Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

djdpl

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Dzień dobry! Szukam jakiegoś speca w stolicy, który podjąłby się naprawy (wymiany) koła minutowego w zegarku napędzanym automatem NH35. Zaliczyłem kilku zegarmistrzów i nikt nie posiada takiej części...
 2. Też o tym myślałem, ale w końcu zdecydowałem się na jasne - pasek miał jak najbardziej przypominać kaburę VIS-a.
 3. Są zazdrośni, bo QV odwalił kawał świetnej roboty. Większość projektów GG oceniam wysoko, natomiast rendery z tego forum (rzekomo nieoficjalne) wyglądają - moim zdaniem - naprawdę słabo. No ale skoro chłopcy koniecznie chcą zrobić swojego VIS-a, to chyba nie możemy im zabronić. Ciekawe, czy dostaną zgodę na użycie loga (nazwy) VIS. QV, jak myślisz?
 4. Furgonetka! Dziękuję QV! Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 5. Mam pytanko do szczęśliwych posiadaczy VISa: jak gruby może być pasek, żeby się zmieścił na teleskopy? Ile - mniej więcej - mm jest pomiędzy teleskopami a kopertą?
 6. Wow, kozak! Gratuluję QV, na zdjęciach prezentują się wyśmienicie! Czekam z niecierpliwością do wtorku, kiedy to - mam nadzieję - wyruszy kolejna transza (czarnych z datą), a w przesyłce i mój... <3
 7. To może teraz 30 szt. czarnych z datą i 30 szt. brązowych z datą?;p
 8. Z tego co się zorientowałem, to najpierw idzie brąz. ;> A co z czarnymi?
 9. Niestety, raczej nie powinien, bo przecież QV napisał, że w pierwszej kolejności (a więc wczoraj) paczki wysłane zostały do osób spoza forum. QV - jaką firmą kurierską wyślesz nam VIS-y? Pytam, bo kurierzy mają różne nawyki doręczania paczek i muszę się przygotować mentalnie i psychicznie na ten moment. Do niektórych sam muszę wydzwaniać i prosić o przybycie w konkretnych godzinach, jeszcze inni sami dzwonią, a i bywają tacy (kurierzy-widmo), do których w ogóle nie ma kontaktu i jest ruletka, czy trafią na Ciebie, czy nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.