Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

beniowski

Użytkownik
 • Content Count

  3151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5342 Guru zegarmistrzostwa

About beniowski

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  pozdróże, zegarki, kino

Recent Profile Visitors

2312 profile views
 1. Pokaż to zdjęcie komuś spoza zegarkowego świata - powie ci że one wszystkie wyglądają jak Łada 2107 - takie same we wszystkich generacjach😂.
 2. Ja właśnie wracam z meczu Olimpia Milano-Żalgiris Kowno. Dobry mecz, ale moi niestety przegrali. Potwierdzam: w Eurolidze jest obrona!
 3. Platynowa Daytona jest faktycznie ciekawa. Ale też ciężka jak cholera (na zdjęciach poprzednia wersja).
 4. Wystawiam na sprzedaż długopis Mont Blanc Maisterstuck 2865 - czarne okucie w platynowanej oprawie - w znakomitym stanie z oryginalnym pudełkiem. Model z roku 2017. Ja kupiłem go w tym roku w kwietniu od kolegi na forum. Zaraz po tym zakupie, żona sprezentowała mi podobny, więc ten leży nieużywany w pudełku. Ja użyłem go dosłownie raz, żeby sprawdzić jak pisze. Egzemplarz w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Stan oceniam na 9,5 w skali do 10 - może być fajnym prezentem na święta. Wygląda jak nowy, niemniej trzeba mieć na uwadze że to rzecz używana. W zestawie jest wszystko jak w dniu zakupu: pudełko, etui itp. Cena - 1 100 zł z wysyłką.
 5. Ja myślałem że to kamera do zdjęć na Insta😂, ale to chyba jest uchwyt na telefon.
 6. Ja w Monako bywam często i powiem wam, że najepszym numerem jaki kiedykolwiek tam widziałem było to jak starszy pan przyjechał naszym polskim maluchem w świetnym stanie na monakijskich numerach pod kasyno, zrobił rundkę i odjechał - to był gość!
 7. Myślę że podróż UAZem do Wenecji to byłaby niezapomniana wyprawa - znając chimeryczność złomka, jechałbyś pewnie z pół roku, ale za to poznałbyś wszystkie warsztaty po drodze 😂.
 8. Ty naprawdę jesteś klinicznym przypadkiem beznadziejnej miłości do tego badziewia 😂.
 9. beniowski

  Hi-Fi stereo

  Ja słucham winyli lub CD, ale żonie się nie chce i słucha Spotify przez sprzęt. I spokojnie muzyka może grać, a można wysyłać wiadomości, a nawet poglądać rolki video na Instagramie (czy filmy na YT to nie wie, ale chyba też) - odtwarzają się na urządzeniu,a muzyka gra przez kolumny. Połączenie faktycznie przerywa muzykę, ale chyba to nie jest problem. Ba, można do muzyki przecież zaadoptować jakiś nieużywany lub stary telefon - wiele osób pewnie ma takowe w domach. np. Ja lata temu zgrałem wszystkie swoje CD na dysk, nastpnie przeniosłem je na iPhone'a 4 i do dzisiaj jeździ w kolejnych autach jako dysk muzyczny, podpięty przez USB. Jak chcemy słuchać czegoś nowego, to jednym przyciskiem zmianiamy na telefon ze Spotify i działa.
 10. beniowski

  Hi-Fi stereo

  Ja mam adapter i cd podpięte pod wzmacniacz, a cały ten niezbyt nowoczesny sprzęt także obsługuje mi wszystko przez AirPlay - dlaczego sterowanie muzyki ze Spotify miałoby być niewygodne z poziomu telefonu?
 11. A takie światła to można jeszcze robić? Chyba są zabronione?
 12. Nigdy? A 6062? Nie jest to może wielka komplikacja, ale prosty wół roboczy także nie. Mechanizmy Sky-Dwellera czy Yacht-Masyera II także aż takie proste nie są.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.