Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michaelandro

Użytkownik
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

221 profile views
 1. Rok mnie tu nie było, a wszystko po staremu Ciągle te same marzenia 🙃
 2. No to ja Wam powiem, że na sprzedaż swojego Hulka czekałem cały tydzień- w cenie jakiej oczekiwałem... i to mimo, że wylano tu na mnie wiadro pomyj za tę ofertę.
 3. W sumie to nie takie głupie żeby ukrócić zapędy forumowych spekulantów. Sprzedawałem tu kiedyś Tudora około 30% taniej od ceny za którą go kupiłem, a ponad połowa wiadomości to było- dam 5tys i dzisiaj odbieram. Tylko, że jakoś wtedy nie przyszło mi do głowy nikogo obrażać. I rzeczywiście mam coraz mniejsze wrażenie, że to miejsce dla miłośników, chyba że wyładowywania swoich frustracji.
 4. No cóż- ja po prostu ponad dwa lata temu zapisałem się na zegarek, o którym marzyłem. W międzyczasie kupiłem jeszcze coś innego, a teraz chciałbym coś z zupełnie innej beczki. Nawet robiłem ankietę tu na forum. Taka jest teraz sytuacja i nie widzę powodu dlaczego miałbym komuś robić prezenty.
 5. Cena taka jak najniższa na Chrono w zakresie zegarków nowych 2019-2020Jasnym jest, że ja chcę sprzedać, więc liczę się z weryfikacją, ale jakiś punkt wyjścia trzeba przyjąć. W sumie na chrono nie ma ich tak dużo- ledwie ponad 100 na terenie UE. Gdybym tam dla przykładu wstawił 57tys to byście pisali o krachu na rynku A jak nie sprzedam to po prostu będę miał nie jeden, a dwa piękne rolexy
 6. Ale nie chodzi o dywersyfikację, a o sposób zarządzania i rozwój technologiczny. Połączenie tych dwóch czynników to rok 1984 i to jest przerażające, ale w obecnej sytuacji zadziałało. A jeśli chodzi o sytuację kolejkową- nikt tak jak Rolex potrafi zarządzać dostawami. Poradzą sobie i nie będzie nagłego wyrzutu towaru na rynek.
 7. Mam wrażenie, że ten akurat kryzys będzie premiował właśnie Chiny i rozwinięte gospodarki azjatyckie. Reszta ogląda właśnie swój koniec tylko jeszcze o tym nie wie. Obym się mylił.
 8. A to różnie może być- zależy od prawdziwego oblicza tego kryzysu- we Włoszech już stoją kolejki pod bankomatami- a pamiętaj, że gwarantowane depozyty masz tylko na 100 tys EUR. Jak to wszystko jeb*ie, to wolałbym mieć rolka na nadgarstku niż trochę bezwartościowych zapisów na nieistniejących kontach.
 9. A gdyby tak jeszcze uwzględnić wartość w długim czasie? Hulk?
 10. No proszę- póki co przewaga GMT zdecydowana. Myślałem też o tym żeby trzymać Hulka jako NOS, przez dajmy na to 20-30 lat, ale to trochę hazard jednak.
 11. No właśnie- mam taki dylemat- jakiś czas temu przypadkowo udało mi się kupić dosłownie ostatniego GMT. Mam również całkowicie nowego LV- i zastanawiam się, który zostawić jako jeden zegarek- może na całe życie. Z GMT bardzo się zżyłem- uwielbiam go. Hulk był zawsze moim marzeniem. Pytanie więc- który będzie lepszym wyborem w długim terminie i o którym mój syn kiedyś powie- ale ojciec mi zostawił rarytas. A może- co przeszło mi przez głowę- sprzedać oba i kupić AP 15450?
 12. Ja dostałem "ten" telefon zapowiadają się miłe walentynki! (chociaż żona pewnie nie doceni)
 13. U mnie to samo- mam grubsze przetargi i wszędzie powołujemy się na "siłę wyższą"- nikt niczego nie chce potwierdzać- mówią, że może 2 marca wrócą do pracy. Nawet zabukować transportów nie jesteśmy w stanie- bo jednak ogromna część towaru latała pod pasażerami- a loty do europy wypadły niemal wszystkie. Naprawdę mam wrażenie, że wszędzie bal jak na Titanicu. Ale to j*bnie, nie ma innego wyjścia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.