Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marx

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Po dwóch latach przerwy od kupowania zegarków oto mój świeży nabytek. Casio GST W310
 2. marx

  GWG 1000 MUDMASTER

  Maiłem okazję dzisiaj przymierzać mudmastera i okazało się, że na moim małym nadgarstku dobrze się układ, podobnie, jak mudman. Wcześniej przymierzałem gw-9400 i był dla mnie za duży, co jest dziwne bo według specyfikacji na stronie Casio powinno być odwrotnie.
 3. @xavras_s Jaki masz nadgarstek bo też myślę nad kupnem GST, ale obawiam się, że będzie za duży dla mnie. Dodam jedynie, iż mam Mudmana i jest to prawie maksymalna wielkość zegarka jaką mogę założyć.
 4. Witam, mam pytanie odnośnie X-Wind-a. Pojawiła się możliwość kupna wspomnianego modelu, ale obawiam się o jego rozmiar. Dlatego byłbym wdzięczny, jeśli ktoś napisałby jak wypada jego wielkość w stosunku do np. Casio G9300 (jest to największy zegarek jaki mogę nosić).
 5. marx

  Pomoc w wyborze

  Dzięki za sugestie. Prawdopodobnie zdecyduję się na Hamiltona, na którego mam ochotę już od jakiegoś czasu.
 6. Witam, mam w planach kupno nowego zegarka i proszę o pomoc w wyborze ponieważ nie mogę się zdecydować. 1. Citizen Satellite Wave Worldtime CC3000-03E 2. Orient Star R DJ00001B 3. Hamilton Pan Europ H35405741 Który w powyższych polecacie. Dodam jedynie, że posiadam już w dwa inne OS-y.
 7. marx

  Casio Protrek

  Jak wypada rozmiarowo PRW-3100 w stosunku do G-9300 ponieważ mam mały nadgarstek i stąd wątpliwości przed zakupem?
 8. marx

  Orient'y forumowiczów

  Uszy nie wystają poza nadgarstek, a rozmiarowo jest idealny do mnie, zaś sam zegarek na żywo prezentuje się niesamowicie.
 9. marx

  Orient'y forumowiczów

  Czarny. Później postaram się wrzucić więcej zdjęć.
 10. Mam pytanie odnośnie opłat celnych i vatu. Czy wszelkimi formalnościami w urzędzie celnym zajmuje się kurier i płaci się przy odbiorze kwotę, którą przewoźnik zapłacił w urzędzie czy trzeba osobiści jechać i odebrać zegarek?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.