Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

janosikmz19822

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    353
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez janosikmz19822

  1. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/106838-radzieckie-budziki/page-39?do=findComment&comment=2375123
  2. Z części powstał taki franken Jeszcze brakuje jakieś ozdoby może małą figurka Miszy jak coś znajdę .
  3. To jest to samo co mir kostka .Sprawdzę wieczorem .
  4. Szkoda naprawdę PRL nie był wymarzonym ustrojem w naszym kraju zbierał złe żniwo . Ale niszczenie wszystkiego co jest z nim związane też nie jest normalne . To był miły przykład reklamy i ówczesnej sztuki w projektowaniu. Nic nie poradzimy na ślepy upór.
  5. Fajna ta zabawka U mnie taka kostka zawitała
  6. Robiłem dziś porządki. I ciachnołem fotkę nabytków z ostatnich 3 miesięcy Pudełko po baryłkach dobrze nadaje się na mniejsze ruski
  7. Zakupiłem kwarcową mołnie . Jako uszkodzoną . Sprzedający mówił że w transporcie coś ja skrzywdziło . Wskazówki minutowa i godzinowa żyją swoim życiem. Czasem pokazują dobrą godzinę . Wskazówkami można kręcić Może ktoś chcę ją naprawić
  8. Wpadł w końcu jeden z porządanych przezemnie kwarców
  9. https://allegro.pl/oferta/mechanizm-slava-2428-nowy-7975190442?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
  10. Twarzyszu Sebolski ten Poljot w środku to fajny fant ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.