Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

beniowski

Użytkownik
 • Content Count

  1,202
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

867 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  pozdróże, zegarki, kino

Recent Profile Visitors

859 profile views
 1. Łomatkobosko. Mam w rodzinie malucha, rocznik 1999, stan prawie idealny. Zaraz im napiszę jaki skarb trzymają w stodole 😀.
 2. Pamiętaj że forum odwiedzają też osoby które nie znają się na mechanizmach rynku lub są początkujące w temacie, itp. Dla nich informacja że Cermit o którym jedni piszą że jest prawie niedostępny a ty piszesz że jest i leży, mogą pomyśleć że Rolex podniósł ceny i doi klientów.
 3. Chodzi o to, że twój wpis jest niejasny, tj. sugeruje że może chodzić o salon Rolexa. Wystarczy wejść na CH24 i wyskoczą sklepy z polski z takimi cenami.
 4. Rili? Stał w garażu, wyglądał jak nowy, jak wujek zmarł, to go ciotka zaraz za grosze sprzedała.
 5. Pamietam, jak wujek takiego odbierał w 1988. Tj. kilka(naście) lat wcześniej zapisał się na Poloneza, ale mu w 1987 Polmozbyt napisał, że albo bierze 125p albo nic. No to wziął. Taki był dumny, że rok z foliami na fotelach jeździł. Jak chciałem, bodajże w na początku 21 wieku, kupić tego Fiata od niego dla rodziców i oferowałem mu nowy, fajny rower (bo wtedy tylko tyle Fiat był wart) , to mnie zwyzywał że on nie po to tyle lat na „limuzynę” czekał, żeby mu jakiś gnojek byle rower za taką maszynę oferował 🤣.
 6. Gdybym ja wiedział po ile co będzie zanim będzie, to byłbym miliarderem. Ale gdzie ten kermit leży? W salonie Rolexa z taką ceną??
 7. Co tam Monako i wielki świat, wystarczy na bazarek u nas wejść😁.
 8. Odczepcie się od Pragi P., już to piszę po raz kolejny 😁.
 9. Przykład jak fajnie można przerobić nowy furgon Citroena na coś wesołego.
 10. I tak się nakręca chorą sytuację na rynku i pani na wideo może sobie wzdychać 'wow' i się ekscytować.
 11. Mnie nakręcanie Moona irytowało, nie było wg mnie wygodne.
 12. No ale czy zaklejanie to nie jest sygnał dla potencjalnego złodzieja że warto się takim zaklejonym sprzętem zainteresować? Teraz wszyscy mają smartfony, nawet na końcu świata, i takie metody kamuflażu w mig można rozgryźć chyba.
 13. Pasek jest fajny, choć ten Zenith dla mnie trochę za duży. W kategorii chrono to jeden z moich faworytów, na pewno za mechanizm, design i za nietuzinkowość. Miałem już Moona, to fajny zegarek, ale za bardzo nie wiedziałem do czego go nosić, więc go sprzedałem (do tego nakręcanie jest uciążliwe przez konstrukcję koronki). No i to mierzenie czasu z dokładnością do 1/10 sekundy: bajer niby do niczego niepotrzebny, ale fajny.
 14. Rynek nie znosi próżni: można kupić takie akcesoria (świat zwariował): https://www.chrono24.com/rolex/bezel-submariner-116610ln-plastic-bezel-protector-70--id15257311.htm
 15. Wstawiam zdjęcia Zenitha z przymiarki, może się przydadzą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.