Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tombla

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    658
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tombla

  1. zasadniczo pobieżnie "tradycja"

  2. poniedziałek...

  3. cóż muszę się pomęczyć na moim staruszku aczkolwiek kobietom sie podoba... kolor
  4. tombla

    Perfumy

    a to potwierdzam i dodatkowo przynajmniej na mnie nie trwały. Opakowanie chyba za dużo obiecuje. Mimo tych kilogramów bosów i innych to w większości udające ich podróbki polskich firm. ORY czuć, pachnie inaczej. Dla mnie letni ideał to Jesus del Pozo i Quasar. Adventure tez może być Niezapomniane wrażenie - Silver Romance Ralpha...
  5. A mięta Bianchi to ile punktów. całe na Veloce 10s
  6. tombla

    Perfumy

    Używam Bossa ( mam obecnie szarego i zielonego te stare zapachy) i Lacostę Ex coś tam i na ulicy teraz rzadko je czuć. za to Issey'a tak. Aqua... też... Wróciłem z paryża wczoraj... wszędzie nowy czarny Issey więc ja z moim XS sie chowam
  7. Mógłbym go codziennie do koszuli zakładać
  8. Jutro Paryż... ciekawe jakie maja zegarki :)

  9. tombla

    Perfumy

    Guerlain L'Eau Boisee... jak dla mnie rewelacja mocny męski... zapach drewna
  10. The Counselor - Cameron Diaz, Brad Pitt, Penelope Cruz - raczej z przymusu... ale teksty czasem bardzo zaskakujące. R Scotta jak ktoś lubi Lucy - Besona - zapomniałem o nim może dlatego że wczoraj - fabuła jakby trochę zmałopowana z filmu "jestem bogiem" o teoretycznych możliwościach mózgu. Do 50% nawet fajny dalej rozczarowuje. ostatecznie mogę polecić.
  11. 8 dzień... dalej nic :(

  12. 7 dzień i dalej nie mogę napisać :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.