Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kopeć

Użytkownik
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kopeć

  GERLACH

  Shanghai-3LZF2, z tego co tam się mówi...
 2. kopeć

  GERLACH

  Dlatego, że można a nawet wypada używać kulturalnych sposobów przekazu nawet w chwili frustracji, zwłaszcza w środowisku ludzi którzy wydaje mi się jednak aspirują do tego. Nie wnikam w to kto tu zawinił i nie o to mi chodzi. Pozdrawiam.
 3. kopeć

  GERLACH

  Mam kilka ich zegarków (oprócz wielu innych - niedrogich ale w podobnych cenach) i wręcz przeciwne doświadczenia, i to jak najlepsze. Ponieważ mam też już swoje lata to wiem, że są ludzie którzy w kółko wpadają w te same dziury, telefony im spadają i tłuką ekrany w tym samych miejscach etc., Nikogo nawet nie śmiem podejrzewać o złe intencje Jeśli ktoś nie ma przekonania to może zawsze kupić coś innego, w firmie która jego zdaniem da mu taki serwis na jaki zasługuje. Te '5 dych na wódkę' za opisywany pasek to jednak nie poziom tego forum, mam nadzieję. Sierżant Julian może je ode mnie dostać zupełnie gratis pod warunkiem, że usunie te żenujące wpisy a ja będę mógł w razie co opublikować wydruk przelewu, jako potwierdzenie, że się wywiązałem - tak na wszelki wypadek Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w poszukiwaniach ideału. Bo raczej o to tu wszystkim chodzi jak mniemam, może naiwnie
 4. A jakby tarcza była beżowa a luma na wskazówkach i indeksach biała? I czytelność by trochę wzrosła.
 5. Nazwa 'zimowy' jest myląca - ktoś ją domyślił na zasadzie przeciwieństwa. Możemy mówić jedynie o 'astronomicznym' i 'letnim' Astronomiczny to ten w którym 12:00 jest w czasie kiedy Słońce w naszym rejonie widzimy w zenicie. Jest najwyżej na naszym niebie - za dnia, czyli jest 'południe' Letni wymyślono aby oszczędzać naftę w zakładach. Ja wolę astronomiczny, nie chce mieć tej samej godziny co ruscy. Jakby cała Europa miała mieć ten sam czas (co jest pożądane) to astronomiczny też wygodniejszy jest dla większości. Kosiniak obiecał w zeszłym roku, że to załatwi w UE. I co?
 6. Cóż, czekam na jakiś model z GMT, w podobnym stylu. A jeśli o wskazówkach - funkcjonalnie powinna coś wskazywać - czyli kończyć się na jakiejś skali, u Patka wcześniej - może i za krótka nawet jest - ale to dla mnie ma sens
 7. kopeć

  Chopin

  Co jak co, ale argument o marketingu to jest jądrowy, to nawet termojądrowy strzał - to musi przemawiać Kilkanaście tysi jurków za takiego dość pretensjonalnego "opusa" to sama radość, może jeszcze jakieś ręcznie składane auto za 10 x więcej do kompletu?
 8. kopeć

  GERLACH

  Nie wiem Panowie czy kiedyś byliście w Chinach, ale są ludzie którym sam bym bał się sprzedać nawet pudełko gwoździ
 9. Nie powinniśmy zmieniać czasu i pozostać w naszym geograficznym podziale, czyli środkowoeuropejskim. Czyli 1-2 oraz 2-2. I dawno już to powinno się stać.
 10. No nie mogę się powstrzymać, chociaż projekt śledzę tylko. Uwagi niektórych forumowiczów po prostu bezcenne Nie, mam pomysł, własnie mnie olśniło, po roku - koperta inna, wskazówki inne, wszystko inne, aaa, zapomniałem - być może kupię Dla mnie bomba - Panowie, czy wy w ogóle wiecie o czym mówicie? To nie klocki Lego do wyboru z półki, za tym stoi czyjaś konkretna praca, zamawianie i kontrola na drugim końcu Świata no i wydatki i etcetera, makabra, współczuję Twórcom i to szczerze. Przecież zawsze można pójść do sklepu i tam sobie marudzić, swissa kupić, markowego - sirius mówię Aha, to ja Bąk, Dżejms Bąk Tyle na szybko, moja luba ma sugestie.
 11. Dzięki - tak "świeży" nabytek, z tej puli co zostały nieodebrane, wg GG - zegar super, klamerka paska mosiężna ale bez grawerki Żabola, trudno. Aha, skoro jeszcze nie otwierałeś, to jeśli nie wiesz - to zabezpieczenie na koronce to nie folia to lakier jakiś jest - zmywaczem babskim to potraktuj, bo inaczej możesz tylko porysować, o mały włos bym tak miał...
 12. Powoli się przedzieram - jestem dopiero na 53 stronie, ale już mnie wzięło, taka mosiężna sytuacja: Chyba pójdę tą drogą
 13. kopeć

  GERLACH

  Jeden z nich jest już mój
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.