Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Remy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    535
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Remy

  1. Remy

    Perfumy

    Bardzo fajny zapach na lato. Nie tak oklepany jak Aqua di Gio, czy jakieś Bossy. Ja używam Creed Aventus, Terre itd...
  2. http://shop.iainsinclair.com/index.php/default/cardsharp-utility-knife.html
  3. Remy

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Szkaradnie wygląda. Zarówno przód jak i cała sylwetka.
  4. Film o Kliczkach, bardzo ciekawy. http://www.bokser.org/content/2012/01/15/000516/index.jsp Witalij miał problemy z zadawaniem silnych ciosów- na wstecznym ciężko o pełen skręt i pełną siłę. Nie mógł też ustawić sobie Chisory lewym i trafić mocno prawym. Widać że był zaskoczony strategią Chisory. Zastanawiam się czemu Adamek nie naśladował Mike Tysona (podejście na unikach i szybka kombinacja), bo z takimi warunkami to była jedyna dobra strategia na tak walczącego Kliczkę. Adamek nie pokazał nic, no może to że był wolniejszy od zawodnika cięższego o około 15kg. Chyba nie wiedział że Kliczko na sparingach ćwiczył z zawodnikami wagi 70-80kg. Chisora został lekko zraniony w 7 rundzie. Pokazał najlepszą strategię na Kliczkę- szybkie skracanie dystansu i sierpy lub cepy spod piwnicy- cokolwiek aby trafić Kliczkę. Chisora przez swoje skandaliczne zachowanie wypromował tą walkę. Pokazał przed wszystkim agresję w ringu, czyli coś czego zabrakło Davidowi Haye. No to chłopaki Chisora i Haye stworzyli sobie pojedynek. Haye albo był pijany, albo zupełnie nie ma rozumu ! Najpierw budelką uderzył a potem statywem od kamery. Przecież mógł zadać bardzo poważne obrażenia Chisorze. Skandal. Mam nadzieję że posadzą go na parę dni w więzieniu. Chisora jak "przegina" to nie aż tak bardzo. Nic nie tłumaczy jego zachowania w stosunku do braci Kliczko ale to co pokazał Haye to przerosło wszystko. Haye zdał sobie sprawę że wszyscy o nim zapomnieli i chciał o sobie przypomnieć...
  5. Remy

