Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wawrzyniec Wiór

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Wawrzyniec Wiór

 • Birthday 06/15/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lubomierz
 1. Czy Seiko Żółw i Deep Blue z tej samej półki cenowej, to również ta sama półka jakościowa? Czy może któraś z tych marek jest lepsza? Rozważam zakup divera jednej z tych marek i nie wiem której.
 2. Powyższe zdecydowanie na nie ! Najbardziej do mnie przemawia to: Cięższy font z delikatną tarczą (przypominam, że postulowałem pogrubienie wskazówek i indeksów), może gryźć się jedynie w przypadku noszenia na ręku dwóch zegarków, w tym jednego deklem do góry.
 3. Kończę właśnie "Długą Ziemię" Terry'ego Pratchetta i Stephena Baxtera, rewelacyjna książka - tylko, że ja zawsze lubiłem fantastykę.
 4. A to, to już zupełnie do mnie nie przemawia. Mógłby ktoś podać modele zegarków, które mają to coś, żeby chociaż na zdjęciach zobaczyć ?
 5. Nie chce mi się znowu przekopywać przez cały temat, ale wydaje mi się, że było napisane, że po zmianie kształtu koperty szkło ma być płaskie a nie wypukłe. Uważam, że płaskie szkło lepiej by pasowało do tej koperty, poza tym wypukłe szkło jeszcze zwiększy grubość zegarka, który i tak raczej cienki nie będzie.
 6. ...to by wtedy była podróba Formmeistera
 7. Ja jestem również za opcją zakupu zegarka bez paska (oczywiście bez kosztów tegoż). Po prostu nie mam jeszcze gwarancji, czy paski będą mi się podobały, a nie uśmiecha mi się płacić za coś, co później będzie mi leżało w szufladzie. No i nadal jestem za opcją pogrubienia wskazówek i indeksów (skoro będą nakładane).
 8. A koperta, którą zapodałeś w PDF-ie 30 listopada, to ta poprawiona, czy "koncepcja z długimi uszami", bo już się pogubiłem.
 9. Ja miałbym uwagę, że skoro w zegarku ma być płaskie szkiełko i koperta ma mieć lunetę, to dałbym odrobinę grubsze wskazówki i indeksy (z tym, że to drugie niekoniecznie).
 10. Wawrzyniec Wiór

  Nóż

  Nożem tego bym nie nazwał, ale na co dzień w kieszeni takie coś noszę: Niezbyt to duże, ale ma blokadę ostrza.
 11. Mój SRP155 z tym samym mechanizmem robi +10 sek. na dobę. Edycja: jeszcze raz policzyłem i poprawiłem.
 12. SRP265 czyli wersja czarna z czerwonym sekundnikiem też wygląda ciekawie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.