Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mihhau

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mihhau

 1. DJ 31 w czerwcu byl dostepny od reki- kupowalem dla lubej. Poprosilem tez o gladki bezel i wybralem gladki (przy malej tarczy nie widac zbytniej roznicy i jest mniej bizuteryjny - moja zona nie lubi za duzo blinku). Także jeżeli nikt po mnie nie kupil z karbowanym, to raczej go nie odeslali do Genewy I o dziwo nie robili problemu, że poprosiłem o 2 modele. Na żywo świetnie ta zieleń wygląda. Za ok miesiąc zamieszczę zdjęcia - żona ma go dostać za urodzenie naszego potomka, a ze względu na problemy z dostępnością, załatwiłem ten model szybciej.
 2. No to zrobiłeś mi zagwozdkę, bo już nastawiłem się na Plac Konstytucji. Bardzo dziękuję za opinię. A czy ktoś z kolegów oddawał swojego rolka do Kruka?
 3. Mam pytanie do kolegów i koleżanek z doświadczeniem serwisowym rolków. Mój exp II zaczął się opóźniać. Gdzie go lepiej zanieść - Pieśkiewicz czy plac Konstytucji? Oczywiście już dawno po gwarancji, to już 27-letni dziadek
 4. A wiadomo ile egzemplarzy u Was będzie zielonego? Warszawa ma dostać jedną sztukę Ponadto dostali informację, że ze względu na COVID innych modeli dostaną mniej niż im pierwotnie obiecali
 5. Koledzy porównują zegarki, samochody, torebki, zarobki. Boję się kolejnych zdjęć...
 6. Niestety USA już nie przoduje w puchnięciu. Polska przebija się do czołówki puchnięcia. W 2019 r. z nadwagą lub otyłością było w Polsce 59% kobiet i 68% mężczyzn. W 2020 r. dla obu płci 74% (dane z listopada) To są już liczby jak dla USA i Europy zachodniej. Przy czym, tamte kraje już tak nie puchną - obecnie jest tam inne pojęcie grubości. Teraz gruby, to biedny, a nie jak kilka lat temu.
 7. Ja od 2 lat walczę żeby go nie kupić, na razie mi się udaje. Walka jest trudna. To bardzo fajny, ale ja chyba jestem wciąż na niego za młody
 8. Gratuluję Daytony. Dla mnie ścisła trójka z zenith movement i 6239
 9. Najgorsze w Twojej wypowiedzi jest to, że chyba masz rację
 10. Czyli polityka kruka, żeby ograniczyć handel z drugiej ręki działa. Już pisałam, obecne ich działania jeszcze bardziej nasilą "szarą strefę". P...ą jak nasi politycy 😕
 11. Jak najbardziej ucinać. Ale w polskich salonach nic by nie ukradli, no może poza pojedynczymi datejustami i tt Nic chwytliwego w salonie nie mają.
 12. Do końca tego roku w samych tylko Chinach ma przybyć ok. 100 nowych miliarderów. Rynek azjatycki lubi rolki. Może ktoś z tego kontynentu kupi. Jak masz miliard zielonych, jesteś azjatą i masz kaprys na cermita, to sobie go kupujesz po jakiej cenie jest dostępny
 13. Sytuacja zaczyna wyglądać zgoła odmiennie. Znajomki i handlarze dostaną jako pierwsi. "Zwykły" klient może się pocałować wiadomo gdzie. Miłośnik marki przecież nie pójdzie zapisać się pierwszego dnia, by mieć pewność, że zdąży się wpisać na listę. Miłośnik przyjdzie w późniejszym terminie, bo mu zależy na kupnie z salonu albo kupi od handlarzy. Oni naprawdę myślą, że my w ten tok myślenia uwierzymy ?
 14. Właśnie to mi zaczęło się nie podobać. Co prawda, jestem w kolejce na jeden model, ale ta niejasność jest niesmaczna. Jak lody są kręcone można wiedzieć. Gorzej z wiedzą jak kiełbasa jest robiona. Obecnie mamy taką kiełbasę 😕 Na rolki na razie się nie obrażam, ale powoli AD zaczyna mnie zmuszać do skierowania uwagi w stronę vintage.
 15. Ja tt nie lubię, to obecny rootbeer jest piękny. W samym złocie zresztą też.
 16. Złoto wystrzeliło przez koronawirusa. Tak więc rok temu nie można było spodziewać się takiego bumu. Poza tym, większość z nas nie traktuje rolexów inwestycyjnie, zostawienie w formie zaliczki 4 k plnow tez nie jest uciazliwościa. Zazwyczaj też mamy co nosić i możemy poczekać na kolejny zegar. Mnie tylko zniesmacza nieprzejrzysta forma doboru "szczesliwcow"
 17. Chyba kruk, ja dzisiaj byłem w salonie i jak już wcześniej napisałem, obecnie jest już tylko kolejka. Nie ma kolejki do kolejki. Ale na jakiej podstawie dobieraja ludzi, nie wiem. Można się tylko domyślać.
 18. Ja akurat do poprzednich rozwiązań - czyli możliwość lub nie wpisania w kolejkę, nie miałem dużych zastrzeżeń. Ale obecna sytuacja już jest nienormalna. Bo w żaden sposób nie ukróci grey marketu, a z racji niejasności w weryfikacji, to zdaje się ją jeszcze bardziej pogłębiać. Taka rzeczywistość może odebrać miłość do tych zegarków, chyba że jest silna, to po prostu bardzo zrazi część osób do naszego AD.
 19. Centrala już zrobiła weryfikacje osób, które zapisały się w kolejkę kolejki i juz jest nowa kolejka. Także można dowiadywać się w salonie czy ktoś jest godzien ich ran całować.
 20. Według mnie to mogą znać jedynie klientów, którzy dużo kupili, czasami pare sztuk tego samego modelu - tacy są handlarzami. Ale uniemożliwić kupno nowym klientom byłoby strzałem w kolano. Tylko starzy będą kupować ? Trudno jest to dobrze rozwiązać.
 21. Już 6 lat bez nowego FC i w końcu doczekałem się czegoś naprawdę fajnego. Gdzie można obejrzeć na żywo ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.