Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

janosikmz19822

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    353
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez janosikmz19822

  1. Takie coś kupiłem dla koronki bo złotej potrzebowałem . W domu jej się lepiej przyglądać zacząłem i ździwiony byłem że ma podwójną datę i 21 kamieni na tarczy napisane . Mam 26 kamieniowe i inny odgłos pracy wydają. No chyba że ta jest poprostu rozklekotana
  2. Może dziś u mnie będzie Ale moja wiedza mikra o mołniach .
  3. https://allegro.pl/oferta/molnia-7764379903 Co sądzicie o tym egzemplarzu ?
  4. Dziś do domu przytargałem takie złomki . Warto coś z tego robić ? Wostoki mi pasują bo mam dwie Kamy i drużbę .
  5. Nabytki z grudnia i stycznia . Urale chyba już były . Dla córki zakupiłem małego komandira
  6. Ja chyba też się tam udam mam kilka sztuk do roboty. Zależy mi na sprawdzonym specjaliście .
  7. https://www.pkt.pl/firma/jerzy-rutkowski-uslugi-zegarmistrzowskie-5422654 Zna ktoś tego pana ? Jerzy Rutkowski Pruszków .
  8. Poratuje ktoś wymiarem szkła no nie ma jak chwilowo zmierzyć :/
  9. Nastąpiła jednak zmiana na pierwszy zakupiony zegarek Kamowego
  10. Ale wtopa !!! Ale wczorajszy wieczór był udany Miało być tak...... Dziś po uczciwym dniu pracy przybyłem z tym śmiesznym zegarem-kluczem do domu.Wytwór nie znalazł dziś wielu przyjaciół. Ale wywołał wiele uśmiechu w pracy ! Miała miejsce wkręta polegała na tym że znalazłem twój klucz jak otworzysz drzwi od domu !!! Koniec końców przypadł córce do gustu . Ktoś go w końcu polubił .
  11. Dziś po uciwym dniu pracy przybłm z tym śmiesznym zegarem-kluczem do domu po pracy (czytaj juź paczka odebrana ) . Wytwór nie znalazł dziś wielu przyjaciół . Ale wywołał wiele uśmiechu w pracy ! Miała miejsce wkręta polegała na tym że znalazłem twój klucz jak wrzucisz do domu
  12. Zakupiłem z ciekawości ten wynalazek . Nakręciłem chodzi Jak wrócę do domu to do środka zajrzę . Ale on brzydki
  13. Fajny sygnał . Widuję coraz częściej te wostoki chyba muszę takiego zakupić . I czajkę w takiej kopercie ala wostok-drużba-kama-reduga .
  14. Te łucze to ciekawy pomysł . Pokażę komandiry żonie zobaczymy co powie . Córce napewno jakiś komandir się spodoba . Będę powoli wertował temat . Brakowało mi wiedzy gdzie kopać . Dzięki za pomoc
  15. Ok . Dzięki myślałem że coś się zmieniło bo około 10 lat temu robiłem zakupy w ten właśnie sposób jak ty mówisz . Miałem nadzieję że PayU działa .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.