Z tego co prezentuje Volvo to oni przygotowują samochody pod więcej niecodziennych przypadków.
Ten z łosiem to kolejny świetny przykład.
Co do samochodów, to jeden z Polskich wynalazków - w postaci zderzaka do malucha, co to zamieniał energię uderzenia, w obrotową, nie został nigdzie (poza jakimś portem morskim bodaj) rozwinięty i wdrożony.
O ile by to rzeczywiście, mogło zostać wdrożone, to nie jest to interes producentów samochodów...
Każdy ma inne gusta.
Mi się podoba kilka modeli Rolexa. Niektóre z nich bardzo dobrze trzymają cenę.
Jedynym zastrzeżeniem jakie mam do Rolexa, to brak przeszklonych dekli w modelach jakie mi się podobają.
W przypadku Omegi, w większości modeli, przeszklone dekle to standard
Na tak długi horyzont czasowy patrzy niewielu.... może jeszcze Warren Buffet.
Może z tego powodu w portfelu inwestycyjnym jego funduszu nie widziałem złota....
Mi Augustowianka kojarzy się z jakimś "wystrzałowym trunkiem".
A na siłę nawet z perfumami pachnące spalonym prochem.
@loco50 może któreś z powyższych jako "dobro uzupełniające" 😉
Nie rozumiem po co pisać o "prawdziwych patriotach"...
Argumenty historyczne i prawne sprawiają, że tego typu człowiek nie powinien pojawiać się w przestrzeni publicznej.
Mocno dyskutowałbym w kwestii doceniania tego pana.
Dla niezorientowanych polecałbym lekturę chociażby Wikipedii:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Bauman
I co my tam mamy:
Więcej o informacji wojskowej:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Główny_Zarząd_Informacji
Mieszkając od 1939 roku w Związku Radzieckim, Zygmunt Bauman poznał realia systemu stalinowskiego. Po powrocie do Polski Ludowej podjął służbę w aparacie bezpieczeństwa i formacjach wojskowych. Jako szef wydziału polityczno-wychowawczego KBW oraz agent Informacji Wojskowej o pseudonimie „Semjon”, stał się częścią komunistycznego aparatu represji, który brutalnie zwalczał polskie podziemie niepodległościowe.
Przypomnę, że w wyniku działań struktur stalinowskiego aparatu represji w powojennej Polsce, w tym formacji takich jak Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego (KBW) oraz Informacja Wojskowa, śmierć poniosło łącznie około 50 tysięcy Polaków. Służby te działały ramię w ramię z cywilnym Urzędem Bezpieczeństwa (UB) oraz sowieckim NKWD
Jak byś chciał się cofać w czasie, to proponuję kupić bitcoina po debiucie, albo Ethernum.... 😉
Przy dużej ilości bitcoinów, to nawet wehikuł czasu się zwróci 😁
Świetny gokard.
Szczególnie po przesiadkach z terenówki.
Czy rury wydechowe ma gwintowane, a może zamontowane jakieś hamulce odrzutu ((hamulec wylotowy))? 😉
Takie nawiązanie do pasji, a nawet więcej skoro powstała strzelnica....
Czy WV z różą w składzie nie jest skręca w damską stronę?
Co do Creed, to świetny jest Imperial Millesme.
Viking jak nazwa wskazuje jest charakterny. Moje pierwsze podejście nie było udane.
Ale późnej mi się spodobał.
Nie wszyscy muszą pachnieć mainstreamem.
Pure White Cologne świetnie pachnie.
Dla mnie Erolfa, SMW - prawie nie mają projekcji.
Himalaya mi się nie podoba.
Co do flagowców, to tanio już było...
Kto by pomyślał, że telefon może kosztować tyle, co podstawowy Macbook Pro...
Obecnie to nawet zegarek Apple Watch Ultra, to cena jaką kiedyś płaciło się za iPhona.
Ale, ale, to i tak będzie tanio, jak zobaczy się ceny rozkładanych iPhonów....
Myślę że ceny wystartują od 12tys. 😂
Świetny pomysł na scenerię pt. Black is back.
Niesamowici artyści... Być może, nawet AI by nie znalazł błędu w prowadzonej linii.
Co do ceny.
Myślę, że w wykonaniu Porsche, to ona by wyszła na pierwszy plan, na tych zdjęciach 😉
A tak to, dało się ją utrzymać w cieniu...
Fajnie że dzielisz się swoją historią.
1400zł to z jednej strony dużo, z drugiej mogło być więcej.
O różnych kwotach się słyszy.
Szczególnie dużo tracą ci co chcą "zainwestować".
Przestępcy zamiast na ulicach grasują w internecie...
Myślę, że "małpki" w torbie, są lepszym wyborem niż te w spożywczym. 😉
No chyba, że aplikujesz więcej niż po jednym strzale i otoczenie odbiera cię niczym "awanturnika" 😉
Też kupuję od czasu do czasu garść perfum, ale w postaci próbek i rozdaję dalej po rodzinie.
Raz że znając xx perfum ciężko mnie zaskoczyć i przekonać do kupna.
Dwa, to bardziej ekologiczne podejście.
Po testach, napisz jakie wrażenia w porównaniu do innych posiadanych.
Ktoś w BMW miał wizję:
-kierownicy ala wolant samolotu - chodzi że można zamknąć dłonie a nie o kształt,
-"lewitujących" tabletów,
I to przeszło jako "wizja przyszłości", pasująca do designu nadwozia.
Moim zdaniem mogliby zrobić dwie wersje deski rozdzielczej przy zamówieniu - classic (normalna kierownica i tablet przed twarzą kierowcy) i future (jak wyżej).
Classic za dopłatą 😉 Myślę że wersja classic byłaby wybierana mimo dopłaty.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.