Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piotr Piątkowski

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • Liczba zawartości

    5588
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piotr Piątkowski

  1. Sapek ja wystawiałem na słońce zegarek a później leciałem do łazienki i komórką bez flasha robiłem [emoji38] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Co do warto, to ok, ale z legit nie skumałem. Myślałem, że to skrót od legitymacja [emoji13][emoji13][emoji13] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Wrzuć fotkę z lumą [emoji846][emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Już Ci chcą sikora obmacać [emoji13][emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Sapek gratulacje zakupu DC-4 [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Jak Ci się pofoba, to bierz [emoji6]Raczej taniej nie znajdziesz [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. W kolporterze będą w gablocie stać [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Musiałem sprawdzić, bo myślałem, że to prima aprilis [emoji38] To empik handluje zegarkami ? [emoji38] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Najgorsze jest to, że nie ma gdzie poprzymierzać, też bym obczaił dc-4 [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Bert69 niebieski [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Ja mam z szafirem [emoji106][emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. DC-4 mój kolejny cel jeśli chodzi o Glycine, fajny masz pasek do niego [emoji846] Udało mi się takiego nówkę dorwać, już zamówiony na bransolecie jak chciałem [emoji14][emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. A właśnie miałem pisać newsa [emoji38] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. To chyba nie jest popularne rozwiązanie, nie mogę znaleźć fotek [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Nato na combacie też fajnie wygląda [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Mój Moonphase dzisiaj odszedł R.I.P. U nowego właściciela będzie mu lepiej A ja tymczasem...
  17. Sst niebieski ładny [emoji846][emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Ładny airman [emoji846] Hall2000 napisz do piotrkrakow, napisze Ci ile bransoleta nowa [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Ładnie świeci [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. No właśnie widzę [emoji16][emoji38] Pewnie w photoshopie podrasowałeś [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Seb71 widzisz, pierwsze zdjęcie masz niebieskiego a drugie fioletowego. I jak tu podjąć decyzję ? [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Jak byk napisane combat na tarczy [emoji38] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Kto co puszcza, bo może będę zainteresowany [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. A nie wpada właśnie w granat i jest ciemniejsza ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.