Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dnlaie

Użytkownik
 • Content Count

  428
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8,058 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wschodnia Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Temat na 'rozmowy niedokończone' heh / ale rozumiem - sam do 28 roku życia plułem na Kościół a na Księdza mogłem się co najwyżej... wysikać (przepraszam, ale tak było) *przeżyłem jednak coś, co potocznie nazywane jest 'nawróceniem' / proces ten odmienia moje życie, sposób postrzegania rzeczywistości i pozwolił odkryć obecność Boga (w moim życiu i w Kościele) Dziękuje za pozdrowienia i również - życzę wszystkiego dobrego! ; )
 2. GL0346 / kupiony na https://www.glycinestore.eu/p/combat-6-classic-36-186 przy okazji 'BF' za 395 € PS: leci jeszcze...drugi - GL0343 z https://www.ashford.com/glycine-gl0343.html *szerokość tarczy to 36mm (jak dla mnie idealny), fajna grubość - 9,7mm, ładny wypukły szafir
 3. Żona znęcała się zniosła zakaz na zakup kolejnego zegarka / pościłem blisko rok ; ) *z nowości na moim nadgarstku - cyfry arabskie (które pamiętam jedynie z pierwszych kwarcowych egzemplarzy), fakturowana tarcza, rozm. 36 - to strzał w 10-tke! (cieszy również 9.7 mm grubości bijącej sellity)
 4. Dziękuje! Zegarek katalogowo kupiłem na bransolecie, jednak początkowo przełożyłem go na pasek / ale od momentu, kiedy wskoczyła stal - nie myślę nawet tego zmieniać (bo jest mega - jakość & wygląd & wygoda & dopasowanie)
 5. @rads gratuluje / śmiało można rzec - klasyki gatunku! : ) *natomiast, widać - że detoks od forum zadziałał skutecznie : D / bo nie pamiętasz dobrze : P / odnośnie mojego L4.821.4.11.6 - jest na L888.3 (czyli dzięki Twojej uprzejmości & wiedzy: bez anty-magnetycznej "krzemowej sprężyny" / lecz na "poprawionej ergonomii pracy rotora i mechanizmu przeskakiwania daty" : ) PS: uwielbiam go / ze względu na wszystko - mechanizm & tarcza & bransoleta (najwygodniejszy zegarek, a do tego 7mm grubości w automacie... to już dla mnie hit!)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.