Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Remy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    535
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Remy

  1. Remy

    Co noszą znani ludzie?

    Nie taki sławny (Marek Dochnal) ale na drogi zegarek to może sobie pozwolić: Franck Muller Sunset ?
  2. Remy

    Co noszą znani ludzie?

    Ten Polar który nosi Romek może: - mieć nadajnik GPS... -albo to jest jakiś prototyp zegarka dla prawdziwego OO7. Ktoś kto ma tyle pieniędzy i nosi modne ubrania (okulary Ray Ban też fajne) na pewno nie bez powodu ma taki zegarek. Elegancko ubrany z takim zegarkiem, bym się źle czuł...
  3. Jak szaleć i kupować to tylko:
  4. Nokia 8800 bardzo fajna, szczególnie osłona ekranu, tylko że bateria krótko trzyma. Po to dają dwie baterie... Teraz korzystam z N95: + duży plus za Wlan (czasem przeglądam net bo punktów dostępu jest coraz więcej) +zadowalająca bateria +aparat z którego w razie potrzeby można skorzystać i na komputerze dobrze widać. -kiepski GPS- Miałem w rękach Nokię 5800 +fajny wyświetlacz szczególnie do przeglądania netu, -problem z pisaniem sms-ów -problem z wybieraniem cyfr w trakcie podczas połączenia np. z biurem numerów Kolejny telefon to będzie albo N97 albo samsung DuoS D880 na dwie karty sim.
  5. Ostatnio bardzo podobała mi się walka Paula Williamsa z Winky Wrightem: ="http://www.youtube.com/watch?v=w-A9NvyTDO4&feature=related" Paul Williams: -zasięg rąk 208cm - większy niż u braci Kliczko, -duża liczba ciosów na rundę w różnych kombinacjach - zadawał po 100 na rundę, -super zejścia i luz, -źelazna kondycja, -mańkut, A walczył z bokserem uważanym za najlepszego w obronie.
  6. Remy

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Jeżeli to nowy model to podjedź do serwisu niech go podłączą pod kompa.
  7. Kitman vs. Pacman: Tak kiepskiej obrony nie spodziewałem się po Kitmanie (Hattonie). Dostał kilka prawych sierpów na początku walki i ciągle miał lewą rękę opuszczoną. Gdyby się chociaż zasłaniał jak Floyd- lewym barkiem. Kitman jest jakiś ograniczony- ciągle dostawć i rąk nie podnieść... Packman- "szybkość i precyzja zabija"- słowa mentora Tysona. Floyd szykuje się na Pacmena. Ale z szybkim mańkutem jego ustawianie się bokiem i zasłanianie barkiem może nie zdać egzaminu. Poza tym dopiero teraz wraca do treningów... Pewnie w grudniu będzie walka. Jonak, tak. To jeden z niewielu ładnie boksujących polskich bokserów. Oczywiście daleko mu do Grzegorza Proksy. Liczę na niego, choć przeciwnika będzie miał trudnego. Zważywszy na fakt że dawno nie walczył z nikim równym sobie będzie jeszcze ciężej.
  8. Remy

    Co noszą znani ludzie?

    Nietypowe hobby Cristiano Ronaldo PAP /06:53 Cristiano Ronaldo Gwiazda piłkarskiej reprezentacji Portugalii i Manchesteru United Cristiano Ronaldo ma nowe hobby - kolekcjonuje luksusowe zegarki - poinformował "The Sun". Według angielskiej gazety, Ronaldo zakupił już kilka drogich czasomierzy znanych firm, m.in. Rolex, Cartier, Breitling i Hublot. Ostatni zegarek z serii Franck Muller kosztował go 70 tysięcy funtów. Szacuje się, że tygodniowo Ronaldo zarabia 120 tys. funtów. http://sport.onet.pl/74327.1,1248702,1939614,wiadomosc.html
  9. Remy

    Co noszą znani ludzie?

    Dla przeciętnego Polaka Atlantic to półka premium. Klubowiczów do przeciętnych nie zaliczę ze względu na chociażby dużą świadomość w temacie.
  10. Remy

    Co noszą znani ludzie?

