Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GTC

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

Community Reputation

1 Początkujący

About GTC

 • Birthday 12/05/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Książki,modelarstwo,fotografia,rowery MTB

Recent Profile Visitors

74 profile views
 1. Nie polecam zegarków tej firmy.To mój pierwszy i ostatni Steinhart. Mój Aviation od początku parował po lekkim deszczu.3Atm. Aż w końcu dziad w środku zardzewiał.Zatarł się i stanął.Nigdy nie nakręcał się do deklarowanych 42h chodu,zastałe smary.Naprawa kosztowała mnie 300zł.Serwis pogwarancyjny nie istnieje."Zanieś se pan do swojego zegarmistrza i nara -nie mam czasu rozmawiać"... Cyferblat przyklej na deskę w samochodzie-będzie jak Bentley
 2. Kilka dni noszenia i nie ściągania zegarka z ręki pozwoliło uzyskać czas chodu 42h 50min. Teraz spróbuję nosić od rana do np 22:00 i zobaczę na ile starczy.Zegarek prawie odparował przez te 3 dni.Na wewn stronie szkiełka pozostały małe smugi. Będę obserwował czy to się powtórzy jeszcze.Jest na gwarancji jakby co.
 3. U mnie Aviation Premium po ściągnięciu z reki ,kilka dni noszenia non stop pracował jakieś 18 godzin.Muszę go nakręcić na maxa i odłożyć na test bo jeszcze tego nie robiłem.Powinien do 42 godzin wytrzymać.A w dodatku te WR30 po niezbyt ulewnym deszczu paruje pod szkiełkiem już 3 dzień.Zegarek wart według mnie ułamek tej szwajcarskiej ceny.Mechanizm dokładny do+ 3 sek na dzień- tu nie mam zastrzeżeń.
 4. A u mnie po 2 miesięcznym teście soproda A10/24h.Przyśpieszył przez miesiąc 113sek.Połowę miesiąca noszony na ręce non stop 24h a połowę odkładany koronką na dół.Co daje jakieś 3,64 sek na + dziennie.
 5. Ale ten twój generał ma 3 gwiazdki i nosi omegę na bransolecie.Aż strach pomyśleć co 4 gwiazdkowy może mieć...
 6. Niby tak.Ale ..powtarzam jak dla mnie albo godzina 12 kolorowa,albo nic.Wiem ,że to drugi zegarek Łukasza.Ale lumy o innych prawie takich samych kolorach?Ja się nie czepiam.Tylko ja jestem esteta wizualny i już.
 7. Ta kolorowa dwójka nie ma żadnego sensownego uzasadnienia.Powinno być wszystko w jednym kolorze według mnie oczywiście.
 8. Śpię z zegarkiem i często szkiełko przecieram...
 9. raphael1215 jak tam omega?Czy już ktoś odważył rozkręcić to cudo w Szwajcarii w świeżo upranych białych nieskazitelnych rękawiczkach?Opowiadaj
 10. Mój Aviation z Soprodem A-10/24H po pierwszej dobie +5sek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.