A mi nowe logo się podoba. Wygląda jak skrzydła a w końcu militarno lotniczy styl zegarków [emoji846]Widocznie jestem za krótko w temacie i nie musiałem się przestawiać po latach ze starego logo na nowe [emoji14] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nadać się nada, przynajmniej tak myślę. Oczywiście są zegarki bardziej klasyczne pod garnitur, ale szczerze mówiąc ja bym nie miał nic przeciwko. Teraz do garnituru różne rzeczy noszą [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ogólnie podrożały. Mój epos też stał się droższy a kupowałem 3 lata temu. Dobrze, że nie czekałem aż frank pójdzie w górę [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jest i combat 7 i airmany i suby [emoji846]Baner spoko, niech się reklamują. Najlepiej jakby YES miał więcej zegarków w sklepach stacjonarnych, żeby można pooglądać na miejscu a nie jeździć po innych wsiach [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Koledzy poratujcie. Chciałem do paska motylek kupić. Znalazłem taniusio na ebayu i czekałem miesiąc. Nie doszło, koleś oddał kasę. Zamówiłem u innego chinola. Chciałem sprawdzić te chińskie zapięcia, ale nawet nie miałem okazji [emoji16]Gdzie mogę kupić motyla, żeby nie płacić 150 zł za zapięcie ? [emoji53] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.