Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

XoneX

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    97
  • Rejestracja

Reputacja

305 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Ostatnie wizyty

1080 wyświetleń profilu
  1. Realia są takie, że każdy znajdzie uzasadnienie swojej decyzji zakupowej czegokolwiek. A co będzie w przyszłości? Tego nikt nie wie. Ciekawe, czy dojdzie do masowej produkcji złota syntetycznego i jak to wpłynie na wartość inwestycji.
  2. dokładnie i złoto fizyczne możesz po pół roku sprzedać bez podatku.
  3. XoneX

    Brawo polski tenis!

    Chwalińska gra finezyjnie, bo nie umie napier***ać, nie ma warunków. Stąd m. in. ten częsty backhand slice i wysokie piłki pod linię. Inaczej bym na to spojrzał, gdyby zawodniczka grała finezyjnie, mimo warunków fizycznych i mozliwości napierda***ia. Wtedy to byłby kunszt, a tak - inaczej się nie da. A że polska zawodniczka jest w formie - brawo dla niej. Popełnia mniej błędów od przeciwniczek, gra z chłodną głową (tak to wygląda z zewnątrz) i skutkuje w tym turnieju.
  4. Przecież można wymienić baterię, jeśli poza tym telefon działa dobrze. Nie trzeba od razu wymieniać telefonu.
  5. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Gdzie go ładujesz? I jaki jest koszt ładowania?
  6. XoneX

    Walka o polszczyznę

    "z pod", "z kąd"🤢 🤮
  7. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Są lepsze streamingi niz Spotify, np. Tidal, Apple Music.
  8. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    sorry, ale jak można lubić muzykę i słuchać jej w (nie)jakości, jaką oferuje spotify...
  9. zasłyszane w jednym z podcastów (parafraza): "praca z AI z mądrych robi mądrzejszych, z głupich robi głupszych".
  10. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Jakieś wątpliwości? Zdecydowanie zdaję sobie sprawę i stosuję, co nie przeszkadza mi mieć zdania takiego, jak wyraziłem wcześniej. Proszę nie wiązać tego zdania z poziomem kultury, bo się osobiście nie znamy. Jestem anonimem z neta tylko.
  11. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    niezależnie od miejsca, ja jestem z formą "na ty" bardzo na tak. Byłoby super z mojej perspektywy, gdyby ta forma była domyślną, poza sprawami typowo urzędowymi czy naprawdę wymagającymi przejścia na per pan/pani.
  12. Ja nie krytykuję strategii, tylko wyrażam fakt, że kurs jest obniżany o wypłaconą dywidendę.
  13. E tam, może rolex nie pozwala AD nic robić, a za to obciąża AD jakimiś opłatami marketingowymi, itd. Normalna praktyka w wielu branżach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.