Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pazuzu

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. pazuzu

  Policzmy SKX007

  Zgadza się. Dla forumowiczów zniżka:)
 2. pazuzu

  Casio

 3. Posiadam DS-1 już ponad 2 lata. Noszona sporadycznie (co któryś weekend na kilka godzin, w tygodniu może z 2-3 godziny). Czy należy się już przegląd? Jeśli tak to co polecacie w lubuskim lub dolnośląskim?
 4. Bransoleta w tych modelach jest stalowa czy taki "stalo-plastik" ? Chodzi mi o modele: - LCW-M170D - LCW-M510D
 5. Jak się już znudzi to z chęcią go odkupię. Chyba że ktoś ma coś ciekawego z 88 roku.
 6. Nigdy nie kupowałem z USA, czy trzeba liczyć się z jakimś cłem/podatkiem itp czy zostaje tylko cena paska 20 USD + wysyłka 2 USD ?
 7. pazuzu

  Policzmy SKX007

  Po przymiarkach skx007 vs żółw z szarą tarczą vs Orient ray II, decyzja padła na skx + mody. Orient odpadł na starcie, uważam że na zdjęciach wygląda fajnie ale na żywo modele Seiko są o wiele lepsze. Jak zegarek do mnie dotrze pochwalę się zdjęciem:)
 8. Przymierzam się do zakupu paska typu Canvas do Seiko SKX007. Może ktoś polecić jakiś polski sklep z tymi paskami. Ostatecznie jakieś sprawdzone z zagranicy. Może ktoś będzie robił niedługo zakupy w takim sklepie, z chęcią się dołączę.
 9. I jak zakończył się ten dylemat?
 10. Jak wygląda sprawa z powtarzalnością wykonania poszczególnych egzemplarzy. Trzeba się osobiście fatygować po zegarek w celu oglądnięcia danego egzemplarza? Zdarzyły się komuś jakieś niedoróbki które wymagały zwrotu? Czy może wszystkie egzemplarze trzymają poziom, można w ciemno kupować wysyłkowo? Chodzi mi o Aquis 39,5. Kolejna sprawa to autoryzowany serwis. Doliński na stronie informuje że jest autoryzowanym sklepem i serwisem marki ORIS, firmowa strona marki nic o tym nie mówi. Które serwisy są autoryzowane lub warte polecenia? Gdzie mogę pooglądać zegarki w Szczecinie i Poznaniu?
 11. Może jest osoba która od miała styczność ze sklepem od ostatniej wiadomości? Zamierzam kupić coś z oferty Orisa, ceny w omawianym sklepie są mocno kuszące, prawie 3,000 zł mniej niż w sklepie.
 12. Osobiście używam tak swojej Certiny DS-1. Tzn raz na jakiś weekend na kilka godzin. Jedynie co może irytować to ustawianie czasu za każdym razem, ale świadomość że nie ma w środku żadnej baterii jakoś mi to rekompensuje.
 13. Jestem na etapie "fascynacji" internetowej modelem Aquis 40 mm. Jak wygląda sprawa z zamiennymi paskami z racji nietypowego mocowania? Zostaje tylko oryginalny pasek? Jeśli tak to gdzie go kupić i za ile? Czy może jakaś firma robi robi paski z takim mocowaniem? Może jest jakaś osoba która robi paski ręcznie i robiła komuś pasek do Aquisa. Mimo tego że bransoleta tego Orisa wydaje się rewelacyjna, nie wyobrażam sobie zegarka tylko na jednym pasku / bransolecie. Do obecnego zegarka posiadam 3 paski i bransoletę.
 14. Posiadam instrukcję do GD-350 w wersji papierowej po polsku. Z chęcią oddam komuś kto potrzebuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.