Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jagol

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

89 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

38 profile views
 1. jagol

  Twoja kolekcja!

  Aktualny stan.Szczerze mówiac na chwilę obecną tak zostanie.
 2. jagol

  Policzmy SUMO

  Mnie akurat to nie przeszkadza.Dla mnie liczy sie komfort. Przerabiałem juz crafter blue i oryginalną gumę dedykowaną do seiko. Crafter blue nie był dla mnie komfortowy. Zresztą wystarczy poszukać na forum zagranicznym to nie tylko moja opinia. Dużo ludzi się na nią skarży. Oryginalna seiko była dość sztywna. Obecna zuludiver to kopia seiko lecz miększa i bardziej komfortowa. Pozdrawiam Mnie akurat to nie przeszkadza.Dla mnie liczy sie komfort. Przerabiałem juz crafter blue i oryginalną gumę dedykowaną do seiko. Crafter blue nie był dla mnie komfortowy. Zresztą wystarczy poszukać na forum zagranicznym to nie tylko moja opinia. Dużo ludzi się na nią skarży. Oryginalna seiko była dość sztywna. Obecna zuludiver to kopia seiko lecz miększa i bardziej komfortowa. Pozdrawiam
 3. jagol

  Policzmy SUMO

  Znowu na ogumieniu.Widzę, że bardzo dużo forumowiczów nosi sumo na oryginalnym kajdanie. Niestety mnie on nie odpowiada zupełnie.Jest bardzo lekki, wygląda tanio.Ogólnie mówiąc uważam, że jest kiepskiej jakości.To tylko moje zdanie 😀 Miłej niedzieli. Znowu na ogumieniu.Widzę, że bardzo dużo forumowiczów nosi sumo na oryginalnym kajdanie. Niestety mnie on nie odpowiada zupełnie.Jest bardzo lekki, wygląda tanio.Ogólnie mówiąc uważam, że jest kiepskiej jakości.To tylko moje zdanie 😀 Miłej niedzieli.
 4. Mój już od pięciu lat służy bezproblemowo.Nie miał lekko i widział wiele 😀
 5. jagol

  Twoja kolekcja!

  Oto moja skromna kolekcja.Wygląda na to,że wsiąknąłem w to hobby na dobre
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.