Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

beniowski

Użytkownik
 • Content Count

  960
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

622 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  pozdróże, zegarki, kino

Recent Profile Visitors

776 profile views
 1. Ja to bym widział inaczej - na zdjęciu mamy jednego mężczyznę (któremu widać całą głowę) bez kipy i to pewnie on jest.... no wiadomo kim. Reszta tylko udaje tych no... wiadomo kogo😄.
 2. Chodzi mi o to że często słyszymy sprzeczne komunikaty od młodych ludzi - chrońmy klimat, porzućmy samochody, ale z drugiej strony masowo jeżdżą np. na tych okropnych elektrycznych hulajnogach, gdzie nie wiadomo co zrobić ze zużytymi akumulatorami do nich. Ja uważam że (choć robiliśmy to nieświadomie😀) że w latach 80-tych młodzież była bardziej eko niż teraz, bo po prostu spędzało się czas na dworze i mniej energii zużywało. Teraz młodzież protestuje w ciuchach z H&M, które zmienia co chwilę, a które produkowane są w Bangladeszu lub lata z rodzicami po świecie tanimi liniami, zostawiając po sobie ogromny ślad węglowy, itp.
 3. Pewnie i tak jest i dotarła z informacją do wielu, nie można tego wykluczyć. Młodzi ludzie zaangażowani w obronę klimatu mają dobre intencje, ale często dość sprzecznie się zachowują. Kojarzę rozmowę z młodą dziewczyną z mojej rodziny chodzącą na marsze klimatyczne, która protestowała głośno przeciwko elektrowniom węglowym, ale zapytana czy oglądanie godzinami platform streamingowych lub Instagrama ma wpływ na środowisko szeroko otworzyła oczy, no bo jak to? Przecież to jest w internecie, bez papieru, no to bez wpływu na środowisko. Tak jakby tysiące serwerów obsługujących te platformy i wymagającyh ogromnych ilości energii się nie liczyło. No ale te serwery są gdzieś daleko od Polski, więc to się nie liczy😄.
 4. Ja nie pisałem o zapisywaniu się, ale o kupnie, myślałem że chodzi ci o posiadanie czegoś, nie zapis w kolejce. Zapisywać się teraz na Rolexa, to jak czekać na Godota.
 5. Jeśli na jednej ulicy mieszkają tylko 2 rodziny, a w jednej z nich mąż bije żonę 4 razy w tygodniu, to statystycznie obaj mężowie biją żony 2 razy w tygodniu. Czyli lekarze mają interes w tym aby pandemia trwała, chyba że ja znowu nic nie rozumiem, a zdanie zostało wyrwane z kontekstu. Brnij dalej, to ciekawe.
 6. A o czym pisałeś? O lekarzach/pielęgniarkach/personelu medycznym „bogacącym się” dzięki pandemii? Czy czegoś nie zrozumiałem?
 7. Przebranżowienie na lekarza i masz eldorado, czemu tego nie zrobisz? Wtedy czym dłuższa pandemia, tym więcej zyskasz. Idealna robota.
 8. Znalazłem w katalogu Rolexa na 2018-19 rok: modele DD na paskach były wtedy jeszcze w ofercie.
 9. Ten mój ma datę sprzedaży z grudnia 2020, ale faktycznie pewnie jest starszy - te modele debiutowały w 2013 roku, ale w związku z faktem że niektóre mają dość nietypowe tarcze i są na paskach, nie cieszyły się taką popularnością jak DD na bransolecie. Jest ich trochę na CH24, ale w raczej wysokich cenach.
 10. Chyba że ustrzeli się coś takiego jak ja, ale podobno DD na pasku jest niekoszerny, do tego kolor tarczy jakiś nie ten tego.
 11. W porządku, tylko że twoje uniesienie jest nieracjonalne. Bo, po pierwsze, czyż nie napisałem o siermiężnym komuniźmie? Moja aluzja do komunizmu dot. faktu że poza USA też mogło powstać coś wartościowego, gdzie ty chciałeś udowodnić że to praktycznie (może ledwie dwie kreskówki...) jest niemożliwe. Jeśli moje odniesienie do komunizmu odczytujesz jako mój pogląd na to jakie masz zapatrywania, to rzeczywiście coś jest nie tak. A odniesienia do regulaminu... Jak się nie na do czego przyczepić, to się zwraca uwagę na regulamin. No i czekam te tę listę z przykładami. Niech ich będzie chociaż 100.
 12. Przepraszam, że Krecik uczący muzyki to argument AD Hitlerum???? I Krecik łamie regulamin? Ja chyba po polsku nie rozumiem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.