    Perfumy

    Ja trafiłem na forum dla maniaków- perfuforum.pl i zgodnie z naszym chasłem pomogili mi przekroczyć budżet. Po co mi kolejny flakon perfum skoro niektóre z nich pachną bardzo długo. Mają tam ciekawe inicjatywy- rozbiórki. Kupowane są duże flakony perfum np. niszowych i "rozlewane" do mniejszych flakonów z atomizerami.
  6. Zobacz jeszcze Motorola RAZR, tyle że Android. Android w SE tak średnio chodzi. W Samsungu S+ jestem zadowolony. * iphone 4 został tak zrobiony żeby po każdym upadku wymagał wymiany obudowy. Tył jeszcze, ale przód wymaga wymiany wraz z wyświetlaczem i rozebraniem całego telefonu. Nawet upadek z łóżka skutkuje pajęczynką jak tu pisał jeden z user-wó. *czujniku wilgotności. http://gizmodo.pl/gadgets/507/zima_i_mroz_moga_wplynac_na_czujnik_wilgotnosci_w_iphonie.html Wystarczy że jeden z nich jest czerwony a naprawa gwarancyjna nie jest darmowa. A telefon może się spocić przy zmianie temperatur czy wilgotności. Jednym słowem naciąganie na całego. Inne firmy tak nie robią.
  7. W przypadku Neo V nie ma problemu aby nosić go w kieszeni ale np. SonyEricsson Xperia arc S, jest tak cieńki 8,7mm że zwracają uwagę że może się złamać. Z Neo V może być problem z softem (poczytaj na dole strony): http://www.telix.pl/telefon/sonyericsson-xperia-neo-v-2502.html
  8. Koszt części do iphone 4 to 188$ http://www.telepolis.pl/news.php?id=18591 sprzedaż 750$. Koszt części do Noki N8- 187$, sprzedaż 550$. Zastosowanie tak nietrwałego tylnego i przedniego panelu, dodatkowo trwale powiązanego z najdroższym podzespołem- ekranem (nie mówiąc już o problematyczności wymiany) uważam za bardzo pomysłowe rozwiązanie. Dodatkowo czujnik wilgoci. Oprócz bardzo dużego zysku ze sprzedaży, zapewnia ponadprzeciętne dochody z tytułu sprzedaży części. To trochę perfidne rozwiązanie... Szczególnie biorąc pod uwagę produkty oferowane przez konkurencję. Zastanawia mnie dlaczego iphone nie wprowadza mniejszego i tańszego modelu- chodzi o design i markę- dla mniej zamożnego klienta. Oczywiście to starszy model może pełnić taką rolę. Widocznie iphone się tak pozycjonuje. Moim zdaniem dużo tracą na rynkach gdzie klientów nie stać na zakup iphona. Zyskują na tym inne marki Samsung, HTC, Nokia.
  9. Ostatnio słyszałem taką historię: Jechał facet (prowadził) z żoną i dziećmi do rodziny. W trakcie jazdy, zadzwonił jego telefon. Wyciągnął ten telefon (iphone) tak nieumiejętnie, że mu wypadł z ręki. Zaczął łapać ten telefon ("koszt upadku" i zbicia przedniej szyby w iphonie 4 to jakieś 300zł z wymianą). Tak go łapanie telefonu zaabsorbowało że wpadł do rowu...
  10. E72 wygodnie w dłoni leży. S+ trzeba było trochę wyciąć silikon w miejscu gdzie jest przycisk wyłączania ekranu. Co do wyglądu- ciemniejszy silicon (nie celofanowy) przyzwoicie się prezentuje: Portfel- klucze, telefon i portfel w jednej kieszeni. Pozostałe kieszenie na inne "wyposażenie" i np. drugi telefon. Ludzie różne rzeczy w kieszeniach noszą.
  11. Ja mam taki silikon w noki e72 i samsungu Galaxy s+: W e72 miałem pokrowiec skórzany, gdzie telefon wstawiany był bokiem, ale nie można było wyjąć telefonu jedną ręką. Zrezygnowałem więc. Chciałem kupić iphona 4, ale po tym teście mi przeszło. Telefony spadały mi nie raz, ale taki efekt po jednym uderzeniu nie wygląda ciekawie: Zastanawia mnie czy nie zlecić zrobienia takiego "multi portfela":
  12. W sobotę o 19:10 w Polsacie Sport walka najbardziej widowiskowo walczącego polskiego boksera . Grzegorz Super G Proksa vs Sebastian Sylvestr o pas mistrza Europy w wadze średniej. http://www.youtube.com/watch?v=mWJbJDGl0g8&feature=related Super G Proksa walczy w sposób niezwykle widowiskowy. Niestety nie jest znany w Polsce ponieważ ma kiepskiego promotora. Super G nie miał załatwionego żadnego występu na polskiej gali. Zawodowo walczy od 2004r. !!! Żadna gala nie została też dla niego specjalnie zorganizowana. W ten sposób nie zbudowano mu zaplecza kibiców, nie przyciągnięto sponsorów, nie wzbudzono zainteresowania żadnej telewizji. Żenada... Walczył głównie w Wielkiej Brytanii i dopiero niedawno telewizja SportClub zaczęła pokazywać jego walki. Najczęściej retransmitowane. Zawodnicy grupy 12 Rund Promotions tacy jak Diablo, Jackiewicz, Jonak w porównaniu do Super G Proksy to zwykli rzemieślnicy. Mają jednak zapewnione walki o pasy, możliwość treningu i pieniądze. Zobaczymy także walkę Steve'a Cunninghama z Pablo Hernandez. USS Steve Cunningham walczył z Diablo Włodarczykiem dwukrotnie, a także z Tomaszem Adamkiem
  13. Z założenia był to sparing z wynagrodzeniem. Miał być stres, presja, ambitny przeciwnik, ale nie za groźny. Przetestowanie rękawic firmy Grant na "realnym worku". W takich walkach nie pokazuje się za wiele. Byłem zdziwiony że wiele ciosów było dość słabo zadanych. Kontry bez zadania celnego ciosu. Kliczko to inna liga... Adamek ma szanse np. w pierwszych rundach, ponieważ Kliczko nie będzie chciał kończyć walki za szybko. Ludzie przestaną przychodzić na jego walki skoro tak szybko się kończą. Niestety Adamek nie ma szczelnej gardy, a Kliczko zadaje mocne ciosy z dużą precyzją. Adamek nie zdążył zrobić uniku przed prawym prostym Granta, choć to był pojedynczy cios, a nie zadany w serii.
  14. Diabelnie cieńko... Diablo zadawał lewy prosty i nie mógł trafić prawym na dół- Pała_cios robił dobre uniki. Palacios zadawał kilka ciosów ale w standardowej kombinacji- dwa proste i sierp. Adamek pokazuje że niezależnie od wieku można podejmować wyzwania i uczyć się nowych elementów.
  15. Uczynny człowiek, super mieć takich na forum.

