Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

XoneX

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

157 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. Nie chcę spojlerować, dlatego piszę dość ogólnie Serial trochę płytszy niż sama książka, ale widocznie tak musiało być, aby tempo akcji było odpowiednie (dlatego też pewnie zupełnie pominięto kwestie związane z przemyśleniami uczestników pewnego wąskiego grona spotykającego się w tym samym czasie, w tym samym miejscu). Fajnie, że w serialu głos Kani mówi czasem, co siedziało w jego głowie, co czuł spożywając napoje, w książce jest tego więcej (i lepiej). Brakuje mocno pewnej sceny z kwiatami Wiem, że kręcą też "wzgórze psów". Dobrze ale i niedobrze jednocześnie, bo w tej książce rozkminy są na jeszcze wyższym poziomie i nie wiem, czy serial to odpowiednio odzwierciedli...
 2. czy nie efektywniej jest ogarnąć sobie jakiegoś profesjonalnego podwykonawcę, niż szukać na forum zegarkowym? Szczególnie, że piszesz:
 3. Zamień karty sim pomiędzy tymi dwoma telefonami i sprawdź, czy t-mobile działa na se 2020, a orange na se 2016. Jeżeli w tym układzie obie karty sim będą działać, to obstawiałbym problem sprzętowy. Niewykluczone, że wystarczy włączyć/ wyłączyć telefon, wyjąć/ włożyć kartę sim i inne takie tam podstawowe kwestie młotkiem bym nie uderzał.
 4. No nie, to nie tylko zapisy księgowe. Stowarzyszenie miało sprzedaż, za którą nie dostało $$, więc to się realnie przekłada na stan rachunku bankowego. W bieżącym sprawozdaniu widzę, że te należności zostały wyczyszczone, więc pewnie zostały spisane w koszty jako nieściągalne. Ponad 60k. Bez wpływu na rachunek bankowy? Te straty planujecie pokryć przez przyszłe zyski, a może w kolejnym roku będzie uchwała o dodatkowych składkach członków na pokrycie strat? Któż to wie... W tym lub innym wątku pisał ktoś wcześniej, że stowarzyszenie nie zdejmuje ze strony reklam podmiotów, które nie regulują płatności. To nie tylko kwestia prawnika. Tak czy inaczej widać po sprawozdaniu, że 2022 r. bez tych odpisów zamknąłby się mniej więcej na zero.
 5. Bez przesady. Ekran to dalej eink, kindle można spokojnie używać aż padnie i wtedy kupić nowy.
 6. Ciekawe wątki w tym temacie. Przydałaby się większa transparentność stowarzyszenie w świetle tak gorliwych próśb o wpłaty pod groźbą zamknięcia forum. - jest 16 października, nie ma jeszcze w KRS opublikowanego sprawozdania finansowego stowarzyszenia. Trudno przez to ocenić sytuację materialną tego podmiotu, - brakuje informacji, że w sprawozdaniu finansowym za 2021 r. (ostatnie dostępne publicznie) stowarzyszenie miało roczny zysk ponad 8k, nieściągnięte należności ponad 52k (!), a utrzymuje się głównie ze sprzedaży produktów (ponad 40k), wpłaty statutowe to ok. 14k. Stan środków pieniężnych na koncie stowarzyszenia to ponad 21k. To nie jest tak, że wpłaty od forumowiczów to być albo nie być dla forum, gdzie piszecie o ok. 4k miesięcznie potrzebnych do utrzymania. Samo ściągnięcie kwot należnych to już rok działania forum...
 7. shit, to Teufel26 miał dostać odkurzacz
 8. Odkurz klawiaturę 🤣
 9. Mobilne systemy są już tak dojrzałe, że nowe wersje androida czy ios nie wnoszą wielkich zmian pod względem funkcjonalności. Raczej mowa o zmianie warstwy wizualnej. Poprawki bezpieczeństwa są ważniejsze.
 10. Nie ma to jak porównywać telefon z niskiej półki z iphonem droższym 5x... Też bymcsie zraził, gdybym to xiaomi kupił. Trzeba było kupić coś normalnego z androidem i wtedy oceniać sam system. W cenie iphona można kupić bardzo dobre urządzenie z androidem.
 11. XoneX

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  czy ktoś mógłby się podzielić kodem zniżkowym do sklepu crazytime.pl?
 12. iPhone 12 wycofany z rynku we Francji "Krajowa Agencja Częstotliwości (ANFR) wycofała ze sprzedaży aparat iPhone 12 z powodu przekroczenia dopuszczalnych wartości fal elektromagnetycznych emitowanych i pochłanianych przez organizm człowieka – podały francuskie media." https://www.rmf24.pl/news-iphone-12-wycofany-z-rynku-we-francji,nId,7022922#crp_state=1 Nie ma co, szybko działają 3 lata po premierze urządzenia, w dniu wycofania 12 z oficjalnej sprzedaży, w związku z premierą nowego modelu
 13. najlepszą aplikację do aparatu miała nokia lumia. A ta w iphonach, fakt, jest prost w obsłudze i przede wszystkim nigdy nie laguje. W telefonach z androidem różnie to bywa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.