Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piotr Piątkowski

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • Liczba zawartości

    5588
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piotr Piątkowski

  1. Fajne pudło na paski [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Ciekawe połączenie [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. No ten niebieski, mmmm, łykałbym jak młody pelikan [emoji38] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. A mi nowe logo się podoba. Wygląda jak skrzydła a w końcu militarno lotniczy styl zegarków [emoji846]Widocznie jestem za krótko w temacie i nie musiałem się przestawiać po latach ze starego logo na nowe [emoji14] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Wrona Ci się nie podoba ? [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Takiego jeszcze nie widziałem [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Nadać się nada, przynajmniej tak myślę. Oczywiście są zegarki bardziej klasyczne pod garnitur, ale szczerze mówiąc ja bym nie miał nic przeciwko. Teraz do garnituru różne rzeczy noszą [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Mi się podoba. Ładna jest siódemka [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Ciekawe te starocie [emoji6] W DC-4 taka słaba luma ? [emoji39] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Tak tak, niedobre korniki [emoji38] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Gadu gadu a my już po pracy [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Reelax fajny komplet pasiorów [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Ogólnie podrożały. Mój epos też stał się droższy a kupowałem 3 lata temu. Dobrze, że nie czekałem aż frank pójdzie w górę [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Jest i combat 7 i airmany i suby [emoji846]Baner spoko, niech się reklamują. Najlepiej jakby YES miał więcej zegarków w sklepach stacjonarnych, żeby można pooglądać na miejscu a nie jeździć po innych wsiach [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. No właśnie ? [emoji846]Co to tam Glycine kombinuje ? [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Nie rób smaka [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Czepiasz się szczegółów [emoji14] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Ładnie armaniemu na bransolecie [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Ja choruje na niebieskiego, a że nie mam żadnego, to choroba intensywniejsza [emoji14] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Jakby nie to, że choruje na niebieskiego, to może bym się szarpnął [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Ha ha ha [emoji14]Zapięcie motylkowe szukam [emoji6] Trole każdego słówka się czepią [emoji38] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Koledzy poratujcie. Chciałem do paska motylek kupić. Znalazłem taniusio na ebayu i czekałem miesiąc. Nie doszło, koleś oddał kasę. Zamówiłem u innego chinola. Chciałem sprawdzić te chińskie zapięcia, ale nawet nie miałem okazji [emoji16]Gdzie mogę kupić motyla, żeby nie płacić 150 zł za zapięcie ? [emoji53] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Widocznie jesteście na siebie skazani [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Spatz nikt nie jest godzien tego chrono[emoji16]Zostaw go w domu [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. A po co sprzedawać taki fajny zegarek ? [emoji14] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.