Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kadargo

Użytkownik
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący
 1. Bardzo fajne auto, wygląd pierwsza klasa. Mimo,że widuję ich po kilka sztuk dziennie nadal się za każdym oglądam, a nawet Porsche już mi się opatrzyło. Gratuluję i życzę wielu kilometrów.
 2. Kadargo

  Perfumy

  Przychodzi mi tylko jeden do głowy... Thierry Mugler - Alien Jest tak niesamowity, że nawet w Hamburgu, jak idziemy ulicą, co chwilę ktoś się obraca. Zarówno kobiety jak i faceci a kilka razy padło pytanie o markę. Jednym słowem, polecam!
 3. U mnie pod blokiem jak są wszystkie smarki, to razem stoi w poprzek 9 szt plus ewentualnie kilka car2go. Fajny widok a już w ogóle jak koleś z Astona albo 911 rano przekłada plecak do ForTwo.
 4. A ja mam, przynajmniej "prywatnie" najbardziej zegarkowy samochód jaki można mieć. Pomysłodawcą był Nicolas Hayek. W mieście, w którym mieszkam jest najlepszym autem na bezstresowe poruszanie się i parkowanie w ciągu dnia. Nocą za to budzą się potwory...
 5. Kadargo

  Perfumy

  Ja chyba od ponad piętnastu lat używam ciągle szarego, klasycznego Jil Sandera. Co jakiś czas próbuje dokonać zmiany ale nic tego nie wychodzi.
 6. Cygnet miał być uzupełnieniem dużego Astona na zakupy i jazdę w centrum, niestety Smart okazał się zawodnikiem nie do pobicia. U mnie jest niczym plaga stonki.
 7. Podpisuję się pod tym obiema rękoma! Nie wyobrażam sobie kupić G-shocka i go nie używać zgodnie z przeznaczeniem. Mój tyra w pracy i na rowerze.
 8. Dzięki. W tygodniu trzeba będzie podjechać zobaczyć bo wygląda na Twoim ręku całkiem zacnie.
 9. Jest też kwestia własnych upodobań. Mam GW-A1000 i nie kupiłbym żadnego innego G bo po prostu mi się nie podobają i tyle. Używam go w pracy i na rowerze, żyje i ma się dobrze.
 10. Czym jest dyplomacja? Dyplomacja - jest wtedy kiedy ktoś mówi Ci "wyp......aj" w taki sposób że czujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą
 11. Ja bym tak wybrał. Miałem dokładnie taki sam problem jak Ty. Mierzyłem wszystkie te zegarki i Seiko zdecydowanie najlepsze. Jednak finalnie poszedłem inną drogą i kupiłem coś jeszcze bardziej sportowego a odkładam na oryginał, którego miałem na ręku w sklepie obok. Jednak nie ma porównania
 12. Tylko zacznij mierzyć od końca listy, to przynajmniej będziesz miał wszystkie trzy na ręku.
 13. Na żywo, moim zdaniem, najlepiej prezentuje się na ręku ta Sportura. Tissot wygląda kiepsko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.