Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

janosikmz19822

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    353
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez janosikmz19822

  1. Flaga Rosji i godło Rosji . Co innego jak by tam Polska albo Czeska flaga była
  2. Ja sobie postanowiłem że będę omijać takie zegarki Jedyna sytuacja w której bym był skłonny naprawiać to z racji że była by to pamiątka rodzinna . Ale nie nosił bym go i tak .
  3. To już nie fajna ta slava choć wygląda ciekawie . Mam takie zboczenie gdyż lubię stare motocykle że nie ma nic lepszego niż motocykl wypuszony z fabryki z tabliczką znamionową !!! Potwierdzenie czy silnik z ramą są fabrycznym kompletem Ale lubię Mierzyńską fabrykę zegarków imienia towrzysza Sebolskiego Zawsze czymś zaskoczyć może
  4. Koperta plus tarcza to oryginalne zestawienie ?
  5. Dzięki . Ta czerwona slava też mi się podobała ale za długo się zastanawiałem To samo było z rakietą arktyka Sprzedający mieszka odemnie rzut beretem .
  6. Dobrego Muszę w przyszłości nabyć takiego łucza z jedną wskazówką nawet fajny:) Słava dziś w asyście mołni . Dobrego
  7. Chyba tak bo widać brąz na odpryskach . Jest bardzo lekka .
  8. Ma ktoś na zbyciu dwie rakiety Potrzebna mi metalowa i plastikowa .
  9. Miałem go brać ale nie przemówił do mnie:) Ale widzę że się dogadujecie
  10. Opis , zdjęcia i cena miażdżą !!! https://www.olx.pl/oferta/stare-zegarki-g-s-t-p-poliet-moskwa-80-discovery-day-ruhla-CID767-IDyuSyl.html Wielki znawca umiał by poljot dobrze napisać .
  11. Ten z czołgiem łatwo znaleźć ? Fajne łupy .
  12. Wpadł dziś drugi kluczyk w asyście maluchów . I wreszcie wpadł swiet a nawet dwa
  13. Mam takiego cykacza od kilku lat a wczoraj dopiero do niego zajrzałem zaczął nawet chodzić. Wie ktoś może jak on się nazywa . Wpadła też wymarzona slava klucz miała być popsuta po dmuchnięciu w balans odżyła .
  14. https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4b/Jawa_50_23P.JPG Mustang
  15. Zegarek będzie dobry jako dodatek do głównego prezentu . Pomysł fajny ale nie robił bym z zegarka głównej atrakcji naprawdę musi być jakiś wielki wyjątek żeby 9 latek docenił taki prezent. Najlepiej zapytać wporost co by chciał . I napewno pieniądze nie są złym pomysłem w większości przypadków .
  16. A to warte kupna ?https://allegro.pl/oferta/raketa-multi-kalendarz-pozlacana-7813852120
  17. Dzięki . Szukałem jakieś pary radzieckich zegarków . Nie wiedziałem o istnieniu damskich lodówek. Teraz dokupie starą lodówkę w czerwieni i złocie to będzie komplecik m+k .
  18. Moim skromnym zdaniem szkoda likwidować radzieckiego bazarku . Obecna forma bardzo mi się podoba. Wchodzą tu tylko zainteresowani nie trzeba się przebijać przez nie interesujące nas ogłoszenia jak to miało miejsce kiedyś. Gdzie ogłoszenia miały po kilka stron postów dziennie. Po co utrudniać sobie życie . Jeżeli ktoś się rejestruje i od razu działa komercyjnie można dać upomnienie w następnym kroku dać bana .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.