Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tombla

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    658
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tombla

  1. @ledr: chyba tak. Mój zegar za mocno przyspiesza Ktoś ma porównanie X-winda z Certina DS Action. Mam na myśli rozmiar. Chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu ale mój nadgarstek może go nie wytrzymać. Mam ok 18 cm.
  2. 1050 i jak dasz te jajeczka na miękko co mi się wyświetliły pod fotką biorę... To 44mm czy 42mm ? Ta kropka nałożona... perfekcyjna.
  3. Świetny zegar... jaki to model ? BB ref. 79730-0001 ? Już zachorowałem.
  4. Raczej jak duże ścienne zegary z popularnej sieciówki. Pasek wygląda na przyjemny
  5. Oczywiście. "Tudor Black Bay cloncal.2824 eta" Z resztą część jego zegarków to szmelc. Też to widziałem.
  6. Dzieki... a odcieni ma kilka od niebieskiego przez granatowy do czarnego... ot taki kawałeczek kameleona. I mimo małego nadgarstka pasi i uwielbiam go. Takie małe porównanie
  7. Miałem Khaki 38mm na nadgarstku 17,5 cm... Maleństwo. Szukaj 42mm co najmniej.
  8. Dzień dobry... Przepraszam czy można ? Z wnioskiem
  9. Dajcie fotkę tego raju... zegarkowego...
  10. jak to autoryzowany salon to nie ma problemu. Chyba, że z jakiegoś outletu albo zwrot konsumencki.
  11. miałem 38 na bransie. obecnie mam 40 i uważam to za optymalny wybór. Lumę porównując do Seiko (diverki) czy Certiny ma słabą. Dodatkowo nie ma AR. Ale ma fajne lekko wypukłe szkło Co prawda nie na NATO...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.