Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rybak1979GSL

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3812
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez Rybak1979GSL

  1. Spotkałem na swojej drodze takie oto cudo. Wydaje mi sie, ze pełen oryginał. Jednak ocenę oryginalności pozostawiam wam moi drodzy. Stan przepiękny.
  2. Trochę folii babelkowej na nią poszło Nie wiadomo co sie dzieje z przesyłkami a kazdy upadek grozi uszkodzeniem czopu balansu bynajmniej w slavach- znam to z autopsji
  3. Do mnie takie 2 cuda doszły. W rakiecie brakuje sekundnika a w wostoku koronki. Cieszy jednak fakt, ze oba mechanizmy sprawne. Jak ma ktoś na zbyciu wskazówki do takiej rakety to prosze o prv
  4. Kwiatek jakoś mi ta lodowka wyglada znajomo....hmm Przecież to ta ode mnie
  5. Kwiatek ja nie watpię ze byłoby im lepiej ale ja uważam, ze Twoim byłoby lepiej u mnie
  6. Niestety to prawda ale maja swój urok. Ja ostatnio sie tymi modelami zainteresowałem i mam ambitny plan zebrać wszystkie jakie wyszły
  7. A tu moja dzisiejsza raketa. Dołączyła do swojej siostry. Ta ma ciekawa tarcze w kratkę
  8. Ja mam to samo ale szukam wyłącznie w stanie bdb lub lepszym. Z kupnem samego szkła w tym kształcie jest problem wiec trzeba kupić z nie popekanym szkłem.
  9. Piekne telewizorki. Mnie tez ostatnio naszło na te modele. Dzisiaj dostałem drugi model pokaże go wieczorem. Gratulacje
  10. U mne dzisiejsze polowanie przyniosło w końcu rakete telewizorek w pięknym stanie. Długo szukałem tego modelu w takim stanie w rozsądnych pieniądzach. Jedynie szkiełko wymaga polerki reszta cudna. Poza nią poczciwy Łucz z mało spotykana tarcza oraz wostok z dziewiczą piękna tarcza z koronka do wymiany. Zapomniałem o Poljocie praktycznie NOS
  11. Dojechało moje drugie dziecko Szkiełko wymaga pracy reszta piękna Teraz rodzina jest większa
  12. Ja tez tak robię jak Ty. Całe życie sie człowiek uczy a z zegarkami jest to o tyle trudniejsze , ze mozna złożyć zegarek z kilku innych i umiejetność rozpoznania tych właśnie rzeczy, które wymieniłeś stają się istotne.
  13. Zgadza sie kolego wąski. Przy zakupie to wiedziałem. Zależało mi na mechanizmie z tarcza. Mam kopertę org zlocona z Wolny ale powycierane złocenie bardzo. Musze ja chyba dać do złocenia bo ubytków nie ma.
  14. Nie ma problemu nie czuje urazy. Pewnie napisałeś tak z rozpędu przez moje poprzednie wynalazki Wolny
  15. Oczywiście, ze taki ma 4 wolna w ciagu kilkunastu dni choć ta chyba najbardziej oryginalna.
  16. Do mnie wpadły 3 cuda ; Łucz z mechanizmem 2209 de lux z piękna bordową tarcza, Łucz Kwarc w stanie Nos z ciekawa koronka na godz. 4 oraz znowu Wolna choć koperta od Almaza.
  17. Tarcza oryginalna z patyną. Wskazówki juz sa założone oryginalne.
  18. Przepraszam kolegów musiałem ja kupić za wszelka cenę Yorki ta zlocona chętnie kupie haha Pozdrawiam wszystkich
  19. Ja sie pochwale czymś co jeszcze do mnie nie dotarło ale udało sie kupić Piękna Zaria 30 kamieni automat W związku z powyższym czy na pierwszy rzut oka wszystko z nią ok ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.