Ja sobie postanowiłem że będę omijać takie zegarki Jedyna sytuacja w której bym był skłonny naprawiać to z racji że była by to pamiątka rodzinna . Ale nie nosił bym go i tak .
To już nie fajna ta slava choć wygląda ciekawie . Mam takie zboczenie gdyż lubię stare motocykle że nie ma nic lepszego niż motocykl wypuszony z fabryki z tabliczką znamionową !!! Potwierdzenie czy silnik z ramą są fabrycznym kompletem Ale lubię Mierzyńską fabrykę zegarków imienia towrzysza Sebolskiego Zawsze czymś zaskoczyć może
Dzięki . Ta czerwona slava też mi się podobała ale za długo się zastanawiałem To samo było z rakietą arktyka Sprzedający mieszka odemnie rzut beretem .
Opis , zdjęcia i cena miażdżą !!! https://www.olx.pl/oferta/stare-zegarki-g-s-t-p-poliet-moskwa-80-discovery-day-ruhla-CID767-IDyuSyl.html Wielki znawca umiał by poljot dobrze napisać .
Mam takiego cykacza od kilku lat a wczoraj dopiero do niego zajrzałem zaczął nawet chodzić. Wie ktoś może jak on się nazywa . Wpadła też wymarzona slava klucz miała być popsuta po dmuchnięciu w balans odżyła .
Zegarek będzie dobry jako dodatek do głównego prezentu . Pomysł fajny ale nie robił bym z zegarka głównej atrakcji naprawdę musi być jakiś wielki wyjątek żeby 9 latek docenił taki prezent. Najlepiej zapytać wporost co by chciał . I napewno pieniądze nie są złym pomysłem w większości przypadków .
Dzięki . Szukałem jakieś pary radzieckich zegarków . Nie wiedziałem o istnieniu damskich lodówek. Teraz dokupie starą lodówkę w czerwieni i złocie to będzie komplecik m+k .
Moim skromnym zdaniem szkoda likwidować radzieckiego bazarku . Obecna forma bardzo mi się podoba. Wchodzą tu tylko zainteresowani nie trzeba się przebijać przez nie interesujące nas ogłoszenia jak to miało miejsce kiedyś. Gdzie ogłoszenia miały po kilka stron postów dziennie. Po co utrudniać sobie życie . Jeżeli ktoś się rejestruje i od razu działa komercyjnie można dać upomnienie w następnym kroku dać bana .
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.