Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

acid

Użytkownik
 • Content Count

  366
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

815 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja kupiłem bez problemów i zwróciłem. Zegarek mi nie przypasował :). Ogólnie nie miałem problemu ani z zegarkiem ani z komunikacją z sklepem.
 2. Tak, to jest jeden z ładniejszych projektów - ALE ZA DUŻY !!!. Czemu nie ma rozmiaru 38 lub 39mm Na ręce 17 -17,5cm zegarek wyglada na za duży - nie wszyscy maja 20cm nadgarstki ;).
 3. Czysta piękna forma :), lubię takie zegarki. Tarcza jest prosta, ascetyczna wysmakowana. Ładnie dobrany pasek. Lubię stylistykę zegarków z lat 60 i 70 i ten "porządek" w projekcie tarczy. Szukam od dawna czegoś z obecnej produkcji innych firm, ale to już nie to .
 4. Jeden z nielicznych "wskazówkowców", który mi się podoba
 5. Trzeba trochę słońca złapać
 6. Biedak a cieszy jak mało który...
 7. Dobrego popołudnia. ⚘⚘⚘dla Pań⚘⚘⚘
 8. Fakt ma coś w sobie. Zegar przez bardzo długi czas był u mnie jako EDC... caly czas cieszy teraz na Nato. PS szkiełko szafirowe gdzie kupiłeś?
 9. Oczywiście, że polerka dlatego, że ring połysk i tarcza w połysku słonecznym. Ponoć tarczaz ringiem, dużo lepiej wygląda niż mat w bezpośrednim porównaniu.
 10. Dziękuję na pewno się pochwalę ;). Oby dotarł bezproblemowo ... już nie mogę się doczekać ;).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.