Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

beniowski

Użytkownik
 • Content Count

  528
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  pozdróże, zegarki, kino

Recent Profile Visitors

307 profile views
 1. Ja muszę zobaczyć tego Odysseusa na żywo żeby się wypowiedzieć - pozostałe widziaem i przymierzałem. Już mi sklepy otworzyli, więc pewnie szybko podjadę na przymiarkę.
 2. Kiedy przymierzałem pierwszy raz Octo, podobało mi się średnio; niemniej podczas kolejnych przymiarek już bardziej przykuło moją uwagę. Jest to zegarek nietuzinkowy, a zważywszy na to jak dużo Bulgari udało się tam zrobić pod względem mechaniki, to na pewno budzi to uznanie. Niemniej Octo to dla mnie jedynie kolejny zegarek do kolekcji dla kogoś kto docenia design i sztukę zegarmistrzowską. Jest nietypowe, i stąd niełatwy w odbiorze dla wielu. Jako jedynego zegarka bym go na pewno za takie pieniądze nie kupił; jako kolejnego do kolekcji już tak. Sorry za zdjęcia z odciskiem palca i z opisem ceny, ale tylko takie mi się zachowały z przymiarki (zdjęcia z lotniska w Mediolanie z 2018 r. - więc ceny chyba już nieaktualne).
 3. Laureato jest całkiem, całkiem, nie miałem wrażenia tandety gdy go przymierzałem. Mając na uwadze jego cenę, może być ciekawą alternatywą dla Royal Oaka.
 4. Gdzie ja napisałem że nic nie robi? Napisałem że więcej mówi niż robi. Oczywiście że jego niektóre pomysły wchodzą w życie, oczywiście że są rewolucyjne, ale sprawdż dokładnie ile z nich NAPRAWDĘ zostało wdrożonych. Np. taki Hyperloop - okazuje się że już go porzucił. Albo owo Boring Company - już się chyba mu to też znudziło. Tesla - niby rewolucyjny produkt, ale firma jeszcze zysku nie przyniosła. Żyje dzięki temu że inwestorzy ślepo wierzą że kiedyś to będzie dochodowe przedsięwzięcie. Jak się w końcu Niemcy wzięli za elektryczne samochody (vide: Porsche Tycan), to ich produkty zjadają Teslę S na śniadanie. Jeździłem Teslą: no fajny, elektryczny itp. ale jakość wykonania woła o pomstę do nieba za takie pieniądze. Gdzie jeździ najwięcej Tesli w Europie? Ano w Norwegii, bo... rząd dopłaca spore pieniądze do każdego modelu. Zabierz dotacje i zobaczysz ilu prawdziwych miłośników marki się ostanie. No i jeszcze pasztet z autopilotem. Tesla wciaż sprzedaje samochody z pełną autonomią, która wymaga "tylko" odpowiedniego programu, a ten nie istnieje. Ostatnio, po latach opóźnień, premiera zapowiadana była na ten rok i miała doprowadzić do uczynienia z samochodów Tesli kur znoszących właścicielom złote jaja. O spełnieniu tych zapowiedzi nie ma co marzyć, bo wbrew opiniom wyznawców, Tesla nie jest liderem w pracach nad autonomią jazdy, ale wlecze się w ogonie. https://www.latimes.com/business/la-fi-hy-musk-subsidies-20150531-story.html Facet owszem, pomysły ma rewolucyjne - pytanie ile z nich napradę zrealizował. Poczytaj o tym jak naprawdę ów libertarianin żyje z dojenia amerykańskiego rządu za pomocą dotacji. Gdy pracowałem w finansach, o takich firmach jak Tesla mawialiśmy: zyski nasze, straty wasze.
 5. Ja myślę, że koledze chodzi o to że Rosjanie nie robią kilkugodzinnych transmisji live, jednak tych Ład nie pokazują itp. Nie żebym chciał wykazywać przewagę rosyjskiej (w sumie jeszcze chyba radzieckiej) myśli technicznej nad amerykańsą, ale oni po prostu ładują kosmonautów i wylatują. Pzyznanie firmie prywatnej tak ważngo projektu niekoniecznie może okzać się trafne; szczególnie że przyznano je firmie pana Muska, który raczej słynie z tego że więcej mówi niż robi. No ale zobaczymy.
 6. Czy na nadgarstkach mają Speedmastery? Widziałem że jeden z nich ma na przedłużonym pasku zegarek na skafandrze, ale nie widziałem dokładnie jaki.
 7. Dopiero teraz zobaczyłem że tu jest link do mojej recenzji JLC. @artme Uwierz, ten model naprawdę zyskuje przy bezpośrednim porównaniu do „zwykłego” Duoface. Teraz piszę recenzję Patka Golden Ellipse, ale mam problemy ze zdobyciem informacji nt. mechanizmu. W internecie prawie nic na ten temat nie ma.
 8. Serial (paradokument?) 'Selling Sunset" i niebieski Sky Dweller na ręce jednego z głównych bohaterów. Serial tak debilny, że aż fascynujący.
 9. Jeśli i Pippen i Jordan noszą Rogery, to chyba tego samego dilera zegarkowego mają ?
 10. Jest i Jordan, ale kamerzysta źle ostrość ustawił, bo się skoncentrował na jego dłdoniach, nie zegarku ?.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.