Wygląda kozacko na tym pasku [emoji846] Strasznie mi się podoba, mimo, że nie jestem zwolennikiem czarnego cyferblatu. No, chyba, że to magia zdjęcia [emoji16] Paman a jest taka opcja jeszcze, że nie naliczą ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jedna kontrola celna w Warszawie i jedna kontrola w Zabrzu. Miałem nadzieję, że nie będzie wcale [emoji53] Do weekendu może mi to dostarczą [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dopadła mnie chyba choroba niebieskiego cyferblatu [emoji53]Co patrze na zegarek, to mi się bardziej podoba z niebieskim, z Glycine to większość [emoji14]Nie wiem czy mam się bać czy co ? [emoji2] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki za szczegółowy opis. Rzeczywiście 3 numer po wpisaniu na śledzeniu poczty polskiej działa i mi pokazuje status nadanie przesyłki. Będę śledził co dalej. Dzięki [emoji6] Blyskawiczny gratulacje zakupu [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój Moonphase na dzień 02.09 już w Niemczech. Ciekawe kiedy będzie u mnie. Wiecie jaka jest procedura ? Dostanę jakieś awizo czy to kurier dostarcza ? Co z ewentualnymi opłatami ? Jak się je załatwia ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzeba było go oddać mnie w dobrej wierze [emoji16]Obiecuję, że zostałby ze mną do końca swojego albo mojego żywota [emoji14] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam to samo. Usunąłem konto jakieś 3 lata temu. Żona monitoruje sobie na swoim koncie a ja mam czas na inne rzeczy [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dużą różnicę w cenie miałeś ? Pytam z ciekawości, miałem pisać do Piotra o tego moonphase z Massdropa, ale mało było czasu na decyzję a po drugie chyba takiej ceny by nie zrobił [emoji53] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mail mi nie przyszedł jeszcze z informacją, ale rzeczywiście, potwierdzam [emoji4] Dla mnie za duży, ale inni mogą skorzystać [emoji106][emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeszcze takiego nie widziałem, ale czemu nie [emoji846]Mi się podobał bardzo taki zielony pasek chyba z nylonu, który miał na swoim combacie seb [emoji846]Wysyłał mi kiedyś zdjęcie [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Drop się skończył, kasa się pobrała, teraz pozostaje czekać na wysyłkę i odebrać [emoji4]Nie mogę się doczekać [emoji4][emoji4][emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.