Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

XoneX

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About XoneX

 1. XoneX

  Nowosci Casio

  Smartwatche z wearos trzymają bardzo krótko na jednym ładowaniu baterii (1 dzień). Obawiam się, że ten nowy G-Shock będzie miał podobnie i solar dużo tu nie zmieni
 2. sprawdź garmin instinct, może ma to, czego potrzebujesz.
 3. Napisz, jak Ci się jeździ na szosie w porównaniu do gravela. Co na plus, co na minus. Średnia prędkość chyba bez zmian na obu typach rowerów. Pisałeś też o glebach na szosie, w jakich okolicznościach je łapałeś. Sam się zastanawiam nad szosą na wiosnę, ale na razie myślę raczej o zakupie szosowych opon...
 4. Za 3 lata będzie jak z telefonami, telewizorami. System już przestarzały, nie ma wsparcia, brak poprawek bezpieczeństwa. I nowe auto będzie trzeba kupić 😉
 5. Start-stop nie jest dla oszczędności Tylko dla spełnienia norm emisji spalin. Podobno jeden z testów to symulacja jazdy w ruchu miejskim, która wygląda tak, że auto pokonuje jakąś odległość i zatrzymuje się co ileś metrów. Stoi tak jakiś czas i znowu do przodu - stop, do przodu - stop, itd. W takim teście i dla norm emisji to może mieć sens, dla kierowcy - więcej paliwa można zaoszczędzić stosując się do zasad eco drivingu niż z aktywnym systemem start-stop. Wtedy nie gasi auta, działanie klimy ma priorytet
 6. Możesz nie mieć wybranego dźwięku powiadomienia. W ustawieniach powiadomień w aplikacji GMail sprawdź jaki masz dźwięk - jeśli 'cichy' to dlatego nie masz powiadomień z aplikacji.
 7. To się ustawia bezpośrednio w aplikacji Gmail, w ustawieniach. Powiadoienia ustawiasz/włączasz/wyłączasz dla poszczególnych kont. Tyle że to powiadomienia w ogóle (dźwięki, wibracje), a nie, czy mają być pokazywane w zegarku.
 8. ...albo zainstaluj jakąkolwiek aplikację klienta email i tam wrzuć konto na wp. Klient email powinien być widoczny do powiadomień w Move jak każda inna aplikacja w telefonie.
 9. Ostatnie pomysły: 1. Zupełne rozłączenie zegarka z telefonem (niech aplikacja go zapomni) i ponowne sparowanie. 2. Jeśli pkt 1 nie pomoże, to proponuję wyczyścić pamięć aplikacji (będzie trzeba w niej wszystko ustawiać od początku). Ustawienia -> aplikacje -> Move -> wyczyść dane. 3. Jeśli pkt 2 nie pomoże - odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji (przed tym ponownie wykonaj krok 2, aby w telefonie nie zostały zapisane poprzednie ustawienia). Jeżeli żaden z tych punktów nie zadziała, to już nie mam pomysłu jak pomóc, przywrócenie zegarka do ustawień fabrycznych i wszystko od początku?
 10. Przy tej jasności obiektywu złapanie ostrości pewnie nie jest łatwe. Tym bardziej doceniam te fotki Pozdro
 11. Dobre zdjęcia, z ciekawości - czym robiłeś?
 12. Zgody na powiadomienia masz w aplikacji, może być jeszcze tak, że system w telefonie blokuje dostęp aplikacji do powiadomień. Wejdź w ustawienia -> aplikacje -> Move i sprawdź dostępy aplikacji do powiadomień. W zależności od wersji androida ustawienia mogą być inaczej poukładane, jeżeli czegoś takiego nie znajdziesz lub dostępy tam będą widoczne, to sprawdź jeszcze ustawienia -> powiadomienia -> Move (wyświetlane będą ostatnie aplikacje, którym nadano dostęp do powiadomień, jeżeli nie ma tam Move to przy liście ostatnich aplikacji, niżej, wejdź w 'zobacz wszystkie'). Wejdź tam w aplikację i będziesz widział na jakie powiadomienia zezwala telefon. Daj znać czy pomogło.
 13. Drogo, jak za używkę. Pewnie dojdzie jeszcze koszt wysłania. Za ~410 można znaleźć nówkę w sklepie z darmową przesyłką.
 14. XoneX

  Casio do kwadratu

  Chyba nie będzie tak źle, to znaczy, zależy od widoku, który wybierasz MODE. Jeżli mowa o widoku z pływami czy ilością kroków to faktycznie godzina tam ginie. Natomiast timekeeping z datą i dniem tygodnia - tu godzina wydaje się być większy niż w innych kostkach.
 15. Trochę przewrotnie, ale zastanów się, czy nie wystarczy Ci aparat w komórce? Skoro nie ruszasz nikona, to prędzej czy później innego aparatu też nie będzie Ci się chciało zabierać, choćby nie wiem jak bym mały.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.