Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomekk33

Użytkownik
 • Content Count

  515
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Początkujący

About tomekk33

 • Birthday 09/16/1981

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  EPPT

Recent Profile Visitors

931 profile views
 1. Mam pytanko, otrzymałem od Longinesa odpowiedź i m.in. taką informację : "It is fitted with a mechanical self-winding movement, caliber 619 and was invoiced on 6 November 1996 to the Swatch Group Italy." Jak mam rozumiem tą datę, Został zafakturowany czyli pierwsza sprzedaż?
 2. Czy można jakoś sprawdzić datę produkcji/oryginalność Longinesa?
 3. Za wiele informacji o nim nie mam. W internecie też za wiele nie ma, jakieś zdjęcia z zakończonych aukcji. Zegarek jest (podobno) z ok 2010 r. Mechanizm to L.619.2. Tu zdjęcie mechanizmu zrobione przez poprzedniego właściciela. Zapewne przydał by mu się przegląd, na razie sprawdzam dokładność chodu.
 4. 😉 Lupki już mam od jakiegoś czasu ale szczegółów tarczy Conqesta nie mogę za bardzo uchwycić. Tzn. Coś tam widać:) A to nowa zdobycz 😁 i własnoręcznie spolerowana bransoleta
 5. Przymierzał może ktoś z Was Conqesta VHP w rozmiarze 36mm? Wiem, że to Lady ale rozmiar wydaje się być bardzo fajny a wskazówki nie są takie cieniutkie jak w zwykłym Conquescie damskim.
 6. W jakim rozmiarze jest niebieski Conquest? Na zdjęciu wyszedł jak gdyby miał mniejszy l2l od Tissota
 7. Ale z tego co widzę to obydwa chodzą tak samo dokładnie.
 8. To już naprawdę science finction... Ten Tissot też mi się podoba i chodził mi przez chwilę po głowie ale stwierdziłem, że to byłby kolejny "ersatz" Conquesta. Ktoś wie czym się różni ten mechanizm od L888.5 ? (taki siedzi w Conquest Classic, chociaż miał być L619).
 9. Też się nad nim zastanawiałem ale jednak zostałem przy Conquest Classic.
 10. nie spodziewałem się,,, zaraz szukam. Rozumiem, że to nie jest taka "na oko"?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.