Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marcusfff

Użytkownik
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

188 profile views
 1. Polecę klasykiem: W takim towarzystwie nawet krakowskie korki jakoś można znieść =]
 2. Z okazji Świąt i zakończenia roku sprawiłem sobie prezent. W którymś wątku wahałem się pomiędzy wersją niebieską i czarną, ale w końcu wybrałem dobrze tu znanego łotra: Na szczęście nie będzie sam, bo trafił do wielopokoleniowej rodziny- pradziadka i rodziców:
 3. To i ja dorzucę kolejną porcję swoich ulubionych scen: Black Hawk Down- jeden z moich ulubionych filmów wojennych. Duża doza realizmu, dynamizm, dobrze się ogląda. W scenie lubię szczególne to wrażenie ciszy przed burzą: https://www.youtube.com/watch?v=BCCp3z7Zz4g&t=84s Rambo- może przeważa tu dziecięcy sentyment, ale lubię ten film. Przy okazji chcę podkreślić, że Rambo First Blood jest zupełnie innym filmem niż reszta Rambo a bohater nie licuje tu z wizerunkiem, jaki utrwalił się po następnych częściach. Tu Johnny rozstawia krawężników po kątach: Platoon- lubię tematykę wojny w Wietnamie. Ogólnie znana scena: Forest Gump. Aby podsumować tematy wojskowe- w cywilu kretyn, w wojsku geniusz. Jak tu nie kochać mundurowych? This Boy's Life- trudno uznać za ulubioną, ale jest świetna przez to jaka jest przerażająca. Znakomicie zagrana- Dicaprio pokazuje spory potencjał a De Niro jest wręcz diaboliczny: The Sting- cały film dobry. Wybrałem coś na zachętę: Interstellar- mało jest SF gdzie dosyć poważnie traktowana jest część "science" nazwy gatunku: Contact- mam jakiś dziwny sentyment do tego filmu. Lubię dzwięk odbieranego sygnału i reakcję na jego odbiór: https://www.youtube.com/watch?v=u4iNWKfE-0k Terminator 2- roboty, podróże w czasie i skrajny brak socjalizacji ujawniany przez T-800 =]. Czy da się tego filmu nie lubić? https://www.youtube.com/watch?v=TaRuugE1R74 Vanishing Point- jeden z najlepszych filmów drogi. Dobra muzyka i piękne samochody:
 4. W zeszłym roku kupiłem SARX013 na ebay od użytkownika 1st-outlet. Dostawa z UK, więc faktycznie odpadł VAT i cło, dosyć sprawnie bo 6 dni od zamówienia, wszystko w porządku no i wyszło bardzo tanio =]
 5. Skoro klimaty mają być "stare", to proponuję nietuzinkowo klasykę klasyk. Kamizelka, kieszonka, dewizka =]. W zakładanym przez Ciebie budżecie można spokojnie wejść do wagi ciężkiej, bo na Chrono znajdziesz VC, PP, L&S. Sam do ślubu miałem Omegę Grand Prix po pradziadku i to tym milej, że przed ołtarz i na matury szli z nią mój dziadek i tata. Może koś powie, że mam trącący myszką gust muzealny i retro- skrzywienie, ale uważam, że kieszonka to najbardziej szykowny czasomierz jaki można mieć.
 6. Jakoś Heretic mi się przypomniał =].
 7. To na kraff jest za niecałe 12k a i pewnie też będzie można coś jeszcze urwać. Pytam o to, bo cena pomijając USA, JP oraz inne dziwne kraje, gdzie trzeba liczyć się z dopłatą VAt i cła jest bezkonkurencyjna.
 8. U mnie w domu prezenty przynosił Św. Mikołaj a pod choinką zostawiał Aniołek. W rodzinie od mojej strony zwyczaj dawania prezentów utrzymał się i pod choinką każdemu zostawia się prezent. Choć są to drobiazgi, to jednak osób na Kolacji Wigilijnej trochę jest =]. Z kolei w rodzinie od strony żony, prezenty dostają jedynie dzieci.
 9. Witajcie! Maci może jakieś doświadczenia albo obserwacje ze sprzedającym Time Art? Jego ceny są bardzo konkurencyjne, więc aż się boję, czy nie są to zegarki zwrócone albo powystawowe. Plus taki, że wrzuca własne zdjęcia. To chyba nie jest komplet folii, jaki wypuszcza producent? Jak oceniacie tą ofertę? https://www.chrono24.pl/omega/300-m-chronometer--id5673100.htm
 10. Myślę, że głównie klimat, mała losowość lokacji, pogorszony system rozwoju postaci. Poza tym poziom trudności przy pierwszym przejściu wręcz mnie obrażał. Po godzinie przełączyłem na maks, ale i tak trudno jakoś szczególnie nie było...
 11. @Lestaf Diablo polecam na konsoli. Co prawda nie mam bezpośredniego przełożenia, bo grałem sporo w DII na kompie i teraz pogrywam w DIII na konsoli. Uważam jednak, że na konsoli sam rozgrywka jest lepsza- wygodny dostęp do umiejętności oraz bardziej precyzyjne sterowanie. Jakbym miał porównywać, to Barbarzyńcą gra się troszkę jak w God of War =D. Inna sprawa to DIII, które uważam za słabsze niż DII, ale plus taki, że gram ze znajomymi na multi, więc zawsze trochę więcej zabawy =]
 12. W sumie nie wiem w jakim dziale to zamieścić, a jak było gdzieś to przepraszam. Trochę smutno, trochę przykro, trochę śmiesznie:
 13. Może to głupie, ale czy przypadkiem zdjęcie w nagłówku strony głównej nie jest lustrzanym odbiciem? Jeżeli nie, to podrzućcie proszę namiary na zegarki firmy IMC, bo ładne są =]
 14. Sumo ma kolega i zegarek można jedynie pochwalić. Rzyć okiem na Certine DS Action Diver. Nie wiem ile ponad budżet możesz wydać, ale ten model można dorwać za 2500-2600 zł. Chyba, że masz kogoś, kto by Ci przywiózł zegar np. z USA. Srawdź ceny na Chrono24.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.