@ledr: chyba tak. Mój zegar za mocno przyspiesza Ktoś ma porównanie X-winda z Certina DS Action. Mam na myśli rozmiar. Chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu ale mój nadgarstek może go nie wytrzymać. Mam ok 18 cm.
Dzieki... a odcieni ma kilka od niebieskiego przez granatowy do czarnego... ot taki kawałeczek kameleona. I mimo małego nadgarstka pasi i uwielbiam go. Takie małe porównanie
miałem 38 na bransie. obecnie mam 40 i uważam to za optymalny wybór. Lumę porównując do Seiko (diverki) czy Certiny ma słabą. Dodatkowo nie ma AR. Ale ma fajne lekko wypukłe szkło Co prawda nie na NATO...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.