z forum sie dowiedziałem dopiero co to sa tarcze " warszawskie " bo do tej pory nie wiedziałem co to Na szczęście mam tylko 2 zegarki z takimi tarczami. Wskazówki do lucza mam nowe musze zmienić koperta jest w stanie idealnym i tarcza. Wostoka zaraz tam wrzuce. Dzieki i pozdrawiam Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  18. To juz kwestia gustu i subiektywnych upodobań Łucze z takimi tarczami sa piekne jak widzisz tez takiego nabyłem ale nie zloconego choć w stanie absolutnie idealnym Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  19. Gratuluje koledze łucza- maja swój urok Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  20. To i ja dorzucę swoje nowe dzieci Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  21. Haha dobre - kubek od teściowej dostaliśmy takie same : extra maź i extra zona a za zegarek przepraszam nie chciałem haha Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  22. Pytanie , na które raczej nie bedzie odpowiedzi Oto moja nowa poczta Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  23. Śliczna pobeda Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  24. Kolego llcolm dopiero nabyłem wczoraj ta rakietę od razu mi wpadła w oko Wpadła mi tez z rakieta piękna slava automacik z rzadko spotykaną tarczą. Była strasznie zaniedbana ale.... Tatuś ja ożywił haha A to owoc mojej pracy kilkugodzinnej Zdjęcie przed Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  25. Piękny Kirowski Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.