Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

XoneX

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

115 profile views
 1. Brałbym co najmniej 8 GB ramu. Z tych przysłanych przez Ciebie Nord 2 5g w wersji 12/256, chyba że kolega koniecznie chce wydać 3 kafle na telefon...
 2. Moje dziwactwa, fobii nie mam: 1. jak kwarc, to cyfrowy. Nie cierpię, gdy wskazówka sekundowa nie trafia w indeksy, 2. Na zegarku analogowym godzinę piętnaście po dziewiątej mój mózg odczytuje jako 9:15, a na zegarku cyfrowym godzinę 9:15 odczytuje jako piętnaście po dziewiątej 🤣 3. Nie lubię, gdy bransoleta jest zbyt luźna i zegarek się przesuwa na ręce, 4. nigdy nie kupiłem zegarka wyłącznie z powodu wyglądu, musi być odpowiednio przydatny, inaczej nie kupię np. musi być wystarczająco czytelny, co najmniej wr100, luma lub podświetlenie, itd.
 3. XoneX

  Malarstwo

  Ja znalazłem te oczy, ale nie chcę innym psuć zabawy.
 4. Co mają wspólnego kawaler i żonaty? obaj myślą, że ten drugi więcej rucha.
 5. BTW polecam oglądać Matrix 4 i Don't look up do końca, tzn. również po zakończeniu napisów końcowych
 6. to nie komedia pełna gagów, tylko raczej film wyśmiewający podejście ludzi do ogólnego funkcjonowania. Daje do myślenia, choć konwencja filmu może sugerować komedię.
 7. Mnie w napięciu nie trzymał. Gdyby nie nawiązania do poprzednich części, o których piszesz, to ten film w zasadzie mógłby nie być matrixem. Z trylogią trzyma ten film w zasadzie tylko Neo i Trinity. Reszta doklejona na siłę. Co do przekazu, nad którym warto się zastanowić - proponuję obejrzeć Don't look up na netflixie.
 8. Obejrzałem nowy Matrix. Mocne 4,5/10... Dla fanów ta część to będzie dramat (nie chodzi o gatunek filmowy). Nie chcę spoilerować, więc nie piszę więcej o swoich przemyśleniach, jak to się wszystko nie spina fabularnie i jest totalne dno...
 9. XoneX

  Formuła1

  Jest z przodu, bo za szybko wjechał w zakręt. Natomiast zgadzam się, że obydwaj tak jeżdżą.
 10. XoneX

  Formuła1

  Perez dający tunel w kwalifikacjach Maxowi, potem jadący tak, żeby Max dogonił Hamiltona… na jednym z początkowych okrążeniach jazda Maxa po bandzie i wypchnięcie Hamiltona to nie jest styl, w jakim chciałbym oglądać zdobycie mistrzostwa świata. Kiepsko. PS nie kibicuję żadnemu konkretnemu kierowcy, tylko oglądam widowisko.
 11. Wskazówka sekundowa w tym modelu jest jakaś inna. To edycja na jakiś konkretny rynek? U mnie jest zupełnie inna, tak samo na www producenta.
 12. XoneX

  Nowosci Casio

  Na końcu wypuszczą tęczowego
 13. https://www.chronext.com/advent-calendar prawdziwa okazja, lepsza niż na BF czy CM Kto zamówił?
 14. Przeczytałem wszystkie książki Elsbera, poza tą najnowszą, która ostatnio wyszła. Te kolejne są dużo lepsze literacko i poruszają bardzo ciekawe wątki. Polecam wszystkie jego książki.
 15. Nie ma takiej potrzeby, ale czy inne będą lepsze? Garmin venu 2s lub venu qs. Lub ten samsung, reszta to patelnie. Pozatymi garminami to nic z dobrą baterią nie znajdziesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.