Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

uhaehuehehe

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  struganie drewna

Recent Profile Visitors

1,465 profile views
 1. Fakt.. Film konkretny, pomyślany, bardzo fajnie zrealizowany. Teraz czekamy na nagranie pod wodą
 2. uhaehuehehe

  Skowron Watches

  zegarki z drewna
 3. uhaehuehehe

  Motocykle

  I jeszcze silnik w zaokrąglonym kształcie;p były różne modele z różnymi silnikami, zbiornikami paliwa, i nie tylko
 4. Przyjaciele.. Uploaded with ImageShack.us
 5. uhaehuehehe

  Motocykle

  Mój pierwszy sprzęt: Uploaded with ImageShack.us
 6. Ciekawa aplikacja pod względem tego, że można się "posłuchać" rano:) Na moim przykładzie zauważyłem, że średnio co 30 minut przekręcam się na drugi bok, ale też nie jest rozmowny w nocy, jak to niektórzy;p Co do wykresów spania, nic nie powiem, bo nie wtajemniczałem się aż tak bardzo, zresztą dwie noce to raczej za krótko żeby cokolwiek stwierdzić. Ale do zabawy i "takiej kontroli siebie", można pobrać aplikację.
 7. Testuje właśnie 'sleep as android', ciekawa aplikacja:)
 8. Jeśli już psuje klimat, to tylko dlatego, że jest za dobra dla tego zegarka:p ale wg mnie ujdzie, zegarek w calosci ma być symboliczny, wyjątkowy i taki jest. A dziury w jezdniach, to jedynie zmienić pasek na bardziej sponiewierany.
 9. Albo klamra w kształcie zderzaka. Ewentualnie wtopic jakis charakterystyczny mikro element od Warszawy, to by było coś, tyle że by jeszcze zegarek nie jeździł
 10. Może spróbujesz wykonać skórzany pasek w postaci małych ogniw połączonych metalowymi kołkami? Analogiczna bransoleta stalowa, tylko z ogniwami ze skóry?;p Nigdzie nie ma o tym wzmianek, a myślę, że naprawdę bardzo ciekawie by to wyglądało. Ale pracy jednak sporo.. Duże wyzwanie:)
 11. Mi się podoba nawigacja od Google. Uratowała mi życie nie raz. Po Warszawie świetnie prowadzi, po mniejszych wioskach również, prowadziła mnie tez parę razy w trasach ponad 400km i ani razu się nie zgubiłem. W mapach google bardzo często korzystam z street view, jest już praktycznie całą Polska, co prawda małych ulic w miejscowościach nie ma i raczej nie będzie.. Ale i tak widać bardzo dużo. Co do nawigacji offline, za granicą korzystalem jedynie z Sygic Mobile Maps - prowadziła świetnie po Austrii, Czechach i Słowacji. Ale to było ponad rok temu..
 12. Moja lista:) 1.Tapatalk - forum zegarkiclub i cała masa innych 2. Keep - od Google, notatnik - wg mnie lepszy niż Evernote 3. Dolphin Browser/Google Chrome 4. Mobilet - komunikacja miejska 5. Dysk Google/Dropbox 6. TrackId - bardzo często jej używam, niedoceniony standard w Androidzie 7. Jakdojade - bardzo przydatne jeśli chodzi o komunikacje miejską 8. Gotujemy:) - jeśli coś trzeba szybko zrobić, a nie ma pomysłu 9. EasyMoney - zarządzanie gotówką 10. Bilkom - rozkład pociągów 11. RealCalc Czy korzystał ktoś z aplikacji IKO? Zainstalowałem to parę dni temu ale nie miałem okazji sprawdzić na jakiej zasadzie to działa.
 13. Co sądzicie o projektach konkursowych na stronie Xicorra? Czy widzi wam się któryś z modeli w seryjnej produkcji? Mi, szczerze mówiąc, żaden nie przypadł do gustu..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.