Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

piotralek

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Mam pytanie do osób kolekcjonujących Komandiry/Amfibię - czy ten egzemplarz jest ok? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5928172925 W sieci udało mi się znaleźć podoby model, jednak miał inny sekundnik.
 2. Jeśli ktoś z szanownych użytkowników ma na sprzedaż Komandira lub Amfibię w ładnym stanie to zapraszam na PW
 3. Przypominam się, wszelkie Łucze/Poljoty De Luxe i inne eleganckie w dobrym stanie mile widziane
 4. Z racji, że w moim etui na zegarki w najbliższej przyszłości zwolni się jedno miejsce - zdecydowanie kupię jakiegoś garniturowca, w bardzo dobrym stanie, gotowego do wiernego odliczania czasu na moim nadgarstku Oferty proszę na priv.
 5. Kupię Wostoka "gajowego" w jak najlepszym stanie zachowania, zwłaszcza jeśli chodzi o chrom. Oferty proszę na priv
 6. Czy ktoś z forumowiczów z Warszawy korzystał z usług zegarmistrza na Dereniowej 2c (Ursynów)? Pytam bo mam kilka zegarków w kolejce do serwisu a terminy i ceny ma dość sensowne.
 7. Chętnie zamienię poniższego Łucza na jakiś ciekawy zegarek. Kupiłem go jakiś czas temu ale jakoś mi nie podszedł i praktycznie cały czas leży w pudełku a ja przecież lubię nosić swoje ruski Zegarek jak widać w bardzo dobrym stanie, na dobrym chodzie. Interesują mnie zegarki w równie dobrym stanie - jednym słowem gotowe do codziennego noszenia. Może być coś równie eleganckiego (Rakiety, Poljoty de luxe lub Łucze w innej kolorystyce tarczy) albo coś z bardziej sportowym charakterem. Możliwy barter towarowy lub z dopłatą którejś ze stron Propozycję proszę na PW.
 8. Dziękuję Panowie, już wiem na co zwracać uwagę
 9. Szukam kolejnego radzieckiego celu kolekcjonerskiego i wpadła mi w oko taka Rakieta: http://allegro.pl/plaska-rakieta-16-jew-au20-idealny-stan-i5549829257.html Czy mechanizm w tym zegarku jest prawidłowy?
 10. Kiedyś coś ciekawego w końcu "wypłynie". Grunt to cierpliwość
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.