Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

loituma

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  5,139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by loituma

 1. Cześć Tak jak kolega wyżej napisał, tarcza to polski wyrób rzemieślniczy. Co ciekawe tarcze te są bardzo trwałe jeśli chodzi o napisy i mogą bardzo dużo znieść. Reszta w Twoim zegarku jest oryginalna. Nawet koronka prawdopodobnie jest resztką oryginalnej koronki. Pomysł z zostawieniem zegarka w takim stanie w jakim jest i oddanie go przeczyszczenia jest bardzo dobry. Będziesz miał piękną pamiątkę po dziadku, która jeszcze przez wiele lat będzie sprawna i będzie cieszyła oko. Ja kilka lat temu oddałem zegarek po dziadku do pełnej renowacji, mimo że koledzy na forum mi odradzali. Teraz trochę żałuję.
 2. Kiedyś prowadziliśmy dyskusję nt. sekundnik a w tym zegarku. Sprawa nie została jednoznacznie rozstrzygnięta. Sam mam dwa egzemplarze z takim samym sekundnikiem jak twój.
 3. Rzadka i pięknie zachowania tarcza. Pomyśl coś nad kopertą. W tym wypadku chyba tylko podmiana Gratuluję. Piękny zegarek!
 4. Tak. Mechanizm powstał na początku lat 40. Myślę, że sam zegarek to druga płowa lat 40. Ciekawostką jest to, że mechanizm ten, z nową sprężyną, katalogowo ma 40 h rezerwy chodu. I jest to prawdą. Ja uzyskałem wynik 39 h na wyczyszczonym acz mocno zmęczonym już mechanizmie.
 5. W jakim stanie mechanizm? Bardzo ładny egzemplarz. Niewiele pokazuje się ich na naszym rynku Gratuluję!
 6. Nooo panowie... Dawno nie zaglądałem a tu takie perełeczki ostatnio powrzucaliście. Rośnie nam konkurencja Chwali się! Delbany to bardzo wdzięczny materiał kolekcjonerski. Jest co zbierać i każda cieszy!
 7. Mogę poprosić znajomego, żeby założył własne konto i napisał. Tylko nie wiem czy będzie mu po drodze z językiem polskim. Ale niech będzie... Odkupiłem ten telefon i sprzedaję jako swój.
 8. Do sprzedania jest iPhone 11 Pro 64 GB Stan idealny. Nie zauważyłem żadnych mankamentów. Telefon kupiony na wolnym rynku - nie jest obciążony żadną umową. Nie otwierany, nie naprawiany, nie zalany, używany z wielkim poszanowaniem. Bez blokady icloud. Przywrócony do ustawień fabrycznych. Telefon sprzedaje rodzina z Ukrainy. Potrzebne pieniądze na życie. Rodzinę znam osobiście. Pracowali przez kilka lat u mojego znajomego. Ręczę za sprzęt i uczciwość oferty własną osobą i moją reputacją na forum. Telefon jest w tej chwili u mnie i osobiście go sprawdzałem. Wysyłkę będę realizował również osobiście. W komplecie: - telefon - szkło hartowane (naklejone od nowości - ekran dziewiczy) - oryginalny przewód - etui Kartonik niestety został na Ukrainie. Cena: 2300 zł z wysyłką inPost po mojej stronie. Możliwy odbiór osobisty i sprawdzenie w Mińsku Mazowieckim, lub we wtorek w Warszawie (po wcześniejszym umówieniu)
 9. Coraz rzadziej można wyrwać coś tak ładnego za rozsądne pieniądze [emoji4]
 10. Ładnie zachowany i do tego z rzadką tarczą. Gratuluję [emoji106][emoji4]
 11. Piękna Nie rusz jej. Fajna pamiątka będzie. [emoji4]
 12. Fajna sztuka. Równo zestarzona [emoji4] Gratuluję zdobyczy [emoji106][emoji41]
 13. Bateryjka to też jakaś historia marki. I świetne urozmaicenie kolekcji. Gratuluję! [emoji106][emoji4]
 14. Cześć Kuba Fajny egzemplarz [emoji4] Jedna z fikuśniejszych tarcz delbanowych. I cała w oryginale [emoji4][emoji106]
 15. Czołem chłopaki! Jakie w oryginale były wskazóweczki w tej Pobiedzie?
 16. Świetna! Mało znoszona. Jeszcze szlif na deklu widoczny. [emoji4] Gratuluję. Mordeczka się cieszy [emoji16]
 17. Przydałyby się dokładne zdjęcia tarczy i wskazówek. W zasadzie wszystkie cechy ma zachowane. Koperta, koronka, nawet dekiel z oryginalnym szlifem. Najlepiej jakby mógł pokazać mechanizm i bardzo dokładne zdjęcia śrubek. Tylko musiałby otwierać piłeczką, żeby rys nie narobić. A wątpliwości może biorą się stąd, że jeszcze nigdy takiego nie widzieliśmy [emoji2]
 18. Super! Daj mu czyszczenie, oliwienie, nowe szkło, pasior i na łapę [emoji4][emoji106]
 19. Jak znajdziesz to graj od razu w totka! No piękniusi stan Gratuluję!
 20. Invalid URL a też chcę to obejrzeć Może na kompie ruszy
 21. Daj mu jeszcze czarny pasek ze złotą nitką i będzie za***iście ruski [emoji16]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.