Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

beniowski

Użytkownik
 • Content Count

  1,366
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,146 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  pozdróże, zegarki, kino

Recent Profile Visitors

947 profile views
 1. Ja kiedyś szukałem mieszkania i oglądałem takie z garażem, gdzie skręt za zjazdem bramy garażowej był tak zaprojektowany że.... właściciel mieszkania, który był, uwaga, deweloperem który wybudował ten mały blok (sic!) nie mieścił się swoim dużym BMW🤣. Gdy mieliśmy podjąć decyzję odnośnie kupna mieszkania, zapytał nas jakie mamy auto, po czym powiedział, że niestety się nie wyrobimy ze skrętem i trzeba będzie parkować gdzieś na zewnątrz. Wiwat polski model deweloperski!
 2. Może na razie w Polsce nie ma, ale pewnie zaraz wrzucą.
 3. Masz Prime Video? Amazon już oferuje usługę Prime w Polsce, wtedy masz też dostęp do Prime Video. https://www.primevideo.com/?_encoding=UTF8&language=pl_PL
 4. No i stało się: jeśli ktoś ma Amazon Prime, to właśnie pojawiły się tam praktycznie wszystkie Bondy - na razie w opcji do kupienia lub wypożyczenia.
 5. Czymże jest kupno Rolexa wobec luksusu posiadania pełnego baku w tych czasach….
 6. Ja tam wiem? I jak potem tramwajem z tym DD na nadgarstku będzie jeżdzić spod Centralnego🤣?
 7. Ale ja już raz pokazałem co mam; tak znowu pokazywać? O właśnie widzę, że koledzy mnie wyręczą zaraz pokazywaniem.
 8. Czekaj, trochę nie łapię: masz pomysł na DD, ale DJ jest dla ciebie za mały. Skoro DJ za mały, to jak DD ma pasować?
 9. Panowie, ja pracuję za granicą od lat 3,5, jestem na forum 14 lat i do tego niewiele (ale jednak) zdjęć, w tym swoich Rolexów, rzuciłem. I co ja mam teraz zrobić?
 10. Sam sobie przeczysz, bo skoro Rolex to normalna marka to dlaczego jej posiadacz nie powinien jeździć komunikacją miejską? Jak wrzucałem węgiel z ojcem do piwnicy to Rolex pasował do sytuacji czy nie? Zegarek kupuje się dla siebie, nie po to żeby pokazywać innym że kogoś stać lub nie (chyba że ja nienormalny jestem). Mam też wrażenie że bez tony emotikonek obecnie ludzie już ironii w necie nie łapią.
 11. Załóż wielki, złoty łańcuch na szyję warty więcej niż przeciętny Rolex + sygnet, będziesz, powiedzmy, lekko zamożnym człowiekiem. Załóż podstawowego Rolexa na nadgarstek, będziesz milionerem. Wniosek: chcesz być postrzegany jako o wiele zamożniejszy niż jesteś? Noś Rolka 😆.
 12. Nieźle się musisz natrudzić z doborem stroju dla zwykłej przejażdżki autobusem z Rolkiem na nadgarstku - warto chociaż🤣?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.