Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

apachepoznań

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Casio DW-5600 E sztuk 1 , wyparł automaty z mojej ręki.Bardzo mi się podoba jego prostota a zarazem funkcjonalność.
 2. Dzięki za odpowiedź. W sumie mi to nie przeszkadza a zauważyłem przez przy przypadek. Mógłbyś opisać jak to naprawić to przy wymianie baterii bym się tym zajął chyba że ten temat był poruszany już na forum.
 3. Kupiłem Casio DW 5600 i zauważyłem że ramka od daty jest krzywo.
 4. Ja polerowałem szkiełko pastą lekko ścierna k2 i filcem a efekt jest w temacie najstarsze sprawne Casio.
 5. Udało się bez resetu , po kilku godzinach włozyłem delikatnie baterię i zegarek ruszył.Dziś postaram się kupic mniejszą baterię. Zdjęcia mało czytelne
 6. No i jest awaria.Mam nadzieję że to tylko bateria.Słabo przycisk działał i go otworzyłem.Miał założoną baterię cr 2025 która była lekko za duża ale jakoś zegarek działał a po wyjęciu jej już nie działa.Bateria powinna być cr 2016.Jutro jadę po baterię bo obiecałem przecież zdjęcia.Za nim mnie zjecie żywcem za ten manewr z baterią na swoje usprawiedliwienie mam że od małego do zegarków kwarcowych nie byłem przyzwyczajony.Na temat Casio miałem zawsze dobre zdanie bo w rodzinie są Casio i chwalone są także to nie wina firmy że pokochałem mechaniki. Ten model to był ojca następnie przeleżał jakiś czas w szufladzie a teraz się przydawał do prac gdzie szkoda mechanika. No i w końcu polubiliśmy się z tym zegarkiem ba nawet chodzi mi po głowie jakiś g-shock a tu zonk. Mam nadzieję że to tylko bateria bo dowiedzieć się o funkcji zegarka po tylu latach i pobawić się 5 minut to już jest historia.
 7. A więc tak.Po zmianie daty i wciśnięciu DEMO układ się nie zmienia ale po naciśnięciu przycisku MODE dzień i miesiąc jest na dawnym miejscu gdzie była godzina a rok jest w miejscu daty godzina wyświetla się w miejscu roku oraz dnia tygodnia i faktycznie symulacja działa planety się przemieszają.Nie wiem czy dobrze to napisałem .Jutro jak znajdę czas to przed południem zrobię fotki a resztę zrobię w plenerze w niedzielę.Miałeś rację że jest symulacją także zwracam honor. O własnie tak jak w filmiku który wkleiłeś
 8. Włączyłem na kilkanaście minut i napisze jedno że jest to bajer.Te planety najbliżej słońca krążą raz jedna ,raz druga a te najbardziej oddalone krążą co jakieś 2-3 minuty.Także powtórzenie całego układu trwa około 20 minut.Po ponownym wciśnięciu przycisku Demo układ wraca na swoje normatywne miejsce.Taki bajer.
 9. Aż żal w jakim jest stanie.Myślałem nad zakupem DW-5600 A TEGO DO SZAFY. A jaw nim remont robię co widać na foto gdyż jest zaraz po szlifowaniu.
 10. Po naduszeniu Demo planety zaczynają "mrugać" i niektóre obracają się wokół centralnej planety która mruga .Specjalnie dla was w weekend włączę tą funkcję i zrobię parę zdjęć w odstępie kilkugodzinnym bo sam szczerze powiedziawszy nie wiem jak to działa. Najdłużej miałem to włączone przez kilka minut.Myślę że jest to jakiś bajer.Faktycznie zegarek dosyć rzadki.Na ebay widziałem wersje NOS . Mam tylko nadzieję że zrobię lepsze foto.
 11. Witam. Rok prawdopodobnie 1985 ale pewny nie jestem.W rodzinie od nowości.
 12. hehe a te co masz to są takie 1.0 Turbo.Citizen akurat bije je w każdej płaszczyźnie.Przemyśl tego Citizena bo idę o zakład że jak przekonasz się do Citizena to tamtych się pozbędziesz szybciej niż myślisz.Naprawdę warto wziąć go pod uwagę.Mam na myśli inne modele nie koniecznie ten polecany.Moż jakieś Seiko hmmm
 13. Bo zegarki nie zaczynają się i nie kończą się na Casio.Do Casio nic nie mam ale Oceanusy faktycznie są eleganckie ale to nie mój film.Koledzy polecają Ci Citizena ale jeśli Tobie źle się kojarzy to kup tego Casio co podałeś w pierwszym poście. W porównaniu do aut to takie Casio to mały 3-drzwiowy 1.0 a pozostałe marki to jednak 2 klasy jak nie więcej wyżej o poj. 2.0 wzwyż.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.