Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rybak1979GSL

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3812
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez Rybak1979GSL

  1. Prawda ale rozsadek musi byc. Kolekcjonowanie to hobby moje i tylko moje moj maly świat tak jak pewnie każdego z nas. Nikt nam tego nie zabierze - chyba, ze komornik hehe Ja zbieram tylko to co mi sie podoba nic innego a nie wszystko co sie da
  2. Prawda jednak ja to traktuje na spokojnie. Jakbym chciał sie ścigać tutaj z kolegami to raczej musiałbym czynszu nie płacić przez jakis czas żeby nadrobić straty haha
  3. Kolego Zasadas to nie wyścig lecz dążenie do wytyczonego celu
  4. Rk7000 rakieta zacna tez poszukuje w tej wersji ale w stanie jak najlepszym
  5. Ja sie cieszę jak ktoś sobie kupi cos ładnego i jest zadowolony
  6. To nie wyścigi Ja nie miałem wcześniej raket tv wizualnie wydawały mi sie mniejsze na zdjęciach. Jak kupiłem pierwsza od razu jednak przypadliśmy sobie do gustu
  7. Ja mam postanowienie do raket tv zebrać ile sie da wersji Ta nie Tv bardzo ładna ciekawa tylko ta skaza na tarczy. Może znajdę lepsza tarcze bo tak wygląda pięknie. Poljot bardzo ładny
  8. Dzień polowania na rakety tv uważam za udany Do tego jescze inna poczciwa raketa. Dzień mozna nazwać Rakietowym
  9. Piękna slava tez taka mam i noszę codziennie. Piękny zegarek gratulacje.
  10. Do mnie trafiły forumowe zakupy. Kolejne Rakety Tv zawitały do magazynu Dzieki Robert
  11. Gratuluje nabytków Ja tez bardzo lubie Mołnie w pasówce tez polowalem długo na swoją. Lodowka wiadomo , signal zacny.
  12. To tez żaden problem Dasz radę jakby nie pisz śmiało Wezmę w takim stanie
  13. Nie ma najmniejszego problemu z wymiana balansu tak jak mowię z prawie każdej męskiej slavy pasuje jak nie z każdej Nie często sa te slavy dostępne gratuluje. Jak sobie z nią nie poradzisz daj znać Chętnie ja przygarnę
  14. Kwiatek slava piękna do lodowki jak znalazł do pary. Balans z każdej praktycznie męskiej slavy dopasujesz
  15. Do tego trzeba cierpliwości i samozaparcia. Przyjdzie dzien co znajdzie tego mu życzę
  16. Poljot z piękna tarcza Znalezienie reszty nie bedzie problemem.
  17. Te Pobedy sa bardzo ciekawe. Ta wymaga nieco pracy a z tarcza chyba nie zrobisz za wiele.
  18. Mogę ci pomoc go skorumpowac podzielmy sie lodowka Albo sam go skorumpuje daj namiary haha
  19. Hahhaha dobre. Jak masz jakaś starą ruską prądożerną niepotrzebna lodówkę ja chętnie ja wezmę do utylizacji haha tylko daj znać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.