Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bmatt

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Tu nawet nie ma co porównywać spasowania bransolety z kopertą, bo na wcześniejszych zdjęciach jest "Datejust" z bransoletą president - od Day-Date'a. Tak czy owak, to ewidentnie fake, widać chociażby po dacie
 2. bmatt

  Policzmy SEIKO 5

  Pozwolę sobie dołączyć z moją pierwszą piątką SNX113 Przy okazji szybkie pytanie: planuję kupić jakiś możliwie najtańszy pasek perlon, problem w tym że model ze zdjęcia ma 19mm w uszach. Lepiej brać 18mm czy 20mm? WIem że dwudziestkę spokojnie się wciśnie, słyszałem jednak że te tanie perlony mają tendencję do rozciągania się, stąd rozważam też 18. ZapiszZapisz ZapiszZapisz
 3. Owszem, na drugim zdjęciu to explorer 1016
 4. Dziękuję za odpowiedzi Teksty Mayera na Hodinkee czasem czytuję, ale myślałem że może taki rodzaj brasolety ma jakąś przyjętą nazwę jak np. bicolor w wypadku złotych, stąd pytanie tutaj. Postaram się w takim razie tam zapytać. Aa, poszukałem zdjęć tych bransolet z polerowanym środkiem i rzeczywiście coś w tym jest, więc wyjaśnienie o zwykłej grze świateł chyba jest właściwe.
 5. Chciałbym zapytać czy ktoś może wie co to za bransolety w Rolexach Johna Mayera: Dosyć często widzę u niego bransolety z takim ciemniejszym (czarnym?) środkowym rzędem ogniw - ma to może jakąś nazwę czy też jest to po prostu jego autorski wyrób (połączenie różnych bransolet, malowanie itp.) ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.