  16. Tak kiepsko walczącego Alberta to ja nie widziałem. Gdybym widział wcześniej, jak zadaje lewy prosty, to bym o postawieniu złotówki na niego nie pomyślał. Lewy prosty pchany, do tego prawa ręka też szła mu do przodu. Zadawał pojedyncze ciosy i do tyłu. Miał obawy żeby zadać kombinację. Tak biją początkujący bokserzy którzy boją się o swoją głowę. Zadał może ze dwie normalne kombinacje. Wpadał z ciosami, nogi zostawiał z tyłu- ciosy nie miały żadnej siły. Nie było balansu, i ciosów z tego. Sierpów na korpus nie widziałem. A to podstawowa broń na wysokiego. Klika prostych na dół. No chyba że walczył z kontuzją pleców i nie mógł niczego innego zadać. Kondycja? nie było... Dimitrienko był do pokonania. Walczył bardzo słabo, wyszło mu kilka ciosów w tym ten podbródek. Walki nie szło oglądać- dramat. Do Adamka lata świetlne...
  17. www.bild.de transmituje walkę live Alberta Sosnowskiego z Dimitrienką. link do walki Trzymam kciuki za Alberta, i znów nie zdążyłem postawić na Polaka... Na Wilczewskim i Wolaku było po 3
  18. Proponuję przeczytać jak hartuje się stal: http://www.bokser.org/content/2011/03/21/204019/index.jsp i obejrzeć walkę Grzegorza "Super G" Proksy, najzdolniejszego polskiego boksera: http://www.bokser.org/content/2011/03/21/164532/index.jsp ktoś nawet pisze o polskim Royu Jonsie Juniorze...
  19. Adamek daje pewność że w walce da z siebie wszystko. Udowodnił to w walce z Briggsem. Wyszedł do Arreoli, nie wystraszył się jego rekordu, ani jego ciosów.
  20. Kliczko był wściekły na Solisa, po walce doleciał do niego i chciał go zrugać, ale jego brat go powstrzymywał. Słowa Lennoxa Lewisaa: "Już od początku Solis miał dziwną pracę nóg - uważa Lennox Lewis. - Coś musiało się dziać wcześniej, ale team Kubańczyka o tym nie powiedział, bo on przecież padł bez ciosu." Przy zadaniu ostatniego ciosu, lewe kolano Solisa wykonało dziwny taniec. Cios który Solis dostał na skroń, został trochę zamortyzowany, ale nogi się pod nim ugięły. Po walce do szatni szedł prawie normalnie... Mi się wydaje że: -mógł mieć coś z kolanami już przed walką, -cios zrobił swoje, -Solis oszołomiony ciosem oraz problemami z kolanem/nami, miał dosyć. Wyszedł, dostał kasę, a jak co może zwalić na kontuzję.
  21. Remy

    Pogadajmy o samochodach :-)

    To zazdrościmy, ale nie w203 tylko tej mocniejszej maszyny... Może jakieś zdjęcia z wnętrza, o ile to możliwe...
  22. W ubiegłym tygodniu odbyła się walka Paweł Wolak vs Yuri Foreman. Poniżej skrót walki (highlights): http://www.youtube.com/watch?v=-7EnVjF9sv0 Walka niesamowita z dwóch względów. Paweł Wolak to bokser który mieszka w USA. Do niedawna łączył treningi przygotowujące go do walk, z pracą na budowie. Na budowie praca po 8 godzin. Z tego co słyszałem w USA się haruje a nie pracuje. Urlop dostał na 3tygodnie przed walką. Można sobie zdać sprawę jakie szanse na papierze ma bokser który trenuje jak amator, w walce z zawodowcem. Yuri Foreman to były mistrz świata WBA. Pas stracił na rzecz m.in. z Miguelem Cotto, z powodu kontuzji nogi. Paweł Wolak złamał Yori Foremana, tak że ten nie wyszedł do 7 rundy. Takie rzeczy nie zdarzają się często. Miałem postawić 100zł na Pawła ale u tego bukmachera tej walki w rozpisce nie było. Kolega postawił 30zł- wygrał 150zł.
  23. Polecam E72. +Bardzo mocna bateria. +dotykowy klawisz nawigacji jak touchpad w laptopie tyle że mniejszy. +bezpłatna nawigacja. Zastanawia menie tylko różnica w promieniowaniu SAR: E72- 1,30W/kg N97- 0.66 W/kg Na co dzień gadam N95 (E72 rzadko) a on ma 0,58W/kg (muszę go wysłać na emeryturę) i kupić Iphona (4 ma 1,17W/kg). Wielkość promieniowania dla modeli Noki: http://sar.nokia.com/sar/index.jsp
  24. No ja bym na te orzeszki lub orzeszka uważał: http://webhosting.pl/Ktory.telefon.najbardziej.promieniuje
  25. Remy

    Co noszą znani ludzie?

    http://www.wprost.pl/ar/209232/Ziec-prezydenta-za-26-tys-zl-wnioskowal-o-ulaskawienie/ wystarczy ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.