Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tombla

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    658
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tombla

  1. Witam Moja zaczęła się późnić i na gwarancji przez oficjalną stronę zamówili mi kuriera. Poszła jak u Ciebie do Warszawy. Ciekawe ile potrwa. I co zrobią.
  2. Dzięki za odpowiedź. Miałem na myśli referencje z żółknącym wkładem bezela, ale to ten sam wymiar. 👍
  3. Hej. Ktoś może wie czy do DS Action guma 21mm z Longinesa Hydroconquesta pasuje ?
  4. A aktualna referencja z falami w porównaniu do poprzedniej 41mm to prawie kolos. Grubsza bodajże 1,5mm i większa. Więc jak czegoś zgrabniejszego szukasz to bez fal.
  5. Fajny. Do mnie też by mógł wpaść. Przyjąłbym nawet na poduszkach 😁
  6. Ktoś ma sprawdzony sposób na zdjęcie bransy z seamastera ? Taki bez rys…. Mam gumkę i kusi ale strach jest.
  7. tombla

    Trzeci do kompletu.

    Fajna😁 Też szukałem z tą tarczą. Ale ostatecznie wylądowałem z aktualnej referencji z falami. Troche przekroczyłeś zakładaną kwotę 😁 Niech sie nosi.
  8. Niestety potwierdzam. Biały wygląda poprostu blado. Tarcza robi wrażenie pustej. Ale nie można jej zarzucić braku elegancji. Moze to był zamysł twórcy ? Czarna to czarna.
  9. Dobry. Miala być bez fal, niebieska a wyszło co wyszło. Znaczy nieporozumienie takie 😉
  10. Szukam kogoś kto ma dostęp do części Taga… a dokładnie do pierścienia trzymającego mechanizm w Aquaracer… tego białego ze zdjęcia. Jakby ktoś coś to PW. A fotka trochę inna niż wszystkie 😉
  11. Jestem na etapie szukania EDC. W oczy wpadł ranger…. I bb36. Ktoś rozważa może sprzedaż ? Obecnie za codzienniaka robi Aquaracer. Ale robi z czasem się za ciężki i za duży. Szukam czegoś mniejszego lżejszego w stylu właśnie Tudora.
  12. Fajny… oglądam też. Ale chyba czarna koperta do mnie przemawia bardziej. Niech się nosi👍
  13. Jak dla mnie najlepiej na ręku po zdjeciach układa się Tag.
  14. A jednak Tag 👍 Będzie Pan zadowolony 😀 Czekam na nadgarstkowe. IMO cena niezła 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.