Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

The_Rocket

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

140 profile views
 1. Jakie są na dzień dzisiejszy realne zniżki do wynegocjowania na AT? Jeden z polskich sklepów na Ch24 daje ok. 30% natomiast nie wiem czy macie doświadczenie z Time Trader. Dużo na forum nie ma na ten temat świeżych informacji. Jak jest u dystrybutorów? Będę wdzięczny za podpowiedzi [emoji846]
 2. Mam podobny problem z GS. Czy kojarzycie może jakiś model w rozmiarze poniżej 40 mm z datą (wiem, że są kwarcowe, ale tego wolałbym uniknąć). Mierzyłem ostatnio i sama koperta wydała mi się dość spora na mojej ręce. Zegarki piękne.
 3. Globmaster jest na mojej liście do przymierzenia. Rangera miałem w rękach i muszę przyznać, że bardzo mnie rozczarował jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie. IWC to chyba nie moja estetyka.
 4. Przeglądam wszystkie propozycje. Dzięki! Co do pytania, które padło to Rolex Ex I to jest dla mnie zegarek idealny poza tym, ze brakuje mu daty. Cały czas rozważam go z tylu głowy. Jeżeli chodzi o mój styl życia to 5 dni praca biurowa, garnitur, koszula etc. Niemniej jednak chciałbym żeby ten zegarek mógł nosić tez w bardziej luźnych okolicznościach, w podróży, na wakacjach gdzie może zdarzyć się kontakt z wodą, piaskiem czy wycieczka w góry.
 5. Cześć, Szukam już od dłuższego czasu zegarka EDC, przejrzałem już trochę modeli, ale zawsze jest jakieś ale [emoji6] To na czym mi zależy to: 1. Czarna tarcza (do rozważenia biała lub granatowa) 2. Data 3. Wysoka dokładność mechanizmu 4. Mechanizm automatyczny z przyzwoitą rezerwą chodu 5. Rozmiar pomiędzy 37-40 mm - mój nadgarstek jest płaski (17-17,5 cm) 6. Bransoleta z opcją wymiany na pasek, ale to nie jest konieczność 7. Minimalizm Chciałbym żeby był to zegarek zgodny z filozofia „less is more”. Datejust do mnie nie przemawia w wersji zupełnie gładkiej i nie jestem fanem lupki. Nie ukrywam, że mam problem z postrzeganiem marki, szczególnie w zalewie tureckich wypustów. Patrzyłem też na AT 38, ale tam bardzo nie podobają mi się ostre indeksy. Rozmiarowo to było to. Cartier - tu raczej widzę potencjał na zegarek bardziej garniturowy, w złocie - też jest w moich planach, ale to zupełnie inny charakter GS - ostatnio widziałem SBGH205 i wydaje się bardzo ciekawy, ale sama koperta jest spora Ciekawy byłby Zenith Defy Classic, ale ten niestety jest za duży. Może ktoś z Was coś podrzuci? Będę wdzięczny za wszystkie inspiracje [emoji846] Budżet maksymalny to pewnie poziom datejust właśnie, ale to nie znaczy, ze interesujące nie będą propozycje z dużo niższej kategorii cenowej, o ile będzie spełniać wyżej wymienione kryteria. Pozdrawiam, Kuba
 6. W Kruku 33900 i w łódzkim salonie powiedziano mi, ze do końca sierpnia jest szansa na 15% rabatu. Od września podobno zmiana cennika w granicach 8%.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.