Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

acid

Użytkownik
 • Content Count

  371
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

921 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzwoniłem do Swatch Group i potwierdzili, że współpracuje z nimi na zasadzie partnerstwa. Koszt pełnego przeglądu z rozebraniem i smarowaniem to u nich około 900zł, tak przynajmniej mi odpowiedzieli. Kontaktuje się zatem jeszcze raz z Skąpskim bo może coś źle zrozumiałem, ale chodziło raczej o sam problem sklejonego włosa bez dodatkowego serwisu. Dziękuję za podpowiedzi...
 2. Tommly To Autoryzowany Serwis Zegarków Szwajcarskich SKĄPSKI w Poznaniu, ale nie widzę tam Hamiltona choć taką ustnie otrzymałem informację. No nic przemyślę ale chyba naprawię ... a normalnie w jakim zakresie się taka usługa zawiera?
 3. Zegarek dopiero oddany do serwisu - jest po weryfikacji, jeszcze nie naprawiony. Koszt 900zł wydaje mi się wysoki, ale może tak ma być nie znam się na tyle na zegarmistrzostwie. Raczej tylko włos sklejony, może przesmarowanie jeszcze i konserwacja wchodzi w skład usługi... elementy nie będą wymieniane. Gwarancja 2 lata autoryzowany serwis Hamilton. Mechanizm to ETA caliber 2801-2 .
 4. Pytanko musiałem swojego Hamiltona Khaki Field H694290 z 20018 r. oddać do naprawy. Zegarek Z rezerwą ponad 40godzin czasem zatrzymywał się po 27 godzinach a czasem kilka godzin dłużej. Okazało się, że jest sklejony włos co wiąże się z wyjęciem balansu. Koszt 900zł za taką usługę to norma?
 5. Biało wszędzie, zimno wszędzie... Co to będzie, co to będzie...
 6. acid

  Orienty forumowiczów

  Na pasku Blueshark Orca... To chyba najlepsze paski dla mnie z tej firmy ;).
 7. Ja kupiłem bez problemów i zwróciłem. Zegarek mi nie przypasował :). Ogólnie nie miałem problemu ani z zegarkiem ani z komunikacją z sklepem.
 8. Tak, to jest jeden z ładniejszych projektów - ALE ZA DUŻY !!!. Czemu nie ma rozmiaru 38 lub 39mm Na ręce 17 -17,5cm zegarek wyglada na za duży - nie wszyscy maja 20cm nadgarstki ;).
 9. Czysta piękna forma :), lubię takie zegarki. Tarcza jest prosta, ascetyczna wysmakowana. Ładnie dobrany pasek. Lubię stylistykę zegarków z lat 60 i 70 i ten "porządek" w projekcie tarczy. Szukam od dawna czegoś z obecnej produkcji innych firm, ale to już nie to .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.