    Patrząc, albo podziwiając Heidi Klum jestem zdziwiony jej "świadomością zegarkową"... Niech ktoś powie coś złego o blondynkach... A tu przykład męskiego wyboru:
  11. Na TVN Jeniec tak daleko jak nogi poniosą. Tak daleko jak nogi poniosą opowiada historię Klemensa Forella (Niemieckiego żołnierza Wermachtu)- oparta na opowieści prawdziwego jeńca. Skazanego przez sowiecki sąd na 25 lat ciężkich robót na dalekiej Syberii. Po czterech latach postanawia uciec. Jego tułaczka trwa trzy lata, w której czasie przybywa ponad 14 tys. kilometrów. W części na nogach. Cały film w polskiej wersji językowej w 15 częściach na youtube: http://pl.youtube.com/results?search_query...mp;search_type=
  12. Remy

    Wybór pióra.

    Fajny system osłony chowanej stalówki...
  13. Hm... Komedia, fajnie gdyby cała była jak teksty z fragmentów: http://film.onet.pl/zwiastuny/0,4357881,267,1,filmy.html
  14. To się nazywa: wejść w posiadanie zegarka poprzez- cesarskie cięcie...
  15. Nie na ręce a w ręce. O, nie z tej strony. Później wkleję tą właściwą.
  16. Remy

    Perfumy

    Temat, jak temat... można wymienić opinie. Szukałem czegoś z nowości w temacie jesienno- zimowym na dzień. Wybór padł na zapach z lat 90-tych. Carolina Herrera for Men, Na zmianę z: M7 YSL, Body Kouros YSK, Nemo Cacharel itd.
  17. Remy

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Ciekawa licytacja Mercedesa ML: http://allegro.pl/item426118986_mercedes_m...egzemplarz.html nawet na stronie opis perypetii z tym egzemplarzem: http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/ne...rdza,1150667,,2
  18. Samsunga SGH-G810 -gps- jest -mp3- jest -radio- jest -symbian- jest -szybki procesor- jset Bateria 1200 [mAh] http://gsm.magazyn.pl/telefony-komorkowe/S.../samsungsghg810
  19. Do kompletu (z zegarkiem) przydałby mi się: http://meridiist-phone.com/videos.asp
  20. Ciekawy, interesujący. Czekamy na zdjęcia w Galerii. Te śrubki mogą wyglądać jak jakieś kamienie ozdobne, więc stąd pytanie o "płeć docelową".
  21. Remy

    Nóż

    Dzięki za info. Choć to taki mały "kozik", jakoś nie mogę się przekonać do zakupu noża. Muszę chyba zaczerpnąć klimatu Kielc ;-)
  22. Remy

    Nóż

    Tessio: Ciekawe modele- szczególnie kolorystycznie... http://williamhenrystudio.com/Default.aspx Mnie jednak ciężko przekonać do takiego sprzętu (nóż) więc decyduje unikatowość i desing. Tak jak w tym modelu powyżej... 10,2cm ale występuje też większa odmiana Mam takiego samego ale cena w tym sklepie :shock: :shock: :shock: Kup lepiej na ebayu mnie wyszedł coś około 90PLN z wysyłką Poniżej porównanie obu: [url=""]Obrazek[/url] [url=""]Obrazek[/url] Dzięki za info, szczególnie zdjęcia. Ten zielony ciekawy. Ale ten CRKT Snap Lock mnie zaciekawił. Widzę że też lubisz jeansy diesla :-) A jak działa otwieranie i blokada tego modelu: -czy schowane ostrze jest blokowane? -jak odblokowuje się otwarte ostrze? -czy mechanizm działa skutecznie? Wymiary by mi odpowiadały. Cena jak to w "bardzo bogatym kraju" może być wyższa niż w tych biedniejszych ;-) Niestety nie mam konta na ebay-u. Przy jakiejś okazji pomyślę nad kupnem u nas. No chyba że ten model się tobie znudzi to chętnie go odkupię...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.