Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

beniowski

Użytkownik
 • Content Count

  667
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

199 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  pozdróże, zegarki, kino

Recent Profile Visitors

446 profile views
 1. Za dużo różnych (drogich) marek pokazuje, żeby to na kontrakt wyglądało. Pewnie, jak to kiedyś napisała jedna polska gwiazdka Instagrama, „chce się podzielić pozytywnymi emocjami”. W przypadku tego pana owe pozytywne emocje to możliwości kupienia najlepszych czasomierzy na świecie i „spontaniczne” ich eksponowanie obserwującej go gawiedzi.
 2. No widzisz, druga liga z tą stalą, to i poszła.......
 3. Na bazarku jest stalowa Daytona w cenie sklepowej bodajże two-tone. Więc aż tak bardzo w II lidze nie jesteśmy🤪.
 4. Jubilee nie będzie pasować do SUBA... dopóki Rolex takowej wersji nie wypuści oficjalnie. Wtedy to będzie "powiew świeżości", "nowy design", "odważny krok Rolexa", "przełamanie schematów" itp.🤪
 5. Dziwne że w recenzji nie wspominasz ani słowem o nowym mechanizmie w Submarinerze. Ścięcie uszu urasta do poważnej zmiany, a o nowym mechanizmie nic a nic.
 6. O widzę że kolega wie gdzie są poszczególne działy UŚ😁. W Sosnowcu był jeszcze kiedyś Wydział Techniczny (WT); my ten skrót rozwijaliśmy jako Wódka i Tańce🤣.
 7. No już tak nie narzekajcie na ten Sosnowiec - teraz Kraśnik jest na topie. Ja w Katowicach miałem sporo rodziny, ale np. w Sosnowcu studiowałem i .... jakoś to przeżyłem🤪.
 8. To tak jak z Sosnowcem, w 90% przypadków w newsach jest na Śląsku.
 9. Postaram się już nie wypowiadać na tematy okołozegarkowe w takim tonie - nie chce mi się tłumaczyć że zwykły zegarek jakim jest np. Rolex można kupić nie musząc wcześniej się głodzić, zabezpieczyć rodzinę, wybudować dom, odchować dzieci, no i oczywiście kupiwszy samochód. Mea culpa i siedzę cicho.
 10. Rozumiem. Ale ja też mam plan kupienia kiedyś pięknego kawałka ziemi z ogromnym domem w Toskanii. I będę wtedy wciąż prawdopodobnie mieć Rolka - zepsuję ci statystki branży😁. A tak na serio, spotkasz Rolka wśród aspirujących i wśród zamożnych (Casio też się zdarzy). Mój znajomy arystokrata nosi Rolka po ojcu - pasuje w tych kręgach czy jednak nie?
 11. Nie ma to jak być skromnym i kupić żaglówkę żeby zaimponować znajomym. Gratuluję kręgów w jakich się obracasz. Wolę pozostać przy jeżdżeniu z Rolexem na rowerze (btw, jak przyjadę z moim Balticusem za 640 euro na ręku to załapię się na imprezę w dworku?). Tutaj gdzie mieszkam rozmawia się o jedzeniu i sztuce, nie o zegarkach. A w Polsce, na rowerze, bez Merca S, to i tak dla wszyskich mam fejkowe zegarki - i bardzo dobrze, bo wszyskie kupiłem dla siebie, nie żeby znajomym zaimponować.
 12. Widzisz, nie wyciągaj wniosków nie znając kogoś. Skąd wiesz kiedy i za co kupiłem Rolexa (a mam ich kilka)? A jak potrzebuję samochodu, biorę służbowy żony (wart więcej niż niejedno mieszkanie). Jeśli wg siebie wiesz lepiej na co twoi pracownicy powinni wydawać pieniądze niezbyt dobrze o tobie świadczy.
 13. Argument bez sensu, do tego ponad 90% Polaków nie rozpoznaje co kto ma na nadgarstku. Jeśli szef tak postrzega swojego pracownika, to niezbyt dobrze o nim świadczy. Ja np. poruszam się komunikacją miejską i rowerem, więc np. nie muszę kupować samochodu i mogę sobie Rolka za takowego kupić. Podwyżkę daje się za rezultaty pracy, nie na podstawie tego jak kto wygląda. Wg takiej argumentacji, najlepiej na rozmowę przyjść w garniturze za 300 zł i wyglądać „biednie”.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.