Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mikeb

Użytkownik
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. A jakby poodkładać i kupić używanego speedmastera? Na Chrono24 jest aktualnie jakiś np używany z gwarancją sprzedawcy 6 mies za 7900 zł. Czyli można coś trafić jakby poczekać i poszukać. Chcesz speedy i czego nie kupisz innego będziesz miał poczucie że to nie to...
 2. Z tych czterech wybrałbym złote JLC Reverso Duo. Ew. patrzyłeś na Rolexa GMT II BLNR? Ma GMT, ma trochę bling ale wg mnie bardziej stonowany i fajniejszy niż pepsi.
 3. Na zdjęciach mi się nawet podobał ale dzisiaj obejrzałem ten zegarek na żywo i muszę zmienić zdanie - to jest tragedia.
 4. Mikeb +1 jeśli wieczorem. Najlepiej byłoby w sobotę 15go w ciągu dnia, jeśli to możliwe. Wtedy z dzieckiem. ================================================================================================== Realny termin to środek tygodnia, czyli np. środa lub czwartek 12 czy 13 kwietnia wieczorem. Sobota, to już za późno ... Środek tygodnia dla dziecka też jest odpowiedni. Byłyby pisanki i czekoladowe zające ================================================================================================== Lista chętnych do wzięcia udziału w Klubowym Spotkaniu Wielkanocnym 1. dariusz chlastawa + 1 2. RTK-WGM 3. Eugeniusz Szwed +1 4. mikeb + 1
 5. Mierzyłem ostatnio takiego Zenitha. Zachwycający. Jakość wykonania powaliła mnie w tej cenie. Koperta z boku polerowana, z frontu szczotkowana, pomiędzy piękny szlif. Mechanizm wykonany perfekcyjnie. Piękny zegarek. Prawie zacząłem żałować, że kupiłem Omegę :-) zdjęcia z internetu ale niestety nie widać najlepszego w kopercie
 6. Też jestem zawiedziony. Najsłabszy Bond ever. Wiało nudą niestety i ledwo wysiedziałem. Moja też jajo zniosła ;-). A liczyłem na coś jak Skyfall albo Casino. To były najlepsze bondy. Fajny garnitur z poszetką w Meksyku ale ta Omega w ogóle mi tam nie pasowała. Dziewczyna Bonda hmmm... powiedzmy że wolałem poprzednie (nie mówię tu o Monice - klasa ale krótki epizod). Tradycyjnie świetny Waltz ale film wg mnie ogólnie niestety słaby.
 7. 1. Artme 2, Igory76 3. Jajacek 4.Paweł2499 5.Dariusz Chlastawa 6. DiegoArmando 7. Mateusz Dąbrowski (?) 8. Mikuki 9. Das 10. mikeb Fajnie. Do zobaczenia
 8. Z tych dwóch Tudor. Ale to dla mnie inne / niepodobne zegarki. Osobiście wybrałbym Omegę Seamaster Diver 300M Ref. 212.30.41.20.03.001
 9. dopiero się dowiedziałem... straszne :-(
 10. Pewnie liczą że Apple rozwinie ten segment rynku i chcą mieć swój udział w tym torcie.
 11. Jasne jasne. Chodziło mi o to że w segmencie Fossil/Casio/Armani może sporo namieszać. Jak ktoś kupuje mechaniczne IWC to inny segment i nie mówimy raczej o rzeczywistej alternatywie.
 12. ok tylko IWC Ingenieur to zupełnie inna półka cenowa - tu mówimy o czymś co cenowo konkuruje z Emporio Armani i ma bransoletę jak w IWC :-)
 13. Możliwość wyjęcia każdego ogniwa "na klik". O ile kojarzę w którymś IWC jest coś takiego chyba ale dotyczy całej bransolety a nie poszczególnych ogniw.
 14. Co sądzicie o. owym Radiomirze 572 z automatycznym naciągiem? http://zegarkiclub.pl/forum/topic/108981-panerai-radiomir-572-automatic/ Mam w planach 514 i pomimo że 45 mm byłoby idealne to jednak cena 572 jest za duża. Osobiście wybieram raczej 514. Poza tym jakoś nie przekonuje mnie automatyczny naciąg - ideałem byłby manual z rezerwą chodu z tyłu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.