Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

XoneX

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

299 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

579 profile views
 1. zmień baterię. Raczej nie zauważysz różnicy w nowszym modelu. Wyjdzie taniej.
 2. Dokładnie tak. Swego czasu, chyba z 15 parę lat temu, przedsiębiorcom zostały masowo rozesłane listy niby z KRS, z wezwaniem do zapłaty kwoty chyba ok. 200 zł. Treść to był bełkot, z powołaniem się na randomowe lub nieistniejące podstawy prawne, a ile przedsiębiorców się na tym złapało i zapłaciło? Przecież pisał do nich krajowy rejestr sądowy Nie mówię już o innych wałkach, ile razy sprytnego przedsiębiorcę oszukał kontrahent, albo ile razy ktoś wszedł na minę, bo nie podpisał umowy, albo podpisał niekorzystną, nikt się tym nie chwali. A co do banków, miałem kilka razy korespondencję email kogoś podszywającego się pod Nest Bank. Nie mam z tym bankiem nic do czynienia. Za każdym razem przesyłałem to do Nest Banku z info, że ktoś się pod nich podszywa i żeby się tym zajęli. Po ok. 3 tygodniach dostawałem odpowiedź, że generalnie mają to w d*pie, a jak uważam, że to oszustwo, to mogę sam zgłosić do prokuratury. Także część banków ma to gdzieś, a ja już wiem, że nigdy z Nest Bankiem nie będę chciał mieć do czynienia i każdemu ten bank odradzam.
 3. ja tylko powiem, że wszyscy tacy mądrzy, znają teorię, oblatani w świecie, a jednak skądś te wałki są i ich skuteczność mała nie jest. Ktoś nie nabierze się na metodę na wnuczka, na bank, to nabierze się na coś innego, bo akurat będzie bliskie jego osobistej sytuacji i zadziała. Nie ma co kogoś piętnować, że dał się oszukać. Przecież oszukany jest ofiarą a nie winnym.
 4. rzuciłbym w takim razie. Ja bym nie chciał jechać na jednej drodze z nikim robiącym vmaxa.
 5. Faktycznie 67 litrów to niemało. Nie mogłem znaleźć takiej informacji wcześniej.
 6. pluginy maja zwykle zmniejszone baki na benzynę. Ciekawe jaki w ogóle będzie miał zasięg, może przy tej mocy 100km na prądzie i 250km na benzynie 😆
 7. Oczy bolą od tego przesadzonego postprocesu 😵‍💫
 8. Chcąc grać na mistrzostwach trzeba się mierzyć z takimi zespołami. Jeśli Polska ma problem w meczach z drużynami tej klasy, to nie powinno jej być na mistrzostwach. Nie bez powodu Polska nie grała ani razu na euro, dopiero gdy zwiększono ilość zespołów Polska pierwszy raz się dostała...
 9. Współczuję konieczności spędzania tyle czasu rocznie w drodze.
 10. XoneX

  Buty

  potwierdzam. W dodatku podeszwa wkurzała, bo wchodziły w nią kamyki i trzeba było wydłubywać. Wolę nie myśleć, co by było, gdyby się w takich weszło w 💩
 11. Porównaj oferty, a przede wszystkim sprawdź, czy jak nie weźmiesz gap od dealera/leasingodawcy, to czy ci nie zwiększą % do raty.
 12. Pędził 170 km/h w tunelu. Opublikowano wstrząsające nagranie - RMF 24 Na początku widać jakby zaskoczyło go auto jadące z przodu i chyba nie udało mu się go skutecznie wyprzedzić, aby uniknąć kolizji.
 13. A ja nie pisałem o zestawach. Nie pisałem też, że tak wyprzedzam w takich warunkach w taki sposób. Podałem wyliczenia przy określonych założeniach. Tyle.
 14. Jeśli zapierdalasz na drodze publicznej, to ja również nie życzę sobie takiego spotkania.
 15. Przy tych założeniach tak jak w teorii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.